Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Dolphin Browser HD (браузер дельфін) »Андроїд скачати apk гри, програми, теми та шпалери, додатки, віджети, книги, відео і музику. Все для телефону на Google Android - Samsung, LG, HTC, Motorola, Acer, Sony Ericsson, Huawei, Alcatel, Dell, T-Mobile і інших на Android-Touch.ru

З мобільними браузерами цікава ситуація З мобільними браузерами цікава ситуація. Уже все творці «настільних» браузерів створили і мобільні версії (правда, деякі - лише для власних ОС). Цим людям не позичати досвіду та ідей, вони знають, що робити. Але раптом з'являються сторонні розробники - і створюють куди більш цікаві продукти. Так, Dolphin Browser відноситься саме до таких нахабним вискочок, що взяли і потіснили метрів. За популярністю він як в настільному, так і в мобільному варіанті поки відноситься до «впевненою альтернативі», але згадайте - з цього статусу починали і Opera, і Firefox, і Chrome.

З самого початку роботи браузер пропонує імпортувати закладки, налаштувати поле юзер-агента і налаштувати роботу з Flash. Є реєстрація, яку можна впевнено припустити. Що потрібно мобільному браузеру? Адекватно відображати сторінки і дозволяти нормальну взаємодію з ними. На маленькому тачскрін для цього просто необхідно зручне масштабування, і воно тут є. Управляти масштабом сторінки просто за допомогою мультитач.

Підтримка декількох вкладок? Не питання. У «Дельфіні» є многостраничность, реалізована куди зручніше, ніж в стандартному браузері Android. Швидше це схоже на настільні браузери, де все вкладки шикуються в ряд. Якщо вони не поміщаються на екрані, то можна скролл просто пальцем, утримуючи браузер за будь-яку з вкладок.

А як щодо доповнень, як в настільних браузерах? Швидкий пошук по Вікіпедії? Будь ласка - встановіть розширення. Потрібен швидкісний набір з таблицею на порожній сторінці? Не проблема - такий плагін теж є. В цілому кількість плагінів під Dolphin Browser обчислюється сотнями. Любителям налаштовувати під себе інтерфейс системи припаде до смаку те, що в «Дельфіні» є можливість встановити свій скін. З числа наявних можна вибрати той, що буде максимально гармонійно виглядати з Вашими шпалерами або темою для GO Launcher EX .

Для спрощення управління служать настроюються жести. А крім цього, браузер пропонує Вам власний вибір додатків через неофіційну базу. Ознайомившись з його зручністю і легкістю налаштування, розумієш: цей Дельфін по-справжньому любить людей. І буде жити.

Увага! У Вас немає прав для перегляду прихованого тексту.

Назва: Dolphin Browser HD
Версія програми: 7.6.0
Платформа: не нижче Android 2.0.1

Завантажити браузер: dolphin_browser_hd_v7.6.0.apk [3,18 Mb]
Завантажити убіралку реклами: license.apk
Завантажити плагіни: dolphin_addons.zip
Завантажити теми: dolphin_skins.zip

Додаток Dolphin Browser HD (браузер дельфін) імовірно підійде для смартфонів: Samsung Galaxy S II I9100, HTC EVO 3D + Incredible S + Desire HD, Motorola Atrix 4G + Milestone 2 + XT701, LG Optimus 3D P920, HTC Sensation, Sony Ericsson Xperia Arc S, Google Nexus S, Acer Liquid, Garmin-Asus A10, Huawei Ideos U8150 (і інших моделей).

Що потрібно мобільному браузеру?
Підтримка декількох вкладок?
А як щодо доповнень, як в настільних браузерах?
Швидкий пошук по Вікіпедії?
Потрібен швидкісний набір з таблицею на порожній сторінці?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика