Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Чому російські ритейлери прирівняли вартість iPhone 6 Plus і iPhone 6

Як розповіли ЦП в прес-службі «Евросети», з початку січня рітейлери знизили ціну на iPhone 6 Plus: «Ще до підняття цін модель користувалася низьким попитом, тому даним процесом рітейлери прагнули зберегти навколо пристрою хоча б мінімальний споживчий інтерес», - розповів представник компанії.

На момент написання замітки, в інтернет-магазині «Евросети» вартість самої молодшої моделі iPhone 6 Plus становила 42 990 рублів, вартість iPhone 6 - 52 990 рублів.

В інтернет-магазині «Зв'язкового» різниця між iPhone 6 Plus 16 ГБ і iPhone 6 становить 3 500 рублів:

В інтернет-магазині «Зв'язкового» різниця між iPhone 6 Plus 16 ГБ і iPhone 6 становить 3 500 рублів:

Однак при покупці моделі з 64 ГБ пам'яті різниця у вартості складе всього тисячу рублів. У прес-службі магазину розповіли ЦП, що при установці роздрібної ціни «Зв'язковий» орієнтується на ряд параметрів, ключові з яких є ринкова і конкурентна ситуація як в онлайн-каналі, так і в традиційній роздробі.

Ми дійсно знижували ціну на iPhone 6 Plus в 2015 році, проте це була акція в рамках «кіберпонеділок», в якій пристрої різних модифікацій за зниженою ціною були реалізовані за 1,5 години. Надалі ціна на моделі iPhone 6 Plus «повернулася» до доакціонной вартості і в потім збільшувалася відповідно до ринкової ситуації і попитом. Останнє на даний момент зміна вартості на iPhone 6 Plus відбулося 16 лютого.

При цьому продажі «традиційного» iPhone 6 вище, відзначають в компанії: «Це об'єктивна реальність ринку, де фаблет поки купують менше, ніж звичайних смартфонів. Всього частка "великих" розумних телефонів в загальних продажах смартфонів в 2014 році склала близько 15%, збільшившись за рік майже в три рази ».

Аналогічна ситуація і в інтернет-магазині «М. Відео» - різниця між старшими моделями iPhone 6 і iPhone 6 Plus (64 ГБ, 128 ГБ) становить всього одну тисячу рублів. У прес-службі компанії пояснили цінову політику коливаннями курсу долара - iPhone 6 Plus подорожчав, але зміни в ціні були меншими в порівнянні з iPhone 6.

У прес-службі компанії пояснили цінову політику коливаннями курсу долара - iPhone 6 Plus подорожчав, але зміни в ціні були меншими в порівнянні з iPhone 6

На сайті «Юлмарт» різниця між двома моделями iPhone 6 і iPhone 6 Plus на 64 ГБ і зовсім становить 500 рублів:

Офіційний інтернет-магазин компанії Apple пропонує придбати iPhone 6 16 ГБ за 53 990 рублів, аналогічний смартфон з припискою Plus - за 61 990 рублів (різниця 8 тисяч рублів). Для старшої моделі з 128 ГБ ситуація аналогічна: iPhone 6 Plus 128 ГБ - 77 990 рублів, iPhone 6 128 ГБ - 69 990 рублів.

Для старшої моделі з 128 ГБ ситуація аналогічна: iPhone 6 Plus 128 ГБ - 77 990 рублів, iPhone 6 128 ГБ - 69 990 рублів

Apple випустила «збільшений» iPhone у вересні 2014 року. З його допомогою компанія планувала вийти на ринок фаблет, який був зайнятий смартфонами під управлінням Android. Однак 5,5-дюймовий iPhone продається в три рази гірше класичної моделі.

згідно даними аналітика Стівена Муліновіч з UBS, на кінець 2014 року частка iPhone 6 становить 68% від всіх продажів iPhone, тоді як iPhone 6 Plus - 23-24%.

Втім, фахівці відзначають, що попит на фаблет в Росії стає дедалі більше. «У минулому році продажі фаблет в Росії виросли на 314% в натуральному вираженні і на 220% в грошовому обороті», - розповідають в «зв'язковим».

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика