Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Де купити Ріплі (Ріппл, Ripple, XRP) вигідно

 1. Кращі російськомовні біржі, де продається (Ripple, XRP) за рублі, долари і гривні
 2. Популярні обмінники, де можна купити криптовалюта Ріплі за вигідним курсом
 3. Покрокова інструкція, як купити Ріплі (Ripple) на біржі Exmo

З 2017 року криптовалюта Ripple з кожним місяцем набирає все більшої популярності, як серед досвідчених трейдерів і інвесторів, так і серед новачків на кріптовалютном ринку, так як даний токен входить в ТОП5 криптовалюта за капіталізацією і його ціна впевнено зростає з кожним роком, тому в даному огляді розглянемо, як і де купити Ріплі (Ripple) за вигідним курсом за звичайні гроші (рублі, долари, гривню), щоб надалі його продати і заробити на різниці курсу.

 1. Біржі криптовалюта. Найдоступніший і простий спосіб покупки багатьох криптовалюта в тому числі і криптовалюта Ріплі, так як є постійні обсяги для покупки / продажу, безліч способів поповнення рахунку звичайними грошима (різні платіжні системи, банківські перекази і поповнення безпосередньо з банківських карт в різній валюті), а найголовніше - не потрібно створювати гаманець Ripple, так як куплену криптовалюта можна зберігати прямо на біржі і в міру необхідності продавати і виводити гроші (особливо актуально для невеликих інвесторів).
 2. Онлайн обмінники. Не менш зручний спосіб покупки Ripple (XRP), який зазвичай використовують новачки, які уникають біржі криптовалюта і хочуть купити Ріплі швидко.
 3. Купівля «з рук». Не особливо популярний спосіб, так як якщо купувати не у своїх знайомих, то дуже високий ризик потрапити на шахраїв і втратити всі свої кошти.

На замітку: найбільш зручний і вигідний спосіб покупки Ripple і інших криптовалюта - це кріптовалютние біржі, так як вони працюють цілодобово, немає проблем з резервом (як часом в обмінниках), завжди більш вигідний курс покупки і продажу, а також є можливість зберігати куплений Ріплі прямо на біржі (немає витрат на перекази між гаманцями і обмінниками і в будь-який момент його можна продати).

Кращі російськомовні біржі, де продається (Ripple, XRP) за рублі, долари і гривні

 • Exmo ( офіційний сайт / огляд Exmo ) - найпопулярніша і велика біржа криптовалюта російською мовою, якої легко користуватися (проста і швидка реєстрація, зручний і зрозумілий особистий кабінет на сайті, великий вибір способів поповнення рахунку). Поповнення та виведення через рублі, долари, євро, гривню за допомогою банківських карт Visa / MasterCard і платіжних систем: Payeer, AdvCash, Perfect Money, QIWI, Yandex Money, Capitalist, OkPay, Payza, Neteller. В кінці цієї статті наведено покроковий приклад, як купити Ripple на біржі Ексмо.
 • Yobit ( офіційний сайт / огляд Yobit ) - велика біржа криптовалюта, доступна і російською мовою, на якій також можна купити Ріппл, але дана біржа не користується попитом у новачків, а також має неоднозначну репутацію. Поповнення та виведення через картки Visa і MasterCard, і платіжні системи: Payeer, QIWI, Perfect Money, AdvCash (USD, RUB)

Купити Ріплі за рублі і долари можна на кожній з перерахованих бірж (через рублеві банківські картки та платіжні системи), за гривню - на біржі Ексмо (через гривневі банківські картки та платіжні системи).

На замітку: на всіх біржах постійно змінюється комісія на поповнення і зняття коштів (за різними напрямками), тому перед покупкою Ріплі краще порівняти комісії на всіх біржах і вибрати найбільш вигідну пропозицію (зазвичай посилання на сторінку з описом комісій знаходиться в самому низу на головній сторінці кожній з бірж і називається «Комісія», «Ліміти», «Fees»).

Читаємо також порівняльний огляд: рейтинг бірж криптовалюта .

Популярні обмінники, де можна купити криптовалюта Ріплі за вигідним курсом

 • 24PayBank - перевірений часом обмінний пункт, в якому можна купити (Ripple, XRP) за рублі і долари через: Advanced Cash (USD, EUR, RUB), Perfect Money (USD, EUR), Payeer (USD, EUR, RUB), QIWI ( RUB), Яндекс Гроші, Ощадбанк, ВТБ 24, Російський Стандарт, Альфа Банк, Тінькофф, Газпромбанк, інші рублеві карти російських банків Visa / MasterCard.
 • X-Pay - популярний онлайн обмінник, в якому можна купити Ріплі за рублі і долари через: Advanced Cash (USD, RUB), Payeer (USD, RUB), Яндекс Гроші, QIWI (RUB), Ощадбанк, ВТБ 24, Альфа Банк, інші рублеві карти російських банків Visa / MasterCard.
 • BaksMan - не менш популярний обмінник криптовалюта, в якому можна вигідно купити Ріппл за рублі і долари через: QIWI (RUB), Яндекс Гроші, Perfect Money (USD, EUR), Payeer (USD, EUR, RUB), Advanced Cash (USD, EUR , RUB), Capitalist, ePayments (USD, EUR), Ощадбанк, ВТБ 24, Альфа Банк, Російський Стандарт, інші рублеві карти російських банків Visa / MasterCard.

На замітку: в обмінниках вигідно проходити реєстрацію, так як в кожному є бонусна програма для постійних клієнтів і з кожним новим обміном (при збільшенні обороту в своєму акаунті) Ви будете отримувати додаткову знижку.

Покрокова інструкція, як купити Ріплі (Ripple) на біржі Exmo

Після реєстрації на біржі Ексмо і установки захисту свого аккаунта (через СМС або Гугл Аутентифікатор) переходимо в меню зверху в розділ «Гаманець» і на сторінці навпроти валюти, яку будемо заводити на біржу натискаємо на кнопку «Поповнити», після чого на сторінці поповнення вибираємо зліва спосіб поповнення (платіжну систему або карту банку), праворуч вказуємо суму поповнення і переходимо безпосередньо до оплати.

Після поповнення рахунку переходимо до покупки криптовалюта Ріплі. Це можна зробити двома способами:

Це можна зробити двома способами:

 • У меню зверху вибираємо вкладку «Обмін» і на сторінці в розділі «Віддаю» вибираємо рублі (RUB) або долари (USD), а у вкладці «Отримую» вибираємо Ripple (XRP), а також вказуємо кількість токенов Ріплі, яке будемо купувати (зверху справа із поточним курс між обраної торгової парою, а також у вкладці «Віддаю» буде вказана сума в рублях, необхідна для покупки). Натискаємо обмін, після чого куплені токени Ріппл відіб'ються у вкладці «Гаманець» в меню зверху.

Натискаємо обмін, після чого куплені токени Ріппл відіб'ються у вкладці «Гаманець» в меню зверху

 • У меню зверху вибираємо вкладку «Торги» і на сторінці в таблиці праворуч вибираємо торговельну пару, клікнувши лівою кнопкою мише по її назві (наприклад, XRP-RUB). Зліва відразу відобразиться графік зміни ціни за обраною парі, а під ним буде 2 блоки (Покупка XRP і Продаж XRP), при чому можна вибрати спосіб покупки (продажу), а саме «По ринку» (за поточною актуальною ціною на біржі) або « за ліміту »(можна виставити свою ціну покупки або продажу, щоб провести операцію за більш вигідним курсом саме для Вас. В такому випадку ордер спрацює, коли ціна підніметься або опуститься до потрібної Вам ціни). До речі купивши Ріплі, можна відразу виставити ордер «За ліміту» на продаж і не стежити постійно за курсом, так як ордер автоматично спрацює, коли ціна досягне зазначеного порога (наприклад, якщо купили Ripple по 100 рублів за токен, можна виставити на продаж за 200 рублів за токен і ордер автоматично спрацює, коли ціна на біржі дійде до цього рівня. Особливо це актуально, коли на ринку імпульсивний швидке зростання і важлива кожна хвилина).

Як вже зазначалося вище перевагою біржі є можливість зберігати куплену криптовалюта прямо в своєму акаунті і не витрачати кошти на додаткові переклади на гаманець і назад (хоча завжди є ризик злому бірж, але 100% збереження коштів досягти складно). Також і на біржі Exmo можна зберігати куплений Ріплі і продавати в міру необхідності.

На замітку: при поповненні особового рахунку на біржі Ексмо в гривні (наприклад, через карту Приватбанку), щоб купити Ріплі, спочатку потрібно купити біткоіни, а вже за нього сам Ріплі, так як на біржі немає торгової пари XRP - UAH.

На закінчення до статті можна відзначити, що знаючи, як правильно і де купити Ripple за рублі, гривню і долари, Ви завжди зможете поповнити свій кріптовалютний портфель цієї перспективної монетою і заробити на її курсі, при цьому процедура покупки не доставити багато клопоту і пройде по вигідним курсом. Свої відгуки і корисні поради, де вигідніше купити Ріплі, залишаємо в коментарях до статті і ділимося їй в соціальних мережах, якщо вона була корисною для Вас.


Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика