Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Dell планує увійти в TOP5 українського ринку ноутбуків

Відбулася 7 липня презентація нових споживчих ноутбуків Dell стала приводом для оголошення виробником його амбітних планів. У заході взяв участь новий регіональний директор Dell по країнам Центральної та Східної Європи Девід Шпрайт, виступ якого відкрило прес-конференцію.

За словами пана Шпрайта, Україна разом з Польщею і Росією потрапили в трійку країн, куди найближчим часом буде докладено основні ресурси компанії для розвитку її бізнесу споживчих ноутбуків. Нагадаємо, що в структурі Dell напрямок рішень для кінцевих споживачів виділено у вигляді окремої вертикалі поряд з enterprise-підрозділом. І обидва вони проводять свою власну політику.
Девід Шпрайт зазначив, що у бізнес Dell останнім часом успішно розвивається: оборот за останній рік виріс на 7%, втім, як і операційний прибуток також збільшилася на ті ж 7%. Причому, компанія навіть має намір викупити найближчим часом своїх акцій на 2 млрд дол. Все це дозволяє Dell використовувати свої фінансові ресурси для більш активного просування на нових перспективних ринках, до числа яких віднесена і наша країна. За словами Девіда Шпрайта, вже виділені маркетингові бюджети для кампанії, яка повинна стартувати в кінці літа. До сих пір вендор не був представлений у великій національній роздробі, але вже закінчуються переговори з цілою низкою рітейлерів, на полицях яких незабаром з'являться нові портативні комп'ютери Dell. При цьому на першому етапі основний фокус буде зроблений на Києві, після чого він переміститься на регіони, а також включить telco-напрямок, куди віднесені планшети Streak з підтримкою зв'язку 3G.
Збільшено і штат співробітників, які займаються даним напрямком в київському офісі виробника, з двох до п'яти осіб. А для посилення сервісної складової до раніше працювала в цьому напрямку компанії Service.ua після проведення тендера додані ресурси ОРСИ.
За визнанням Олексія Кононский, менеджера з розвитку бізнесу Dell в Україні, компанія поставила перед собою мету увійти до кінця 2011 р в TOP5 виробників ноутбуків в нашій країні. Але при цьому не збирається вступати в цінові війни в нижньому ціновому сегменті, а робить основну ставку на рішення середнього та високого рівня.

Саме до цієї категорії відноситься представлений на заході ноутбук серії XPS 15z, побудований на базі платформи Intel останнього покоління з процесорами Core i5 і i7. Відмінні риси лептопа - відносно малий для свого форм-фактора вага (2,5 кг) і витончений дизайн: товщина корпусу не перевищує одного дюйма. Восьміелементная батарея забезпечує автономність близько 8 годин. Його орієнтовна ціна становить 999 євро, в продаж модель надійде вже найближчим часом. Саме до цієї категорії відноситься представлений на заході ноутбук серії XPS 15z, побудований на базі платформи Intel останнього покоління з процесорами Core i5 і i7
Крім того, Олексій Кононський зазначив, що в споживчому сегменті Dell буде також фокусуватися і на планшетах Streak з діагоналлю 7 дюймів. Вони будуть просуватися через всеукраїнську роздріб за орієнтовною ціною $ 500-600. Для них будуть доступні і різноманітні аксесуари, включаючи док-станцію.
Відзначимо і таке оригінальне рішення Dell, як можливість придбання змінних кришок для 17-дюймових ноутбуків Inspiron. За заявою Олексія Кононский, вже замовлені кришки 10 дизайнів, які будуть доступні в роздробі. А за замовчуванням лептопи будуть йти в чорному кольорі.
Продукти Alienware відносно недавно увійшли в номенклатуру Dell, і вони також будуть просуватися в нашій країні. Але в зв'язку з тим, що це не масові рішення, вони не займуть місце на полицях роздрібу. Dell по цій товарній групі збирається працювати з спільнотою геймерів. Хоча, як зізнався Олексій Кононський, 11-дюймові моделі M11x вже досить успішно продаються. І найближчим часом очікується поставка 14-дюймових M14x. А в 17-дюймової серії M17x є опції з 3D-дисплеями.
А завершило програму виступ Ігор Рудим, менеджера з розвитку бізнесу з київського офісу Intel. Він зазначив, що підсумки I кварталу виявилися для виробника успішними всупереч скептичним прогнозам аналітиків. Причому позитивна динаміка у Intel спостерігається в усіх напрямках і у всіх регіонах: виручка збільшилася на 25% в порівнянні з минулим роком, а прибуток - на 12%, тоді як зазвичай в цій чверті фіксується спад. Серверний бізнес додав 32% у порівнянні з показниками I кварталу 2010 р, а реалізація комп'ютерів - на 17% в порівнянні з минулим роком.

Організатори заходу провели оригінальну акцію за участю журналістів. Вони запропонували учасникам прес-конференції передбачити, яку частку на ринку ноутбуків займе Dell в IV кварталі нинішнього року. І тому, хто виявиться найбільш точний в цьому прогнозі, обіцяно цінний приз у вигляді ноутбука XPS 15z. Цікаво було б дізнатися прогнози наших читачів. Самі представники Dell розраховують на подвоєння наявної у компанії частки.


Ви можете підписатися на наш Telegram-канал для отримання найбільш цікавої інформації

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика