Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Digital Citizen назвала найбільш енергоефективний браузер в Windows 10 (тести)

У зв'язку з повсюдним поширенням мобільних пристроїв енергоефективність (раціональне використання енергії) стала дуже популярним трендом. При цьому оптимізації енергоспоживання приділяють увагу не тільки виробники обладнання, але і розробники програмного забезпечення, які намагаються всіляко знизити апетит своїх продуктів по відношенню до ресурсів батареї ноутбука, планшета або смартфона.

Редакція порталу Digital Citizen провела цікаве тестування 5 найпопулярніших браузерів на трьох окремих пристроях під управлінням Windows 10 , Як нових, так і вживаних. Про результати - в "картинках" і таблицях під катом.

Отже, в Тестінг брали участь наступні лептопи (англ. Lap - "коліна сидячої людини"):

Lap - коліна сидячої людини):

  • ASUS ZenBook UX305F з 13,3 "сенсорним дисплеєм здатність 3200 x 1800p / ЦП Intel Core M-5Y10 2 х 1,2 ГГц / відео Intel HD 5300 / ОЗУ 8 Гб DDR3 / SSD SanDisk 256 Гб / акумулятор літій-полімерний 45 WHRS (Вт · ч).

ASUS ZenBook   UX305F з 13,3 сенсорним дисплеєм здатність 3200 x 1800p / ЦП Intel Core M-5Y10 2 х 1,2 ГГц / відео Intel HD 5300 / ОЗУ 8 Гб DDR3 / SSD SanDisk 256 Гб / акумулятор літій-полімерний 45 WHRS (Вт · ч)

  • Microsoft Surface Pro 3 з 12 "сенсорним дисплеєм здатністю 2160 x 1440p / ЦП Intel Core i5-4300 4 х 1,9 ГГц / відео Intel HD 4400 / ОЗУ 8 Гб DDR3 / SSD Samsung 256 Гб / акумулятор літій-іонний 42 WHRS (Вт · год).

Microsoft Surface Pro 3 з 12 сенсорним дисплеєм здатністю 2160 x 1440p / ЦП Intel Core i5-4300 4 х 1,9 ГГц / відео Intel HD 4400 / ОЗУ 8 Гб DDR3 / SSD Samsung 256 Гб / акумулятор літій-іонний 42 WHRS (Вт · год)

  • Toshiba Portege Z20t-B (в режимі планшета) з 12,5 "сенсорним дисплеєм роздільною здатністю 1920 х 1080p / ЦП Intel Core M-5Y71 2 х 1,2 ГГц / відео Intel HD 5300, / ОЗУ 8 Гб DDR3 / SSD Toshiba 256 Гб / акумулятор літій-полімерний 36 WHRS (Вт · год).

За винятком Surface Pro 3, що експлуатувалося на протязі року, згаданими пристроями користувалися буквально пару днів. На лептопи встановили найсвіжіші на момент тестування версії браузерів: Firefox 41, Chrome 46, Opera 32, Microsoft Edge 20 і Internet Explorer (IE) 11. Все оглядачі були з настройками за замовчуванням, без будь-яких додаткових розширень і панелей інструментів.

На комп'ютерах активувався збалансований план електроживлення, з настройками без відключення екрану і перекладу в режим сну для імітації веб-серфінгу в режимі "non-stop". Щоб виміряти час автономної роботи, експерти вдалися до "Battery test" від Peacekeeper , Причому кожен браузер був двічі перевірений на пристроях, а результати усереднені і проставлені в потрібні рядки нижченаведених трьох таблиць.

результати на ASUS ZenBook UX305F

У цьому тесті Internet Explorer і Edge лідирували з відчутним відривом від інших учасників (скріншот). При використанні штатних додатків девайс функціонував майже на годину більше в порівнянні з Google Chrome, який показав найгірший час.

Результати на Microsoft Surface Pro 3

Результати на Microsoft Surface Pro 3

Як видно, навіть при б / у акумуляторі меншою, ніж паспортна, ємності оглядачі від Microsoft знову забезпечили додаткову годину роботи на тлі того ж аутсайдера.

Результати на Toshiba Portege Z20t-B

Наведені вище результати були отримані при роботі тільки планшетній частини Portege Z20t-B, тому що клавіатура має додаткову батарею і на виснаження двох джерел живлення пішло б надто багато часу. Хоч з меншим відривом, але і в цей раз IE і Edge були найменш енергоємним програмним забезпеченням.

підсумки тестування

Якщо судити за представленими результатами, обидва браузера від компанії з Редмонда помітно перевершують своїх конкурентів з точки зору ефективності споживання енергії. Правда, це один з небагатьох аргументів на користь їх застосування в вигляді дефолтного інструменту для комфортного серфінгу в Мережі. Тому автор рекомендують звернути увагу на функціонального "середнячка" Firefox, який з "Великої трійки" браузерів був стабільно і явно ближче до переможця (IE), ніж до "Містеру енергоємне ПО" Google Chrome.

Дмитро Євдокимов www. TestSoft. su

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика