Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Енергопостачання змагань з фристайл-мотокросу Red Bull X-Fighters

26 червня 2010 року в Москві на Червоній площі пройшов третій етап найбільших світових змагань з фристайл-мотокросу Red Bull X-Fighters. 250 самоскидів піску перетворили Василівський спуск в одну з найбільш незвичайних і одночасно найскладніших майданчиків в історії змагань. Більше 40 000 глядачів зібралося, щоб побачити, як найсильніші мотофрістайлери в світі борються за перемогу в цьому престижному змаганні. 26 червня 2010 року в Москві на Червоній площі пройшов третій етап найбільших світових змагань з фристайл-мотокросу Red Bull X-Fighters

Енергопостачання численного телевізійного обладнання, світлових і звукових приладів, величезних ЖК-панелей, торгових точок, а також зони підготовки мотоциклів забезпечували 6 електростанцій FG Wilson сумарною потужністю 1,7 МВт. Фахівці компанії «Хайтед» у співпраці зі своїм постійним партнером - компанією «Енерджі Про» - доставили і встановили обладнання, а також справили монтажні роботи у відповідності зі строгими технічними вимогами. Для організації безперебійності електропостачання дизель-генераторні установки були синхронізовані в єдиний комплекс.

Слід зазначити, що серед використаного компанією «Хайтед» обладнання були дизель-генератори серії XD в спеціальному орендному виконанні. Електростанції цієї серії мають наступні особливості: шумоізоляційний корпус нового покоління, збільшений паливний бак, захист від перевантаження і перегріву. Переваги конструкції дозволяють використовувати дизель-генераторні установки серії XD в тому числі при проведенні масштабних спортивних і розважальних заходів з великим скупченням народу.


Повернутися до списку

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика