Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Детально про правила вибору діагоналі телевізора

Перегляд відео, прослуховування аудіофайлів з мережі, серфінг по інтернету, використання засобів зв'язку і обробки фото - для багатьох   телевізор   давно перетворився зі звичайного засобу виведення інформації в багатофункціональний пристрій домашнього розваги Перегляд відео, прослуховування аудіофайлів з мережі, серфінг по інтернету, використання засобів зв'язку і обробки фото - для багатьох телевізор давно перетворився зі звичайного засобу виведення інформації в багатофункціональний пристрій домашнього розваги. Сучасні прилади з широкоформатним LCD екраном відтворюють чітке деталізоване зображення, дозволяють поринути в події на екрані, відчути ефект присутності в світі захоплюючої віртуальної реальності.

Щоб ви могли випробувати тільки задоволення, ніякого дискомфорту і небезпеки для зору від перегляду, потрібно чітко знати, яку діагональ телевізора вибрати. Цей параметр залежить від двох аспектів:

  1. Відстань від глядача до пристрою.
  2. Роздільна здатність екрану.

Облік кожного з них дозволить підібрати екран потрібних розмірів, насолоджуватися переглядом без шкоди для здоров'я і збалансувати якість зображення, підібравши оптимальне місце для глядачів.

Діагональ залежить від розміру кімнати?

Фахівці рекомендують керуватися «правилом золотої середини»: в невеликому просторі недоцільно використовувати велику плазмову панель, а в просторому залі придивлятися до маленького пристрою, намагаючись хоч щось розглянути на компактному екрані.

Більше ролі грає не об'ємність простору, а відстань від джерела зображення до точки перегляду. Чим воно далі, тим крупніше екран в телевізорі потрібен. Так телевізійні ефекти сприймаються максимально чітко, без втрати якості, не напружується зір людини.

Як вибрати діагональ телевізора, від відстані до місця перегляду вона залежить? Існує думка (але це не істина), що віддаленість від вершника до екрану повинна дорівнювати 3-4 діагоналям пристрою в сантиметрах. Наприклад, вибрано пристрій з вузькою рамкою екрану, корисний розмір якого 50 дюймів (трохи більше 1 м), дивитися його краще на відстані 3-4 м.

Це приблизні розрахунки, більш точні дані будуть після дослідження дозволу в обраної моделі телевізора.

Від максимальної кількості пікселів залежить якість відтвореної картинки: чим більше їх число, тим чіткіше зображення Від максимальної кількості пікселів залежить якість відтвореної картинки: чим більше їх число, тим чіткіше зображення. Тому дивитися телевізор з великим дозволом можна близько, при цьому ж відстані перегляду якість відтворення контенту погіршується в пристроях з меншою кількістю пікселів.

На прикладі буде більш зрозумілий алгоритм прорахунку відстані. Є пристрій 50 дюймів. Якщо його дозвіл Full HD, комфортну відстань для установки місця відпочинку буде близько 2 метрів, якщо ж 720р - майже 3 метри.

Щоб знати, як вибрати діагональ телевізора для кімнати попередньо встановіть незмінне місце перегляду і в настройках виставте стабільне дозвіл.

Існує встановлений коефіцієнт для дозволу відео:

  • 2,3 для HD якості (720р, 1280х720 пікселів);
  • 1,56 Full HD (1080р, 1920х1080 точок).

Для UHD телевізорів це коефіцієнт ще менше. Оскільки якість трансльованого контенту бажає бути кращою, он-лайн фільми найчастіше проглядаються в HD якості. Для обладнання відтворення діагоналлю 50 дюймів розрахунок відстані перегляду:

50 "* коефіцієнт 2,3 * 2,54 = 292,1 см = 2,92 м.

Якщо ж завдання протилежна, яку діагональ телевізора вибрати при відстані 2.5 м (250 см) від точки перегляду до місця установки, потрібно виконати зворотні обчислення:

250см / 2,54 "/ 2,3 = 42,7".

Це можуть бути моделі діапазону 40-42 "(SHARP LC-40CFE4042E, Samsung UE40MU6172) або 43-47" (PHILIPS 43PUS6401 / 12, LG 43LH570V, Manta LED 4301E1).

Чим вище дозвіл, тим ближче потрібно сідати до телевізора. При цьому не буде видно окремих кубиків / пікселів і якість картинки буде бездоганним (насичена передача кольору, деталізовані дрібні об'єкти). Для телевізора при тих же 50 ":

50 * коеф 1,56 * 2,54 см = 198,12 см = 1,98 м.

Великий вибір техніки в одній точці продажОбшірний вибір техніки в одній точці продажу

Визначилися, який діагоналі вибрати телевізор, відстань вирахували? Залишилося знайти пропозиції найкращих виробників за гідною ціною в інтернет-магазині «MyGoods». Тут представлені моделі відомих брендів LG, Philips, Samsung, Sony, в яких збільшений ефективний розмір дисплея, не змінюючи габаритів пристроїв: використовується вузька рамка. Крім бездоганної якості зображення телевізори стирають межі між реальністю і тим, що відбувається на екрані.

Рівні і вигнуті панелі для відтворення Full HD і 4-К контенту, обладнання для облаштування домашнього кінозалу або невеликого куточка телемовлення на кухні, серфінгу в мережі або перегляду новин і улюблених телепрограм - все, що потрібно для повного занурення в трансльований контент ви знайдете в нашому магазині.

Діагональ залежить від розміру кімнати?
Як вибрати діагональ телевізора, від відстані до місця перегляду вона залежить?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика