Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Чому iPhone вимикається на холоді?

З приходом зими зі справжніми морозами в європейську частину Росії, почастішали випадки питання, чому iPhone погано тримає заряд, вимикається на 20% індикатора акумулятора. Багато користувачів задаються питанням, чому iPhone вимикається на морозі, не переносить негативної температури від -10 ° С і нижче.

iPhone вимикається на холоді через слабке аккмулятора. В iPhone використовуються Li-Pol акумулятори, які швидко втрачають ємність на холоді і не здатні віддавати робочі струми. В Li-Pol акумуляторах в якості електроліту використовується полімерний матеріал з включеннями гелеобразного наповнювача. При охолодженні полімеру змінюються його фізичні властивості, підвищується внутрішньо опір, прискорюється саморазряд, до того ж акумулятор втрачає ємність. Небажано постійне охолодження iPhone нижче + 10 ° С, Li-Pol акумулятор буде швидше розряджатися, ніж заявлено виробником.

Постійне переохолодження iPhone на морозі згубно для Li-Pol акумулятора. Небажано доводити його стан до повного розряду. Акумулятор iPhone - компонент, який швидше за все виходить з будують. У сервісі замінити акумулятор iPhone будь-якої моделі можна протягом 20 хвилин, звертайтеся.

Запам'ятайте прості рекомендації по використанню iPhone взимку. У холодну пору носите телефон ближче до тіла, наприклад, у внутрішній кишені. Не заряджайте замерзлий iPhone, дайте йому зігрітися до кімнатної температури. По-перше, продовжите життя акумулятора. По-друге, не допустите утворення конденсату всередині корпусу iPhone. Не залишайте iPhone довго на холоді. Apple для своїх мобільних пристроїв вказує температуру експлуатації від 0 до 35 ° C, температуру для зберігання - від -20 до 45 ° C, відносну вологість - від 5 до 95% без конденсації. Тому iPhone швидко розряджається при температурі нижче 0 ° C.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика