Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


ЧОМУ ЕКРАН айфон ГОРИТЬ ЧЕРВОНИМ?

  1. Причини і дії при червоному сигналі

У всьому світі червоний вважається кольором тривоги і занепокоєння, тому якщо екран вашого улюбленого айфона сигналізує червоним, значить, в системі утворилися серйозні проблеми.

Звичайно, якщо точно не визначити, чому екран iPhone горить червоним світлом, якісно усунути причину цієї поломки не вдасться. Тому в сервіс-салоні Ай-Яй-Яй всі ремонтні і відновлювальні процедури проводяться тільки після ретельної діагностики внутрішнього наповнення пристрою.

Розглянемо популярні причини, чому дисплей може горіти червоним кольором.

Найчастіше, кольорові зміни дисплея вважаються попередженнями про поломки саме сенсорно-дисплейного модуля, і все ж в окремих випадках причина може бути приховані набагато глибше.

Причини і дії при червоному сигналі

Причини і дії при червоному сигналі

У більшості випадків червоний екран є попередженням про наступні проблеми:

  1. Програмні відхилення постійного або тимчасового типу. У цьому випадком можна спробувати перезавантажити ПО смартфона для нормалізації його роботи. Якщо перезапуск не допоміг, швидше за все, гаджет потребує програмної чищення або навіть повної перепрошивке встановленого софта.
  2. Шкідливі контакти з рідинами різного роду. Іноді червоні екранні збої мають на увазі серйозні внутрішні відхилення, пов'язані з порушенням роботи з'єднань екранного модуля через попадання на них вологи. Іноді повернути пристрою працездатність можна професійної просушкой і прочищенням контактів і шлейфів, але частіше власнику доводиться купувати повністю новий дисплей.
  3. Фізичні ушкодження. Часто для порушення роботи внутрішніх систем айфона, зовсім не обов'язково розбивати його екран або пошкоджувати корпус. Поломка механічного типу не завжди має серйозні причини і видимі прояви - іноді досить прости потрясти апарат і його нутрощі змістяться або ушкодяться. У таких ситуаціях проблему червоного екрану вирішує пайка або заміна неробочих компонентів. Замінити екран айфона Вам допоможуть в мережі наших майстернях.

Звичайно, розбираючись, чому екран iPhone горить червоним світлом, не завжди вдається відшукати поломку відразу і, тим більше, майже неможливо зробити це самостійно. Саме тому фахівці рекомендують обов'язково звертатися за допомогою до професійних відновлювальні центри.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика