Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


ДЕЯКІ ЗАХВОРЮВАННЯ, ЯКІ ВИКЛИКАЮТЬСЯ НЕПРАВИЛЬНИМ ПОЛОЖЕННЯМ ТІЛА ПРИ РОБОТІ ЗА КОМП'ЮТЕРОМ

Якщо після тривалої роботи за клавіатурою ваші долоні і зап'ястя німіють і опухають, якщо ви відчуваєте біль або поколювання великого, вказівного і середнього пальців, вам необхідно проконсультуватися з лікарем або з фізіотерапевтом. Подібні симптоми можуть бути ознакою травми зап'ястя, званої синдромом зап'ястного каналу (СЗК).
Через зап'ясті проходять сухожилля м'язів кисті і серединний нерв, що забезпечує руху великого, вказівного і середнього пальців. Синдром зап'ястного каналу виникає в результаті ущемлення серединного нерва, викликаного розпухання сухожиль кисті. Причиною цього може стати багатогодинна робота з неправильною поставою.
Однак не всі випадки болів в зап'ясті пояснюються СЗК. Схожі симптоми можуть спостерігатися і при таких захворюваннях, як грижа міжхребцевих дисків шийного відділу, синдроми верхньої апертури грудної клітини та обмеження плеча.
Грижа міжхребцевих дисків шийного або поперекового відділів може розвинутися в результаті неправильної постави при роботі за комп'ютером. Якщо ви постійно сутулитися, горбиться або витягаєте шию, драглисте речовина міжхребцевих дисків може випинатися в хребетний канал і затискати проходять там нервові волокна. В результаті виникають сильні болі, причому не тільки в спині, але і в інших частинах тіла.
Неправильна постава може також стати причиною розвитку синдрому верхньої апертури грудної клітини - перенапруження м'язів шиї, плеча та грудної клітини, що призводить до погіршення кровопостачання і проведення нервових імпульсів в руки і долоні. Це викликає оніміння рук, поколювання і болі.
Обмеження плеча виникає, коли сухожилля або зв'язки плечового суглоба стискаються або затискаються між голівкою плечової кістки і відростком лопатки.
Тендовагініт - набряк і хворобливість в області сухожилля великого пальця кисті - нерідко виникає в результаті частого натискання на клавішу "пробіл" великим пальцем однієї руки. Щоб запобігти розвитку цього захворювання, необхідно кожну годину міняти руку, даючи сухожиллям час на відпочинок.
"Тенісний лікоть" - професійне захворювання тенісистів - виникає в результаті запалення загального сухожилля м'язів-розгиначів, розташованого біля ліктя, внаслідок їх надмірного навантаження. "Тенісний лікоть" може розвинутися в результаті неправильного положення рук при роботі за комп'ютером.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика