Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


HP ініціювала відгук і заміну батарей для ноутбуків через їх перегріву

У ноутбуках HP виявлена ​​проблема в роботі батарей, що змусило компанію ініціювати кампанію по заміні проблемних компонентів

У ноутбуках HP виявлена ​​проблема в роботі батарей, що змусило компанію ініціювати кампанію по заміні проблемних компонентів. Причиною тому стали 8 повідомлень користувачів про перегрів, расплавлении або обвуглюванні батареї. У трьох випадках було завдано збитків майну на суму $ 4500, а ще в одному випадку користувач отримав опік руки першого ступеня.

У процесі проведеного розслідування було виявлено, що підвищеному ризику перегріву схильні акумулятори ноутбуків, випущені в проміжок часу з грудня 2015 року по грудень 2017 року. Проблемі схильні до моделі ноутбуків HP ProBooks (серій 64x G2 і G3, серій 65x G2 і G3), HPx360 310 G2, HP Envy m6, HP Pavilion x360, HP 11, HP ZBook (17 G3, 17 G4 і Studio G3). Також згадуються батареї, які продавалися в якості заміни або аксесуара для мобільної робочої станції HP XBook Studio G4. Користувачам таких пристроїв рекомендується активувати безпечний режим батареї і звернутися до сертифікованого фахівця, так як ці батареї не призначені для заміни користувачами.

Пізніше компанія HP опублікувала заяву, в якій вказала, що батареї від одного з постачальників, які використовуються в деяких ноутбуках і робочих станціях, можуть являти собою загрозу безпеці. Проблема зачіпає близько 0,1% від всіх проданих систем HP протягом останніх двох років. Власникам ноутбуків HP рекомендується відвідати сайт компанії і уточнити, чи слід змінювати батарею в їх пристроях. У разі необхідності, заміна батарей буде здійснюватися безкоштовно.

джерело: Engadget

  • Це не перший випадок відкликання батарей ноутбуків HP. Аналогічні дії вживалися в 2016 і 2017 роках.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика