Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Дует Ell & Nikki - переможець Євробачення 2011

  1. Переможець Ell -Ельдар Парвіз-огли Гасимов
  2. Переможець Nikki - Нігяр Айдин кизи Джамал
  3. Участь в Євробаченні-2011

Як два білих ангела, дует Ell & Nikki з'явилися на великій сцені Євробачення-2011 і завоювали серця глядачів по всьому світу ніжними голосами і неймовірно добрими очима

Як два білих ангела, дует Ell & Nikki з'явилися на великій сцені Євробачення-2011 і завоювали серця глядачів по всьому світу ніжними голосами і неймовірно добрими очима. Цікаво, що два ісполнітеля- Ельдар і Нігяр, проходили національний відбірковий тур окремо один від одного, проте журі прийняло рішення, що разом вони будуть гідними представниками від Азербайджану на найбільшому Міжнародному конкурсі пісні.

Переможець Ell -Ельдар Парвіз-огли Гасимов

Ельдар родом з Баку, красивій столиці Азербайджанської Республіки. У молодої людини дуже цікаве родинне дерево. Його родичі по лінії батька - популярні свого часу радянські актори Азербайджану.

Його родичі по лінії батька - популярні свого часу радянські актори Азербайджану

Ельдар Парвіз-огли Гасимов

Такий багатий на таланти рід не міг зупинити успішну гілка. Тому юний Ельдар паралельно з навчанням у середній школі отримав перше музичну освіту, закінчивши школу з відзнакою по класу фортепіано в 2005 році.

Любов до музики і цілеспрямованість, які проявилися вже на перших етапах навчання, допомогли Ельдару виграти стипендію, яка надала йому можливість відправитися вчитися до Німеччини разом з іншими учасниками програми студентського обміну. Там молодий чоловік почав вчитися вокальному та акторської майстерності, а також сценічної мови в вокальну школу.

2010 рік ознаменувався для Ельдара новим успіхом у навчанні - дипломом з відзнакою, отриманим на факультеті міжнародних відносин Слов'янського університету міста Баку.

Такі блискучі успіхи в навчанні повинні були вилитися в щось більш серйозне. Тому Ельдар вирішив спробувати свої сили у відбірковому турі на Євробачення, який в Азербайджані називається «Milli Seçim Turu», і не розчарував родину, зайнявши 2-е місце в півфіналі і здобувши путівку в фінал.

Перемога на Євробаченні відкрила Ельдару шлях до серйозної музичній кар'єрі. Після конкурсу він проїхався по різних країнах з власною концертною програмою, а також виступав на телебаченні для інтерв'ю та інших шоу.

Через рік після Євробачення канал ОТВ віщав презентацію нового синглу виконавця на азербайджанською мовою, який називається «Birlikdə Nəhayət», що в перекладі на російську мову означає «Нарешті-то разом». У цьому ж, 2012 році, у Ельдара вийшов новий трек, але вже на англійській мові, I'm Free, з кліпом.

Ще пізніше Ельдар був удостоєний честі виступати в якості одного з членів журі в республіканському шоу під назвою «Велика сцена». Там він представив глядачам дві свої нові композиції англійською - Waiting і Heartbreaker. Пізніше у співака вийшло ще кілька синглів з кліпами на них.

Після того як в 2014-му музикант запросив своїх шанувальників на дебютний концерт, що відбувся на сцені ресторану Pasifico lounge, музична діяльність виконавця ненадовго перервався до виходу влітку 2016- го синглу 1 & Only з відеокліпом.

Переможець Nikki - Нігяр Айдин кизи Джамал

Нігяр Джамал - теж уродженка прекрасного Баку Нігяр Джамал - теж уродженка прекрасного Баку. Її кар'єра виконавиці стартувала, коли дівчинці було всього п'ять років. Все її життя - це яскрава низка музичних подій:

  • Виступи в якості солістки дитячого ансамблю;
  • Навчання в музичній школі, вчасно якого вона почала складати перші пісні;
  • Участь в республіканському конкурсі Pohrə ( «Втечі») і звання дипломата (1996 рік).

Що дивно, вищу освіту Нігяр отримала далеко не за тією спеціальністю, для якої, здавалося б, вона народжена. Університет Хазар вона закінчила як фахівець з економіки і управління.

У 2011 році Нігяр вийшла заміж. Однак шлюб з турком на ім'я Халук тривав лише кілька років, незважаючи на те, що за цей час у пари народилося дві дочки. З чуток, зараз дівчина перебуває у відносинах з музикантом на ім'я Берксан (теж турок, до речі), з ним же в 2015-му представила кліп на пісню Herhalde.

Участь в Євробаченні-2011

Пісня під назвою Running Scared, з якої Ell & Nikki представляли Азербайджан на європейському конкурсі, була написана трьома авторами зі Швеції (Стефан Орн, Сандра Бьюрман і Аян Фаргухансон). Вони ж свого часу створили конкурсну композицію, Drip Drop, для іншої азербайджанської виконавиці, Сафуре Алізаде.

Ніжна пісня про любов і дуже гармонійний номер, під час якого пара трепетно ​​тримала один одного за руки, завоювали 221 бал від тих, хто голосував глядачів. Найбільше балів представникам Азербайджану віддала Росія і Туреччина (по 12 балів). Трохи менше - Україна, Румунія, Сан-Марино, Молдова і Хорватія (по 10 балів). Читайте також про історії Євробачення і правилах розподілу балів .

До речі, після того, як були підведені підсумки голосування конкурсу, переможці за традицією взяли в руки прапори. Однак Нігяр підняла прапор Туреччини, на відміну від Ельдара, який тримав азербайджанський. Пояснюючи свій вчинок на прес-конференції, Нігяр пояснила, що таким чином хотіла підтримати турецьких братів, що становлять разом з Азербайджаном «весь тюркський світ», які не пройшли у фінал Євробачення-2011.

Незабаром після конкурсу дует припинив своє існування. Але засмучуватися не варто, адже це був цільовий проект, створений саме для участі в Євробаченні. І проект цей, як можна тепер сказати, виявився абсолютно успішним.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика