Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Де в Москві можна підзарядити мобільний телефон

  1. Де можна буде зарядити телефон

Фото: ТАСС / Артем Геодакян

Цього року всі московські залізничні вокзали обладнають спеціальними стійками для зарядки гаджетів. Де ще з'являться такі пристрої і де вже можна підключити телефон до розетки, читайте в матеріалі m24.ru.

Пристрій для зарядки телефонів встановлять на Київському вокзалі після реконструкції, яку закінчать в другій половині цього року.

На Казанському вокзалі послуга підзарядки гаджета користується великим попитом, тому було вирішено збільшити кількість стійок до двох. Також по дві стійки встановлено на Павелецькому, Свалявському і Ярославському вокзалах, а на інших - по одній.

Пристрої для зарядки мобільників будуть не тільки в столиці - в планах РЖД встановити сучасні стійки на 353 російських залізничних вокзалах.

Де можна буде зарядити телефон

  • Незабаром москвичі зможуть заряджати свої мобільники, проїжджаючи по Малому кільцю МЗ. 165 сучасних вагонів обладнали розетками та безкоштовним wi-fi.
  • До кінця року в столиці з'явиться близько 2 тисяч "розумних" зупинок, які будуть оснащені USB-портами для зарядки гаджетів і бездротовим інтернетом. Поруч з ними на стійках встановлять карти і схеми, щоб пасажири могли зорієнтуватися і побудувати маршрут. Також павільйони будуть обладнані системою відеоспостереження і підсвічуванням. У місті встановлено вже 26 таких сучасних зупинкових пунктів. Оцінити їх можна на Варшавському, Каширському, Ленінградському шосе, а також на Рязанському проспекті і Русаковской вулиці.
  • Пункти для зарядки мобільних планують встановити на п'яти площах в центрі Москви. Пристрої з'являться на Кримській, Смоленско-Сінний, Великий Сухаревской, Лермонтовській і Серпуховской площах. Також тут проведуть міський wi-fi і обладнають місця для вуличних музикантів.

заряджають вже

  • Восени минулого року на столичних вильотну магістралях встановили 239 зупинок з розетками для підзарядки телефонів і точками Wi-Fi. Найбільше зупинок з додатковими функціями з'явилося на Каширському шосе - 62. Ще 42 зупинки обладнали на Варшавському шосе і 38 - на Рязанському.
  • Розетки для смартфонів є і в аеропорту Домодєдово. Зарядити телефон, планшет, ноутбук та іншу техніку можна на 29 стійках. На кожній зарядної станції встановлено 12 захищених розеток і 4 USB-порту. У загальній зоні аеропорту встановлено 11 пристроїв, по одній стійці розташоване в залі видачі багажу внутрішніх і міжнародних рейсів і по 8 - в галереях внутрішніх і міжнародних рейсів.
  • Зони очікування з зарядками для телефонів є на станціях Кільцевої лінії метро, ​​"Румянцево", "Саларьево", "Котельники", "Текстильники" і "Виставкова". Спочатку на станціях встановлювали стійки із зарядними шнурами, але вандали їх псували. Тому було вирішено використовувати usb- і звичайні розетки. Неподалік від них, можливо, з'являться автоматизовані автомати з продажу шнурів. В майбутньому зарядити гаджет можна буде на всіх станціях метро. В основному, будуть використовувати стандартне проектне рішення, винятком стануть тільки історичні станції. У минулому році "Активні громадяни" визнали появу стійок для підзарядки гаджетів кращої міської новинкою.

Нещодавно на виставці в Німеччині вчені презентували PoWiFi - прилад, за допомогою якого через Wi-Fi можна заряджати телефон.

Діячі науки змогли довести, що Wi-Fi, крім інтернету, може роздавати електрику. Як запевняють вчені, ток, який знаходиться в повітрі і забезпечує бездротову зарядку, абсолютно безпечний для людини.

За допомогою технології Power Over Wi-Fi (PoWiFi) поки можна зарядити тільки невеликий пристрій (фотоапарат, фітнес-трекер), і обхват сигналу малуватий - 5 квадратних метрів. Однак в майбутньому, як запевняють вчені, можна буде заряджати ноутбуки, планшети та інші гаджети.

Посилання по темі

сюжет: Зручний місто: все, що потрібно знати

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика