Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


«Дом.ги» знизив вартість дводіапазонного Wi-Fi роутера

Провайдер «Дом Провайдер «Дом.ги» знижує вартість двухдіапазанного Wi-Fi роутера до 2400 рублів, повідомляє прес-служба. Фірмовий роутер забезпечує швидкостями до 90 Мбіт / c в діапазоні 5 ГГц для декількох пристроїв одночасно. Одночасно він може працювати в 2 діапазонах частот - 2,4 і 5 ГГц.

Основна перевага - вбудоване програмне забезпечення, що дозволяє провайдеру віддалено перевіряти роботу даного обладнання і усувати несправності.

«Половина клієнтів« Дом «Половина клієнтів« Дом.ги »виходять в інтернет з 2 і більше пристроїв. Якщо таких пристроїв в квартирі більше 3, рекомендуємо використовувати двохдіапазонний роутер. Попит на них зростає як в світі, так і в Росії, і ми раді зробити це інноваційний пристрій більш доступним », - зазначає директор з маркетингу« Дом.ги »Андрій Чазов.

Виробником роутерів «Дом.ги» виступає компанія Sercomm, ділова мережа якого охоплює ринки Північної Америки, Європи, Китаю та Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика