Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Чому не включається планшет Asus Zenpad, Fonepad, Nexus 7, Memo Pad, Transformer, tf300tg

  1. Глибокий розряд акумулятора
  2. Збій програмного забезпечення
  3. Апаратна несправність планшета Asus

Не включається планшет A sus? Ремонт своїми руками

Зіткнувшись з такою проблемою, коли не включається планшет Asus Zenpad, Fonepad, Nexus 7, Memo Pad, Transformer, tf300tg або інших моделей, спробуйте зробити діагностику самостійно. З'ясувавши причину, прості дефекти можна усунути і своїми руками.

Глибокий розряд акумулятора

Найперше, що ви повинні виключити, це глибокий розряд акумулятора. Таке трапляється, коли ви використовуєте гаджет при значенні індикатора зарядки 10% або менше. Номінальне значення батареї падає нижче мінімуму і зарядний пристрій вже не в силах відразу його розпізнати при підключенні.

Необхідно залишити заряджатися планшет Asus на кілька годин від рідного зарядного пристрою, яке йшло в комплекті. Це важливо, тому що необхідна певна потужність, заявлена ​​виробником. Таким чином ви підвищите шанс відновлення енергоємності акумулятора без лабораторного пристрою і допомоги фахівця.

Таким чином ви підвищите шанс відновлення енергоємності акумулятора без лабораторного пристрою і допомоги фахівця

Не забудьте оглянути саме зарядний пристрій і роз'єм живлення. Вони не повинні мати механічних пошкоджень. Протестуйте на іншому апараті на працездатність.

Збій програмного забезпечення

Проблема збою програмного забезпечення характерна, якщо ваш планшет на кнопку включення все ж реагує. Але ось завантаження операційної системи не відбувається. Апарат або завис на заставці або не вантажиться взагалі, при цьому ви спостерігаєте підсвічування екрану.

Причина може бути викликана збоєм ПО через некоректну установки оновлення прошивки або установки шкідливих програм.

Спробуйте зробити скидання налаштувань до заводських самостійно. Для цього використовуйте тривалий затискання комбінації клавіш блокування, регулювання гучності (вгору або вниз) і home. Залежно від моделі ця комбінація може бути інший - поекспериментуйте. Потрапивши в меню Recovery, знайдіть пункт Reset, переміщаючись за допомогою кнопок звуку.

На жаль, вся інформація буде видалена, не забувайте періодично робити резервні копії даних.

Якщо таким чином проблему ви не в силах усунути, тоді зверніться в майстерню по ремонту планшетів Asus . Майстер зробить якісну перепрошивку. Найчастіше це вирішує величезну частину дефектів, пов'язаних з роботою вашого гаджета.

Апаратна несправність планшета Asus

В процесі експлуатації відбувається природний знос комплектуючих, що призводить до їх виходу з ладу. Це може бути проблема шлейфу матриці, акумулятора. А також вихід з ладу самих матриці (екрану), акумулятора або материнської плати. Ці проблеми усуваються заміною несправних запчастин. Якщо з моменту придбання не минув один рік, то зверніться за місцем купівлі для гарантійного відновлення виробником. Це буде безкоштовно для вас, якщо ви дотримувалися правил користування, прописані в гарантійному талоні (не повинно бути потрапляння рідини і механічний ушкоджень).

Але не обов'язково, якщо не включається планшет Asus Zenpad, Fonepad, Nexus 7, Memo Pad, Transformer, tf300tg, то сталася якась серйозна поломка. Якщо ви випадково упустили його або була інтенсивна тряска - велика ймовірність того, що потрібно просто поправити шлейфи підключення на місце з'єднання і гаджет запрацює знову!

Якщо ви випадково упустили його або була інтенсивна тряска - велика ймовірність того, що потрібно просто поправити шлейфи підключення на місце з'єднання і гаджет запрацює знову

Також негативний вплив робить попадання вологи. Контакти окислюються і мають потребу в чищенні для відновлення провідності. Звертайтеся в наш сервіс і вам обов'язково допоможуть!

Будьте уважні і обережні при використанні планшета Asus, не ігноруйте рекомендації виробника, дотримуючись режим зарядки і ви значно відстрочите звернення за спеціалізованою допомогою.

джерело: http://asusupport.ru/

Не допомогла стаття?

Ви можете задати питання майстрам з нашого сервісного центру, зателефонувавши по телефону або написавши своє питання на форму зворотного зв'язку.

Ваше повідомлення надіслано.

Дякую за звернення.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика