Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Hi-Fi минисистема для iPhone B & W Zeppelin Air, огляд. Журнал "WHAT HI-FI?" Серпень 2011 р

Zeppelin Air дуже приваблива;вона не тільки гарну зовнішність, але і єдина з усіх оснащена вбудованою підтримкою Apple Airplay, а звук як і раніше заслуговує на найвищу оцінку.

Зберегти і прочитати потім - Зберегти і прочитати потім -

Саме вихід першої версії B & W Zeppelin у 2008 році відкрив дискусію на тему: чи може док-станція створювати справжній Hi-Fi-звук. Ефектний дизайн порадував покупців, а якість звучання - фахівців; нагороди посипалися одна за одною.

Тенденція збереглася після випуску Zeppelin Mini: вона була меншого розміру і іншої форми, але звучання залишалося кращим в класі.

Новітнє поповнення сімейства - Zeppelin Air, оснащена підтримкою Airplay. Зміни в зовнішності невеликі, на відміну від конструктивних; підвищилося не тільки якість звучання, але і оснащеність - в Air вбудований ресивер Airplay, що дозволяє миттєво транслювати файли з iTunes, iPhone, iPad і iPod Touch.

Крім того, у Air з'явилися нові динаміки і фірмовий процесор цифрової обробки звуку - він тепер здатний приймати цифровий сигнал з плеєра - а новий НЧ-випромінювач забезпечує гучну гру без спотворень. Що стала вже класичної зовнішність залишилася незмінною; пульт ДУ в формі камінчика - самий незвичайний з усіх.

Солідним габаритам док-станції цілком відповідає її звучання. Композиція Avalanche електронщика Photek демонструє потужні і важкі баси (хоча кордону нот прописані трохи менше точно, ніж у інших). Zeppelin Air легко заповнює звуком наші тестові лабораторії; підвищення гучності його не погіршує.

Street Джеймі Вуна вимагає більшої витонченості, і B & W не розчаровує: вона точно передає м'якість голосу, чітко розставляє пульсуючі звуки ударних, а струнним надає динамічність і текстурних.

Розумний USB-порт

Ззаду ви знайдете 3,5-міліметровий вхід, здатний приймати аналоговий або цифровий оптичний сигнал, і композитний відеовихід для передачі відеоконтенту на ТБ. Але найцікавіше USB-порт; він дозволяє підключати док-станцію до комп'ютера і синхронізувати пристрій Apple з iTunes, не виймаючи його з гнізда. Крім того, через USB можна транслювати музику на ПК.

Zeppelin Air дуже приваблива; вона не тільки гарну зовнішність, але і єдина з усіх оснащена вбудованою підтримкою Apple Airplay, а звук як і раніше заслуговує на найвищу оцінку. Чи вистачить цього для перемоги? Давайте познайомимося з іншими.

Пульт ДУ

Схожий на камінчик, він подобається майже всім. До розташування кнопок швидко звикаєш; в списку функцій - зміна треку, гучність і пауза. Доступу в меню iPod немає.

Життя без проводів

Щоб прописати Zeppelin Air в домашній мережі, підключіть док-станцію до комп'ютера; потім трансляція музики з iOS-плеєра або бібліотеки iTunes виконується натисканням кнопки. Головний плюс Airplay - її простота: не потрібно ні проводів, ні зовнішнього джерела живлення. Якість падає більше, ніж у інших, зи винятком Bluetooth; але по зручності роботи лна поза конкуренцією.

Підготовлено за матеріалами журналу "WHAT HI-FI?" Серпень 2011 р www.whathifi.ru

Чи вистачить цього для перемоги?
Підготовлено за матеріалами журналу "WHAT HI-FI?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика