Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Хороший ноутбук, чи що? 4 поради для покупця

1. Для чого вам потрібен ноутбук?

Ви шукаєте комп’ютер для повсякденних заходів, таких як перегляд Інтернету, робота з текстовими документами чи електронну таблицю? А може, вам потрібно щось для спеціальних завдань, наприклад для створення графіки, виконання складних обчислень або інтенсивної роботи?


Передбачуване використання ноутбука є важливим критерієм при виборі


Продуктивність, оскільки ми говоримо про це, є одним з ключових елементів, що визначають вибір мобільного комп’ютера. Немає сумнівів, що для багатьох користувачів саме важливість буде найважливішою. Варто згадати, що продуктивність можна розділити на два типи: загальну та графічну.
В даний час ноутбуки мають низьковольтні та стандартні процесори TDP. Системи низької напруги, наприклад Intel Core i7 7600U, характеризуються дуже низьким споживанням енергії та тепловиділенням у порівнянні з пропонованою ємністю. Лише кілька років тому в основному пішли процесори з позначенням "U" ультрабуки Однак в даний час ми можемо знайти таке рішення в багатьох ноутбуках, не тільки в тих, що зосереджені на мобільності. Для роботи з офісним пакетом або менш розвиненою обробкою мультимедіа цього рішення цілком достатньо, особливо якщо на комп’ютері також є SSD-диск і потрібний об'єм оперативної пам'яті. Більш ефективні рішення, тобто чотирьохядерні процесори, можна знайти в обладнанні, розробленому для більш амбітних завдань - в ігрових автоматах або мобільних робочих станціях. Завдяки цьому ми будемо легко підлаштовувати обладнання під наші реальні потреби та уникати додаткових витрат на продуктивність, яка нам насправді не потрібна.
Продуктивність, оскільки ми говоримо про це, є одним з ключових елементів, що визначають вибір мобільного комп’ютера Загальна продуктивність також включає швидкість встановленого на вашому комп'ютері жорсткого диска. Тут варто розглянути використання диска типу SSD, який забезпечить кращу продуктивність та безпеку даних. Ділове обладнання часто пропонує можливість встановлення декількох носіїв даних. У цьому випадку ми можемо використовувати SSD як системний привід, що різко скоротить запуск системи та покращить загальну продуктивність обладнання, а дисковий накопичувач - як ємне сховище для великих файлів. Все більше та більше професіоналів переходять на SSD у супер швидкому стандарті NVMe, забезпечуючи час читання та запису в кілька разів більший, ніж типовий носій SSD.
З точки зору продуктивності графіки вирішальне значення має одна складова ноутбука: відеокарта. Виробники графічних макетів часто оновлюють пропозицію, тому вам слід порадитися менеджер облікових записів клієнтів kuzniewski.pl, якщо ми дбаємо про графічну продуктивність.
Пам'ятайте, що вимоги до програми змінюються з часом, тому найкраще вибирати зошит не тільки на сьогодні, але і на найближче майбутнє.

2. Де ви будете використовувати його?

Ноутбук розроблений як портативний комп'ютер - саме це відрізняє його від настільних комп’ютерів. Але чи справді кожен ноутбук є портативною машиною? Є моделі з великими, 17- або навіть 18-дюймовими екранами, вагою яких настільки багато, що часте переміщення може виявитися просто незручним. На противагу їм ми знаходимо надсучасні, стрункі та легкі ультрабук ,

Комп'ютер з високою мобільністю повинен бути не тільки легким, але й мати достатньо міцний корпус. Це важливо, оскільки часто рухоме обладнання піддається механічним пошкодженням набагато частіше, ніж ноутбук, що стоїть на столі, що є скоріше заміною настільного комп’ютера. Не менш важливим є акумулятор. Тривалий час роботи акумулятора дуже важливий для мобільності обладнання.
Коли ми впевнені, який тип ноутбука ми шукаємо, варто ознайомитись з кількома хорошими порадами.

1. Ціна - це не все

Хороший ноутбук - це не обов'язково дешевий ноутбук. Зазвичай не варто використовувати "супер-можливість" та "мега-просування" на електромаркетах, що пропонують комп'ютерну техніку. Слід підкреслити, що значна частина пропонованих таким чином ноутбуків не походить із останніх серій. Іноді це ноутбуки серії, які насправді виходять із пропозиції виробників.
Варто також виділити відмінності між діловими та споживчими серіями. Один і той же виробник здатний створити два комп'ютери, характеристики яких виявляться однаковими: той самий процесор, графічний макет, диск або пам'ять. Якщо одна з них належить до ділової серії, а друга - до споживчої серії, ви можете бути впевнені, що, незважаючи на однакові характеристики, перший буде набагато міцнішим, краще виготовленим і ... дорожчим. Бізнес-моделі мають цілий спектр особливостей, що відрізняють їх від типових дизайнів споживачів. Тому, якщо ми шукаємо комп’ютер довше, ніж просто гарантійний термін, варто вибрати модель з ділової лінії.
На ціну також можуть вплинути марка та серія обладнання. Відмінності в ефективності між такими визнаними брендами, як Lenovo ThinkPad , Asus Pro , Dell Latitude або HP EliteBook а моделі з нижніх полиць справді драматичні. Багато можна побачити з першого погляду або коли ви торкаєтесь клавіатури, інші виходять поступово під час використання.
Не варто шукати ноутбук з найсильнішими параметрами до певної кількості. Очевидно, що виробнику довелося десь заощадити, якщо тільки ціна пристрою нижча, ніж конкурентні рішення. На жаль, значна частина економії робиться там, де дані, видимі в специфікації, не описують, тобто на якість виготовлення.

2. Життєвий цикл ноутбука


Хороший ноутбук повинен служити нам бездоганно кілька років. Багато виробників знижують ціну за рахунок якості комплектуючих та виготовлення. Це безпосередньо впливає на довговічність ноутбука, скорочуючи його життєвий цикл. І замість - наприклад, чотирьох років ми використовуємо його набагато коротше.
Це повністю змінює значення низької ціни. Якщо ми заплатимо за щось на 25% менше, ніж за модель більш високого класу, але ми використовуємо це вдвічі коротше або нам доведеться вкласти додаткові гроші в дорогий ремонт, це в кінцевому рахунку не буде дешевшим. Крім того, ми не скористаємося більшим комфортом роботи, який найкращі ноутбуки надають вам протягом усього використання. Характерним прикладом цього явища є дуже ефективні споживчі ноутбуки брендів, які не особливо цінуються. Перш ніж вибрати ноутбук, варто шукати більше інформації, навіть користуючись нашим технологічним порталом lab-kuzniewski.pl ,

3. З урахуванням ваших потреб

На ринку не існує єдиної найкращої моделі. Ви можете створити рейтинг ноутбуків у різних категоріях (наприклад, ноутбук для студента, ноутбук для офісу, мобільна робоча станція), але це все одно буде лише приблизним списком. Фактично, ми вибираємо комп’ютер відповідно до наших потреб та фінансових можливостей. Індивідуальні переваги так само важливі, як і результати ранжування. Клавіатура - прекрасний приклад. Для багатьох користувачів клавіатури ноутбуків - це неперевершений зразок Lenovo ThinkPad , але, наприклад, бухгалтер, який вводить велику кількість числових даних, клавіатура може бути кращою HP ProBook оснащений числовим блоком. Ось чому визначення наших потреб так важливо.
Не варто попереджати про деякі марки. Ситуація на ринку ноутбуків динамічна, і найкраще сьогодні може випередити більш інноваційні компанії за кілька років. З іншого боку, варто робити ставку на виробників, які були присутні на ринку тривалий час, з усталеною позицією та бездоганним сервісом. Тоді ми впевнені, що купуємо товар високої якості і в разі відмови зможемо скористатися гарантією.


4. Процесор, акумулятор, матриця, відеокарта та все інше
Неможливо, щоб хороший ноутбук складався з неправильних компонентів. Адже вони безпосередньо впливають на комфорт та працездатність нашого ноутбука. Якщо ви хочете тривалий час роботи акумулятора, виберіть менші комп’ютери (наприклад, ультрабук або таблетки ), оснащені новітніми технологіями в галузі споживання енергії та низьковольтних процесорів. Якщо ми часто працюємо на вулиці, нам знадобиться ноутбук з матовою матрицею з сильною підсвічуванням.
Є кілька таких важливих параметрів. Не всі будуть відповідати нашим потребам, але мінімум, який нам потрібно зробити, щоб придбати хороший ноутбук - це визначити, що для нас важливо. Як завжди, ми запрошуємо вас контакт з нашими фахівцями, які допоможуть у виборі обладнання для ваших потреб. Ми також радимо вам ознайомитись з нашими іншими напрямні , включаючи насамперед посібник Як вибрати зошит? ».

1. Для чого вам потрібен ноутбук?
Ви шукаєте комп’ютер для повсякденних заходів, таких як перегляд Інтернету, робота з текстовими документами чи електронну таблицю?
А може, вам потрібно щось для спеціальних завдань, наприклад для створення графіки, виконання складних обчислень або інтенсивної роботи?
2. Де ви будете використовувати його?
Але чи справді кожен ноутбук є портативною машиною?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика