Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Де на клавіатурі кнопка Win

  1. Місцезнаходження клавіші на клавіатурі
  2. спільні дії
  3. Робота з вікнами

Кнопка Win (скорочено від Windows) призначається для допомоги в роботі користувачів операційної системи Windows Кнопка Win (скорочено від Windows) призначається для допомоги в роботі користувачів операційної системи Windows. З її допомогою можна швидко виконувати різні корисні дії: викликати службові утиліти, управляти відкритими вікнами, змінювати відображення робочого столу і гаджетів і багато іншого. У цій статті докладно описуються основні функції цієї клавіші, а також зазначено, де саме на клавіатурі знаходиться кнопка Windows (Win).

Цей елемент з'явився на клавіатурах через деякий час після виходу популярної операційної системи Windows 95 приблизно в 1995-1996 роках. Дизайн і розташування об'єкта визначені безпосередньо компанією Microsoft.

Спочатку кнопка призначалася тільки для виклику меню «Пуск», проте за минулі 20 років «обросла» величезною кількістю додаткових корисних функцій.

Далі в статті пояснюється, де знаходиться клавіша Win, і описано кілька дій, які можна виконати з її допомогою.

Місцезнаходження клавіші на клавіатурі

Дана кнопка присутня практично на будь-якій клавіатурі, випущеної після 1995 року. Винятки становлять деякі сучасні ноутбуки і нетбуки, орієнтовані на використання операційних систем, відмінних від розробляються компанією Microsoft. Крім того, ця кнопка може бути відсутнім на клавіатурах, що випускаються під брендом Apple. Дана кнопка присутня практично на будь-якій клавіатурі, випущеної після 1995 року

Клавіша Win розташовується на нижньому рядку клавіатури між кнопками Control (Ctrl) і Alternative (Alt). Замість написів на ній зображений логотип Windows - розвівається прапорець. Ви можете побачити точно такий же на панелі швидкого доступу операційної системи - з його допомогою відкривається меню «Пуск». Як правило, цей елемент є парним, як і інші службові клавіші, на кшталт Shift або Control.

спільні дії

Найочевидніше, що можна зробити за допомогою цієї кнопки - викликати системне меню «Пуск» Найочевидніше, що можна зробити за допомогою цієї кнопки - викликати системне меню «Пуск». Особливо зручно відкривати його подібним чином, коли робочий стіл «захаращений» безліччю додатків. Вам немає потреби згортати численні вікна, щоб дістатися до потрібної іконки на панелі швидкого доступу - все можна зробити одним натисканням.

Схожим чином ви можете запускати (або розгортати, якщо вже запущені) програми, які ви закріпили на панелі швидкого доступу в Windows 7. Для цього можна скористатися комбінацією Win + 1,2,3,4,5 і так далі, в залежності від номера значка на панелі, вважаючи зліва направо. Повторне натискання комбінації згорне вікно назад. Схожим чином ви можете запускати (або розгортати, якщо вже запущені) програми, які ви закріпили на панелі швидкого доступу в Windows 7

Якщо розглянуту клавішу натиснути одночасно з E (У в російській розкладці), ви відкриєте провідник Віндовс (Мій комп'ютер). У поєднанні з R (буква «К» при російській мові введення) ви можете викликати діалог «Виконати», корисний сервіс для швидкого введення текстових команд. Якщо розглянуту клавішу натиснути одночасно з E (У в російській розкладці), ви відкриєте провідник Віндовс (Мій комп'ютер)

Комбінація з F дозволяє запустити інтерфейс для пошуку даних в файлової системі. натискання Win + L на клавіатурі дозволяє швидко заблокувати ваш персональний комп'ютер.

Робота з вікнами

Досить зручно за допомогою Win управляти активними вікнами:

  • Він + стрілочка вгору - розтягує поточне вікно на весь екран;
  • Він + стрілочка вниз - зменшує розмір вікна, повторне натискання згортає його;
  • Він + шифт + стрілка - переносить вікно на інший підключений екран, що знаходиться в зазначеному напрямку;
  • Він + M - згорнути всі активні програми;
  • Він + H - повноекранний режим;

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика