Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ємнісні датчики від НПК ТЕКО - купити ємнісний датчик в Челябінську

 1. Ємнісні датчики спеціального призначення:
 2. Типові характеристики ємнісних датчиків:
 3. Принцип дії ємнісних датчиків

Ємнісні датчики спеціального призначення:

Ємнісні датчики використовуються в системах управління технологічними процесами в багатьох галузях промисловості. Датчики застосовують для виявлення, підрахунку і позиціонування металевих і неметалевих об'єктів, а також для контролю рівня рідини і сипучих речовин в резервуарах.

Порівняно з індуктивними датчиками ємнісні безконтактні вимикачі мають переваги:

 • реєструють електропровідні і неелектропроводящіе матеріали в твердому, порошкоподібному або рідкому стані: скло, кераміку, пластмасу, деревину, папір, картон, олія, воду, хімічні речовини;
 • працюють через неметалеві матеріали (наприклад, пластмасу або скло) при контролі рівня наповнення резервуара.

З сертифікатом відповідності безконтактних вимикачів типу CS вимогам TP TC 004/2011 "Про безпеку низьковольтного обладнання" (виданий 02.08.2016 року) можна ознайомитися тут .

Ємнісні безконтактні вимикачі ТЕКО відповідають санітарно - епідеміологічним нормам мають гігієнічний сертифікат . Тому можливе застосування ємнісних вимикачів гігієнічного виконання в контакті з харчовими продуктами.

Типові характеристики ємнісних датчиків:

 • Різні конструктивні виконання від М12 до Ø55 мм.
 • Напруга живлення 10 ... 30В DC, 20 ... 250В / 20 ... 320В DC / AC.
 • Матеріал корпусу: алюміній, пластмаса, нержавіюча сталь, нікельована латунь, фторопласт.
 • Типовий діапазон температур -25 ... + 75 ° С;
  Низькотемпературне виконання -45 ... + 65 ° С;
  Високотемпературне виконання -15 ... + 105 ° С
 • Регулювання відстані спрацьовування.
 • Наявність затримки спрацьовування і / або відключення.
 • Вибухобезпечні ємнісні датчики NAMUR .
 • Можливість роботи в умовах підвищеного тиску до 20МПа.
 • Ступінь захисту IP67, IP68.

Можливо виготовлення спеціальних виконань ємнісних датчиків: стійких до агресивних умови навколишнього середовища, перепадів температури, високого тиску і т.д.

Принцип дії ємнісних датчиків

Між датчиком і навколишнім середовищем існує електростатичне поле. Датчик працює на визначення зміни ємності в цьому ланцюзі. Між навколишнім середовищем і датчиком існує електростатичне поле, при зміні ємності в даному полі (при попаданні в поле будь-якого об'єкта) відбувається спрацьовування.

Датчик має чутливу поверхню, утворену двома електродами конденсатора, включеного в ланцюг зворотного зв'язку високочастотного генератора. Наближення об'єкта впливу з металу або діелектрика до чутливої ​​поверхні збільшує ємність між електродами конденсатора і викликає збільшення амплітуди коливань генератора. При досягненні амплітудою генератора порогового значення, схемою управління формується вихідний сигнал електронного ключа датчика, який використовується для комутації електричних ланцюгів і сигналізації.

Датчик налаштований на номінальний зазор при спрацьовуванні від металевої пластини. При використанні об'єкта впливу з діелектричних матеріалів робочий зазор зміниться і буде залежати від діелектричної проникності матеріалу об'єкта впливу. У разі необхідності можна підлаштувати чутливість датчика на необхідний зазор.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика