Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Dell оснащує ноутбук 32 ГБ оперативної пам'яті

Роком народження категорії мобільних робочих станцій можна вважати 2001. Цього року компанія Dell випустила 14-дюймовий ноутбук Precision M20 - мобільний комп'ютер з підтримкою OpenGL, по оснащенню і можливостями не поступався настільним робочим станціям і отримав сертифікати, що підтверджують сумісність з поширеними пакетами програм для інженерного творчості. Роком народження категорії мобільних робочих станцій можна вважати 2001

Через дев'ять років, моделі Dell Precision продовжують традицію першості. Випущена в кінці минулого року модель M6500 стала першою робочою станцією з процесором Intel Core i7 і першої, що підтримує пам'ять DDR3-1600 МГц. Днями цей комп'ютер знову став першим у своїй категорії - це перша мобільна робоча станція з 17-дюймовим екраном, процесором Intel Core i7 Extreme Edition і графічним прискорювачем NVIDIA Quadro FX 3800M, яка отримала 32 ГБ оперативної пам'яті. Одночасно збільшено обсяг пам'яті молодшої моделі серії, Dell Precision M4500. Тепер він дорівнює 16 ГБ.

Тепер він дорівнює 16 ГБ

Немає потреби детально говорити про те, як збільшення обсягу оперативної пам'яті позначається на продуктивності системи при вирішенні завдань, пов'язаних з обробкою великої кількості даних. На думку виробника, M4500 з 32 ГБ пам'яті по достоїнству оцінять інженери-конструктори, геологи, фахівці в області підготовки мультимедійних матеріалів, що вимагають від мобільного робочого місця максимальної продуктивності. Слід зазначити, що збільшення продуктивності не відбилося на портативності. Ноутбук масою близько 4 кг має габарити 393 х 280,5 х 34,5 ~ 38,5 мм.

джерело: Dell

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика