Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ділова англійська

 1. Історія ділової англійської
 2. Термін «Ділова англійська»

Добре знання ділової англійської мови є важливим фактором для досягнення успіху в міжнародному бізнесі Добре знання ділової англійської мови є важливим фактором для досягнення успіху в міжнародному бізнесі. Навички ділової англійської мови необхідні для людей, що створюють бізнес в англомовних країнах, які працюють в місцевих компаніях, які використовують англійську мову в роботі або працюють за кордоном. Для студентів вузів, які готуються вийти на ринок праці, ділова англійська дає величезну перевагу при працевлаштуванні.

Вивчаючи матеріали даного сайту, Ви зможете значно підвищити свої знання ділової англійської в різних аспектах, в тому числі:

 • Проходження співбесіди при прийомі на роботу
 • Ведення справ по телефону з міжнародними компаніями
 • Ввічливі методи подачі запиту і рішення проблем за скаргами клієнтів
 • Ведення ділової переписки (повідомлення, ділові листи, звіти)
 • Проведення презентацій та зустрічей
 • Ведення переговорів про купівлю-продаж
 • Спілкування на тему фінансів
 • Щоденне спілкування в офісі
 • написання резюме

А також багато іншої корисної інформації з ділової англійської.

Бажаємо Вам успіхів!

Історія ділової англійської

Англійська став переважною мовою бізнесу в другій половині ХХ століття з різних причин. США стала найбільш значущою економічною світовою державою, і також була одним з переможців Другої світової війни. У міру зростання міжнародного характеру бізнесу, з'явилася необхідність в «загальному» мові. Англійська був ідеальним кандидатом, оскільки на ньому вже говорили, в якості першого або другого мови, багато людей по всьому світу (частково в результаті британського колоніалізму). В даний час на ньому говорять більше 500 мільйонів чоловік на багатьох територіях, включаючи Великобританію, Канаду, Сполучені Штати Америки, Австралію, Індію і Південну Африку. Тому ділова англійська мова розглядають як основний для людей, які хочуть працювати в будь-якій області бізнесу, авіації, обчислювальної техніки, і т.д. Оскільки економіка стає все більш і більш глобальною, важливість ділової англійської мови продовжує зростати.

Термін «Ділова англійська»

«Ділова англійська» є широко охоплює терміном. Він застосовується для опису типу англійської мови, використовуваного людьми для ведення бізнесу. Англійська мова для бізнесу сконцентрований на таких навичках англійської мови, які необхідні для спілкування в усі більш глобальній діловому середовищі. Діапазон різних предметних областей, включених під узагальнюючому поняттям «Ділова англійська мова», широкий. Оксфордський словник ділової англійської мови включає в себе наступні напрямки: бухгалтерський облік, торгівля, електронна комерція, економіка, фінанси, HR, страхування, IT, право, виробництво, маркетинг, нерухомість, фондова біржа, (міжнародна) торгівля, транспорт. Чи означає це, що все, що не вважається загальною англійською насправді є діловою англійською? Відповідь: ні. Існує широкий термін для англійської, який не відноситься до загального: ESP (англійська для спеціальних цілей). Ця абревіатура включає в себе різні області «Ділового англійської» і багато іншого (англійська для готелів і громадського харчування, англійська для науки, англійська для академічних цілей (EAP), і т.д.)

Як правило, з курсом «Ділового англійської» асоціюються навички, які необхідні більшості людей для якісного виконання своєї роботи: написання електронних листів і доповідей, проведення презентацій, ведення переговорів, прийняття активної участі в нарадах або телефонних конференціях, прийом відвідувачів і т.д. Велика різниця полягає в тому, що ділова англійська сфокусований на делегування роботи, в той час як основна мета загальної англійської є поліпшення всіх чотирьох мовних навичок.

Чи означає це, що все, що не вважається загальною англійською насправді є діловою англійською?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика