Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Хто ж переможе з виробників ноутбуків в 2017 році - Asus або Dell

 1. Asus
 2. плюси:
 3. мінуси:
 4. плюси:

У цьому матеріалі ми порівняємо, якими перевагами і недоліками володіють моделі ноутбуків обох марок і зробимо висновки - яка ж марка буде більш затребувана в продажу.

У цьому матеріалі ми порівняємо, якими перевагами і недоліками володіють моделі ноутбуків обох марок і зробимо висновки - яка ж марка буде більш затребувана в продажу

Обидва бренди давно існують на ринку України, хоча, звичайно, якщо просити кожної людини, яка купує ноутбук, про найпоширеніші виробниках, то навряд чи він згадає Dell - все ж Asus в цьому плані известней. Але популярність - це далеко ще не все. Наскільки широкий модельний ряд є у тієї й іншої компанії? Наскільки конкурентноздатні ціни? Як приклад ми візьмемо асортимент інтернет-магазину Avic.ua, де ви завжди зможете купити ці ноутбуки за досить привабливими цінами ..

Asus

Багато користувачів давно оцінили перевагу марки. Добротні ноутбуки по не найвищим цінами, прекрасна продуктивність і ергономічність.

плюси:

 • Популярність бренду. Якщо ви попросите будь-якого знавця портативних комп'ютерів порекомендувати вам марку ноутбука, то він відповість: «Бери Asus». Ноутбуки Asus в Avic.ua дійсно представлені великою кількістю моделей, вони відразу кидаються в очі.
 • Великий вибір моделей від самих бюджетних до найпродуктивніших. Є як недорогі ноутбуки на Celeron і Pentium, так і потужні машини на Core i7.
 • Своя ігрова лінійка. Asus Republic Of Gamers (ROG) давно відома в світі. При цьому у неї є одна цікава перевага - ці ігрові ноутбуки не виглядають як ялинкові іграшки, на відміну від такої ж категорії інших брендів. До того ж вони часто мають невелику вагу, причому продуктивність від цього не страждає.
 • Окрема лінійка ультрабуків. Asus Zenbook з'явилися на ринку одними з перших серед ультрабуків, і до сих пір багато користувачів вірні їм.
 • Ремонтопридатність. Так як марка дуже популярна в Україні, то і ремонтні центри звикли мати справу з цими ноутбуками, і в наявності будуть всі потрібні вам деталі. Їх не доведеться чекати місяцями з-за кордону.

мінуси:

 • Не дуже демократичні ціни в сегменті бюджетних ноутбуків. На жаль, якщо ви відвідаєте магазин Avic.ua, то побачите, що за більш-менш низьку вартість Asus пропонує лише ноутбуки на процесорі Intel Atom, які більше б підійшли планшетів. Відповідно і інші характеристики у них більше «планшетні», ніж «ноутбучні». Ну а якщо дивитися моделі з більш-менш продуктивними «Пентіум», особливо останніх лінійок, то і ціна буде вище, ніж у конкурентів.
 • Невисока надійність. Трохи вище ми писали про те, що сервісні центри звикли до ремонту ноутбуків Asus, і це неспроста. На жаль, багато користувачів відзначають, що останнім часом якість збірки і матеріалів у цього виробника значно погіршився.

Dell

Чи не настільки відомий, але при цьому вельми привабливий - і в плані цін, і в плані якості - бренд. Лептопи від Dell в Avic.ua представлені в меншій кількості, однак серед них можна знайти цікаві моделі.

плюси:

 • Відмінні ціни. Якщо порівнювати Asus і Dell, то у останніх ви знайдете ноутбуки з такою ж продуктивністю, але за меншу ціну.
 • Міцність і надійність. Ноутбуки Dell завжди робили на славу (за винятком, мабуть, найбільш дешевих моделей), і вам не доведеться переживати про те, що вони зламаються через рік роботи.
 • Своя ігрова лінійка. Dell володіє брендом Alienware, а це визнаний у всьому світі стандарт ігрових ноутбуків. У магазині Avic.ua представлено кілька моделей, і ви можете оцінити їх продуктивність.
 • Поділ ноутбуків на класи. За назвою ви завжди зможете зрозуміти, що перед вами. Inspiron - ноутбуки для широкого кола користувачів, XPS - ультрабуки або просто дуже продуктивні ноутбуки, Alienware - ігрові ноутбуки і так далі.

мінуси:

 • Високі ціни на преміальні моделі. Ігрові ноутбуки і ультрабуки будуть коштувати стільки ж, скільки і у інших брендів, а то й більше.
 • Не дуже широка популярність. Dell купують, побачивши гарну ціну і при цьому осудні характеристики. Ну а сервісні центри мало працюють з цим виробником - ще й тому, що ці ноутбуки рідко ламаються.
 • Убогий дизайн. Якщо ноутбуки Asus хоч якось можна розрізнити між собою, то Dell іноді нагадують близнюків. До того ж деякі моделі мають товстий корпус і важку вагу.

Як бачите, свої плюси і мінуси є і там, і там. Вибирати вам, ну а ми зробимо свої висновки:

За якістю і ціною безсумнівний переможець - Dell
За популярністю і, відповідно, обсягів продажів - Asus

Поділитися посиланням:

Читайте також:

Наскільки широкий модельний ряд є у тієї й іншої компанії?
Наскільки конкурентноздатні ціни?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика