Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Драйвера для Lenovo G570

 1. Короткий зміст
 2. Інформація про ноутбуці Lenovo IdeaPad G570 і представлених тут драйвери і утиліти
 3. Комплект корисних програм для ноутбука Lenovo IdeaPad G570
 4. Драйвера для ноутбука Lenovo IdeaPad G570 для Windows XP, Windows Vista і Windows 7
 5. Драйвер для чіпсета і інших системних пристроїв Intel
 6. Драйвер для Intel Management Engine Interface і Turbo Boost
 7. Драйвер для відеокарт Intel і ATI
 8. Драйвер для звукової карти Conexant
 9. Драйвер для мережевої карти Atheros
 10. Драйвер для Wi-Fi адаптера ноутбука
 11. Драйвер для Bluetooth адаптера ноутбука
 12. Драйвер для картридера Realtek
 13. Драйвер для Web-камери ноутбука
 14. Драйвер для тачпада
 15. Комплект утиліт Lenovo для ноутбука Lenovo IdeaPad G570

Короткий зміст

Повний набір драйверів і утиліт для різних модифікацій ноутбука Lenovo IdeaPad G570 для Windows XP, Windows Vista і Windows 7.

Інформація про ноутбуці Lenovo IdeaPad G570 і представлених тут драйвери і утиліти

Ноутбуки з серії Lenovo IdeaPad G570 (в неї входять ноутбуки G570, G570A, G570G, G570GL і інші) по своїй начинці дуже схожі. Їх основою є чіпсет Intel HM65 Express та процесор Intel Pentium або Intel Core другого покоління з інтегрованим відеоядром. В деякі комплектації Lenovo IdeaPad G570 додатково встановлюється дискретна відеокарта AMD Radeon HD 6370M з можливістю перемикання між відеокартами. На відеокарті Intel ноутбук споживає менше енергії і менше нагрівається, а на Radeon він краще працює в іграх і в інших додатках, які активно використовують відеочіп. Записом, обробкою і відтворенням звуку займається мікросхема Conexant. У ноутбуці також встановлена ​​мережева карта, Wi-Fi адаптер, картрідер, Bluetooth і багато інших системні пристрої. Для нормальної роботи Windows з ними необхідно встановити драйвера і спеціальні програми. Вони доступні за посиланнями на цій сторінці. Встановлювати їх рекомендується в тому порядку, в якому вони розміщені тут.

Для вашої зручності посилання на драйвера і утиліти розміщені парами. Якщо раптом у вас не вийшло завантажити по першій посиланням, то спробуйте по другій. Для зменшення розміру все драйвера і утиліти були упаковані в саморозпаковується 7-Zip архіви. Якщо біля посилань на архіви з драйверами не вказано для якої вони операційної системи призначені, то це означає що вони містять драйвера для Windows XP, Vista і Windows 7. Потрібно відзначити, що назва архіву має певну структуру. Спочатку вказується тип пристрою, потім можуть бути вказані виробник, версія драйвера, для якої операційної системи він призначений. Встановлену версію Windows можна дізнатися в Свойствах системи. Це вікно відкривається через Панель управління -> Система.

Ноутбуки з серії Lenovo IdeaPad G570 обговорюються в цій темі форуму: Lenovo IdeaPad G470, G570 і G770 - Обговорення і вирішення проблем з ноутбуками . У даній темі ви можете поділитися враженнями про ноутбуці і вирішити виниклі проблеми.

Комплект корисних програм для ноутбука Lenovo IdeaPad G570

Набір необхідних безкоштовних програм можна скачати за посиланнями: завантажити / завантажити .

Більш детальну інформацію про даний наборі ви можете дізнатися в статті: Добірка необхідних безкоштовних програм .

Драйвера для ноутбука Lenovo IdeaPad G570 для Windows XP, Windows Vista і Windows 7

Спочатку розглянемо як же встановити Windows на ноутбук. Процедура установки Windows XP на ноутбуки Lenovo IdeaPad G570 докладно описана в керівництві: установка Windows XP з інтеграцією драйверів SATA. . Якщо у вас раптом не вийде встановити Windows з інтеграцією драйверів SATA, то скористайтеся керівництвом: установка Windows XP без інтеграції драйверів SATA . Установка Windows Vista і Windows 7 добре описана в керівництві: установка Windows Vista для новачків і установка Windows 7 на ноутбук .

У разі виникнення проблем з установкою Windows звертайтеся за допомогою до відповідної тему форуму: Рішення проблем з установкою Windows XP на ноутбук , Рішення проблем з установкою Windows Vista або Рішення проблем з установкою Windows 7 . Дублювати один і той же питання в різних темах заборонено. Переходимо тепер до драйверів і фірмовим утилітам для ноутбуків Lenovo IdeaPad G570, G570A, G570G, G570GL і інших з даної серії.

Драйвер для чіпсета і інших системних пристроїв Intel

Посилання на драйвер: завантажити / завантажити

Опис драйвера: цей драйвер потрібно встановлювати в першу чергу. Він необхідний для нормальної роботи різних системних пристроїв на зразок портів USB, внутрішніх шин SMBus, контролера пам'яті, контролерів шин і т.д .. Якщо ви встановлювали Windows з включеною в BIOS опцією AHCI, то рекомендується також встановити Intel Rapid Storage. Повинна встановитися утиліта для моніторингу стану вінчестера, а також свіжа версія драйверів SATA. При установці вона також оновлює драйвера SATA. Для установки запускаємо файл IRST.exe в архіві з драйвером чіпсета.

Драйвер для Intel Management Engine Interface і Turbo Boost

Посилання на драйвер для Intel Turbo Boost: завантажити / завантажити

Посилання на Intel Management Engine Interface Driver: завантажити / завантажити

Опис драйверів і рекомендації по установці: спочатку необхідно встановити Intel Management Engine Interface Driver. Якщо у вас встановлений процесор Core i5 або Core i7, то необхідно також встановити драйвера для Intel Turbo Boost. Вони служать для нормальної роботи технології динамічного розгону процесора Intel Turbo Boost. Для установки драйвера розпаковуєте архів, запускаєте TurboBoostSetup.exe.

Драйвер для відеокарт Intel і ATI

Завантажити драйвер для відеочипа Intel ви можете за посиланнями: завантажити / завантажити (Windows XP)

Завантажити драйвер для відеочипа ATI ви можете за посиланнями: завантажити / завантажити (Версія 11.5) завантажити / завантажити (Версія 10.7) (Windows XP)

Посилання на драйвер для відечіпа Intel: завантажити / завантажити (Windows Vista і Windows 7)

Посилання на останню версію драйвера для відеокарти ATI: завантажити / завантажити (32-bit) завантажити / завантажити (64-bit) (Windows Vista і Windows 7)

Посилання на оригінальну версію драйвера ATI від Lenovo: завантажити / завантажити (Windows Vista і Windows 7)

Опис драйвера і рекомендації по установці: в ноутбуках Lenovo IdeaPad G570 в якості відеокарти використовується вбудований в процесор відеочіп Intel. Установка драйверів Intel не повинна викликати ускладнень. Крім нього в деяких модифікаціях Lenovo IdeaPad G570 можна зустріти відеокарту ATI Radeon 6370M. З установкою драйверів для цієї відеокарти ситуація складніша. Якщо у вас Windows XP, то необхідно відключити в BIOS відеокарту Intel (включити режим Discreete). Це пов'язано з тим, що Windows XP не підтримує перемикання відеокарт. Якщо ви встановлюєте драйвера на Windows Vista або Windows 7, то спочатку рекомендується перевірити чи включена в BIOS перемикається графіка (активний режим Switchable), потім встановлюємо оригінальні драйвера Lenovo для відеокарт ATI, а в кінці можна встановити останню версію драйверів ATI. Якщо у вас раптом виникнуть проблеми, то можете ознайомитися з керівництвом: Установка драйверів для відеокарт і звернутися за допомогою в цю тему форуму: Вирішення проблем з драйверами на відеокарту .

Драйвер для звукової карти Conexant

Посилання на драйвер для аудіочіп Realtek: завантажити / завантажити

Опис і установка драйвера: в даному ноутбуці роботою зі звуком займається аудіо чіп Conexant. Для його повноцінної роботи необхідно встановити драйвер. Разом з драйвером встановлюється спеціальний додаток для настройки звуку. Всі питання по драйверам на звук прошу викладати тут: Вирішення проблем з драйверами для звукової карти . Зверніть увагу на перше повідомлення теми.

Драйвер для мережевої карти Atheros

Завантажити драйвер для мережевої карти можна за такими адресами: завантажити / завантажити

Опис і установка драйвера: дані драйвера потрібні для повноцінної роботи мережевої карти. Для установки запускаємо Setup.exe в розпакованому архіві. Якщо у вас виникнуть складності, то звертайтеся за допомогою в цю тему форуму: Вирішення проблем з драйверами для мережевої карти і Wi-Fi . У першому повідомленні вказані інструкції що робити, а також посилання на інші версії драйверів.

Драйвер для Wi-Fi адаптера ноутбука

Посилання на драйвера для Wi-Fi адаптерів: завантажити / завантажити (Intel) завантажити / завантажити (Atheros) завантажити / завантажити (Broadcom) завантажити / завантажити (Ralink)

Установка і опис драйвера: в залежності від комплектації в ноутбуці Lenovo IdeaPad G570 встановлюються бездротові адаптери Ralink, Atheros, Broadcom або Intel. У першому повідомленні цієї теми форуму: Вирішення проблем з драйверами для мережевої карти і Wi-Fi детально описано як визначити який у вас Wi-Fi адаптер і який драйвер необхідно встановити. Установка цих драйверів є обов'язковою і не повинна викликати складнощів.

Драйвер для Bluetooth адаптера ноутбука

Посилання на драйвер для адаптера Broadcom: завантажити / завантажити (Windows XP)

Посилання на драйвер для адаптера Broadcom: завантажити / завантажити (Windows Vista і Windows 7)

Драйвер для адаптера CSR доступний за такими адресами: завантажити / завантажити

Загальна інформація по драйверам і рекомендації по установці: в даному ноутбуці можна зустріти Bluetooth-адаптери Broadcom і рідше CSR. Перед установкою драйвера і програми для роботи з Bluetooth, необхідно з'ясувати чи є сам адаптер в ноутбуці і включено його. Для перевірки наявності адаптера вам знадобиться утиліта ReadyComm. Її ви знайдете за посиланнями нижче. Як визначити модель встановленого адаптера описано в першому повідомленні теми: Вирішення проблем з драйверами і роботою Bluetooth-адаптера . У тому ж повідомленні є посилання на інші версії драйверів.

Драйвер для картридера Realtek

Посилання на драйвер для картридера: завантажити / завантажити (Windows XP і Windows Vista) завантажити / завантажити (Windows 7)

Опис драйвера: повноцінної роботи пристрою для зчитування карт пам'яті також необхідний драйвер. Без них картрідер нормально не працює і в диспетчері пристроїв зазвичай відображається як декілька Основних системних пристроїв. Драйвер встановити потрібно.

Драйвер для Web-камери ноутбука

Посилання на набір драйверів для веб-камери з інструкцією по установці: завантажити / завантажити

Опис драйвера і як встановлювати: ці драйвера потрібні для нормальної роботи веб-камери ноутбука. Крім самого драйвера рекомендується встановити утиліту Lenovo YouCam. Ви її знайдете нижче. Інструкцію по визначенню моделі камери і як встановити на неї драйвера ви можете знайти в першому повідомленні теми: Рішення проблем з Web-камерами . Установці драйверів для камери присвячено ціле керівництво: Пошук і установка драйвера для веб-камери .

Драйвер для тачпада

Посилання на набір драйверів для тачпада: завантажити / завантажити

Опис драйвера і процесу його установки: тачпад - це сенсорна панель під клавіатурою. Для повноцінної роботи додаткових функцій тачпада (мультитач, різні жести, смуги прокрутки, жести декількома пальцями і так далі) необхідно встановити драйвер. Разом з ним встановлюється утиліта для настройки тачпада. В архіві містяться драйвера для тачпадів Cypress, Elantech і Synaptics. Для установки потрібного драйвера запустіть скрипт install.bat. Він автоматично запустить установку потрібного драйвера.

Комплект утиліт Lenovo для ноутбука Lenovo IdeaPad G570

Посилання на Lenovo Energy Management: завантажити / завантажити

Посилання на Lenovo ReadyComm: завантажити / завантажити

Посилання на Lenovo YouCam: завантажити / завантажити

Посилання на Lenovo OneKey Recovery: завантажити / завантажити

Посилання на Lenovo VeriFace: завантажити / завантажити

Посилання на Lenovo SRS Audio: завантажити / завантажити

Опис утиліт: утиліти по посиланнях вище призначені для операційних систем Windows XP, Vista і Windows 7. Настійно рекомендується встановити: Lenovo Energy Management і Lenovo ReadyComm. Решта за бажанням. Опис цих утиліт ви можете знайти тут: Опис і і рішення проблем з роботою фірмових утиліт Lenovo .

На цьому все. Дякуємо за увагу.

Якщо у вас виникнуть питання, то ознайомтеся спочатку з відповідями на часті питання , А потім з відповідною темою форуму. Її ви можете знайти за допомогою путівника по форуму для новачків .

З повагою, автор матеріалу - Тонієвич Андрій. Публікація даного матеріалу на інших ресурсах вирішуються виключно з посиланням на джерело та з зазначенням автора.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика