Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Даоські практики любові для чоловіків і жінок, даоські секрети любові

  1. Що дають даоські практики любові?
  2. Техніка №1 - досягнення гармонії
  3. Техніка № 2 - дотику
  4. Техніка №3 - дихання
  5. Техніка №4 - ерогенні зони
  6. Техніка №5 - оргазм

Вчення про дао стверджує, що сексуальні відносини пов'язані не тільки з фізичної стороною сутності людини, а також і з духовної. Вони є сполучною ланкою між твариною проявом людини і божественним. У даоської практиці немає просто статевого акту, для них це щось більше. Разом з отриманням фізичного задоволення, вони насичують і свою душу життєвої і духовної енергією. Даоські практики не складні, але вони вимагають регулярного уваги і належної віддачі. На те, щоб осягнути всі секрети любові можуть знадобитися роки.

Головна суть дао любові - це розслабитися і отримати найвища насолода.

Тому дао говорить про те, що займатися любов'ю потрібно лише тоді, коли у вас є почуття до людини, ви відчуваєте до нього ніжність і відчуваєте свою зв'язок з ним. В іншому випадку від занять любов'ю краще взагалі утриматися.

Що дають даоські практики любові?

Що дають даоські практики любові

Варто відзначити те, як сильно змінюється людина і його взаємини завдяки даоських практик любові. По-перше, між двома партнерами виникає глибоке почуття взаємозв'язку, що відбувається внаслідок злиття двох енергетичних потоків та напрямки їх в тіла один одного.

По-друге, поліпшується здоров'я і з'являється набагато більше енергії. З'являються здатності до самовідновлення і самолікування. Партнери отримують можливість відчувати сильні і глибокі оргазми, причому численні. А також між двома з'являється якась телепатичний зв'язок. Крім того, для жінок відкривається здатність керувати своїм менструальним циклом з метою контрацепції. Даоські практики любові для щасливої ​​пари відкривають багато нових граней життя.

Техніка №1 - досягнення гармонії

Як відомо, в кожній людині є два начала - чоловіче (Ян) і жіноче (Інь). У чоловіків більш домінує енергія Ян, а у жінок відповідно Інь. Сексуальну енергію Ян часто порівнюють з полум'ям вогню, яке може моментально зайнятися і також несподівано згаснути. Сексуальна енергія Інь - це вода. Уособлює менш мінливу і сильнішу і тривалу сексуальну залученість. Зустрічаються і випадки, коли у чоловіків більше переважає жіноча сексуальна енергія, і навпаки. Це необхідно враховувати для досягнення гармонії в любові.

Сексуальна енергія Інь зароджується в голові, звідки спускається до статевих органів. У чоловіків же навпаки - сексуальна енергія зароджується в статевих органах, звідки направляється в серце і голову. Тому потрібно знати, що жінкам потрібно більше часу для досягнення сексуального збудження, адже воно повинне початися в голові - за допомогою думок і емоцій. Це може зробити як сама жінка, так і за допомогою чоловіка.

Це може зробити як сама жінка, так і за допомогою чоловіка

Техніка № 2 - дотику

Дуже важливо у відносинах проявляти свою любов дотиками. Це можуть бути легкі погладжування, обійми, швидкі поцілунки в щоку. Не обов'язково це має відбуватися саме в ліжку, це повинно бути постійно і в будь-якому місці. Інакше у людини виробляється тактильний голод, який робить слабше і любовні, і сексуальні почуття. Ходити на прогулянці за руки, обніматися, коли сидите разом і багато інших варіантів легких і ненав'язливих дотиків зміцнять почуття.

Техніка №3 - дихання

Під час статевого акту важливо дотримуватися дихання. Воно може змінити весь процес заняття любов'ю. Потрібно навчитися глибокому диханню - за допомогою живота. Якщо навчитися контролювати дихання, то можна отримати набагато більше задоволення, особливо це стосується жінок. А чоловік зможе затримати сім'явиверження і принести ще більше задоволення для двох.

Техніка №4 - ерогенні зони

Техніка №4 - ерогенні зони

Деякі вже чули про ерогенні зони, а саме про горезвісну точку G, яку деякі вже записали в підрозділ міфічних явищ. У даоської практиці любові все набагато простіше. Можна почати з поцілунків - губи є найважливішим каналом енергообміну. Цілуватися потрібно якомога чувственнее і інтенсивніше, намагаючись передати свою енергію другій половинці і взяти частину його енергії.

Після цього чоловік може почати прелюдію з ласкания ніг і рук, потім поступово просуватися до інших частин тіла. У даоських практиках рекомендують перед тим, як торкатися до жіночих статевих органів, розігріти і порушити лобок і прилеглі місця. Жінкам же рекомендується почати свої ласки з дотиків до пеніса, а потім вже переходити на руки і ноги, тіло, і в кінці - голову.

Техніка №5 - оргазм

Техніка №5 - оргазм

Даоси вважають, що все йде зсередини, з голови.

Тому в любові теж важливо те, що ти думаєш і відчуваєш. Якщо ти думаєш, що закінчиш один раз, то так воно і буде. Якщо ти налаштований на кілька раз, то і це збудеться. Адже все починається з того, як ти налаштований. Тому важливо привести в порядок свої думки і тоді інтимне життя покращиться в рази.

Що дають даоські практики любові?
Що дають даоські практики любові?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика