Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


HTC Hima буде дуже схожий на One M8

Ми вже чули   деякі чутки   , Що стосуються нового флагмана від компанії HTC під назвою М9, або Hima
Ми вже чули деякі чутки , Що стосуються нового флагмана від компанії HTC під назвою М9, або Hima. Нова інформація надійшла з джерела upleaks і стосується корпусу і деяких специфікацій пристрою.

Як і передбачалося раніше, смартфон отримає такий же 5-дюймовий екран, як і його попередник, і багато хто відразу подумали, що, незважаючи на однакову діагональ екрану, розмір самого смартфона буде менше. Очікувалося, що цього вдасться досягти за рахунок зменшення рамок навколо дисплея.

Однак, на жаль, це не так. Повідомляється, що HTC Hima повинен буде отримати корпус з габаритами 144,3 х 69,4 х 9,56 мм, в той час як HTC One M8 має габарити 146,36 х 70,6 х 9,35 мм. Якщо ці дані є правильними, то новий смартфон від тайванської компанії буде майже таким же, як і поточний флагман.

Крім того, джерело нагадало деякі специфікації новинки. Як і очікувалось , Смартфон отримає процесор Snapdragon 810, 3 гігабайти оперативної пам'яті і акумулятор ємністю 2840 мАг. Також стало відомо, що компанія HTC вирішила піти від технології Ultrapixel і встановити в смартфон камеру на 20,7 мегапікселів.

Що ж ми бачимо в результаті? Компанія HTC практично не змінює свій попередній флагман, виняток становлять лише деякі компоненти. І це незважаючи на те, що багато експертів вважають HTC One M8 провальним продуктом в цьому році .

Що ж ми бачимо в результаті?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика