Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Чистка MacBook, Pro, Air, Mac mini, iMac, чистка MacBook Pro і профілактика з заміною термопасти

  1. Що таке термопаста і навіщо вона потрібна
  2. Чи можна зробити профілактику відразу при мені?
  3. Знижка на ремонт
  4. репутація

Якщо ви помітили, що останнім часом ваш   MacBook   став сильно грітися і шуміти, проблема швидше за все в засмітилася системі охолодження

Якщо ви помітили, що останнім часом ваш MacBook став сильно грітися і шуміти, проблема швидше за все в засмітилася системі охолодження. В середньому чистити Macbook від пилу потрібно раз на рік. А раз в 2-3 року бажано також замінити термопасту.


Один з найстрашніших ворогів MacBook - це пил. Вона забивається в радіатор системи охолодження і вентилятори не можуть охолодити радіатор, так як дмуть на пил, а не на решітку радіатора. На фотографії нижче показаний приклад забитої пилом решітки радіатора, а також решітки радіатора після чистки (зліва і справа відповідно). Через перегріву на ньому стає проблематично працювати - додатки, які раніше працювали швидко, починають тупити. І на колінах з ним вже не посидиш.
Часто через великої кількості пилу вентилятори починають тріщати. Справа в тому, що лопаті кулера під час обертання можуть зачіпати пил, збилися в клубок, за структурою нагадує валянок. Також в результаті постійного перегріву свої властивості теплопровідності втрачає термопаста. Через це тепло від чіпів (процесор, відеочіп, чіпсет) мало ефективно відводиться на радіатор, що, в свою чергу, може привести до виходу з ладу самих чіпів.

Все літо діє знижка на профілактику - 15%!


Що таке термопаста і навіщо вона потрібна

Термопаста - це спеціальне гелевидний речовина, яке «відповідає» за відведення тепла від чіпа (процесор, відеочіп, чіпсет) на радіатор (щось на зразок охолоджуючої рідини в радіаторі автомобіля). Якщо термопаста висихає, то процес передачі тепла погіршується, а комп'ютер, тим часом, починає сильно гріється.
У своїй роботі ми використовуємо тільки якісні термопасти Keratherm KP12 або Microsi (офіційна термопаста Apple). Завдяки високій теплопровідності цих термопаст, досягаються найкращі результати по зниженню температури на кристалі процесора і всієї системи в цілому.

Чи можна зробити профілактику відразу при мені?

Чистка MacBook або чистка від пилу з заміною термопасти проводиться прямо при клієнті протягом 20-40 хвилин, в залежності від моделі комп'ютера. Чистка комп'ютерів iMac займає більше часу, але може бути зроблена протягом декількох годин. Велике прохання попередньо зателефонувати і домовитися з нами про свій візит. Телефони для зв'язку: 8-495-645-12-43, 8-916-642-65-66.

Профілактичні роботиЦіна в рублях

Чистка від пилу MacBook, Pro, Air, Mac mini 900 Чистка та заміна термопасти MacBook, Pro, Air, Mac mini 1900 Чистка від пилу iMac (до 2011 року) 1900 Частка від пилу з заміною термопасти iMac (до 2011 року) 3900 Частка від пилу iMac (з 2012 року) 4400 Частка від пилу з заміною термопасти iMac (з 2012 року) 5900

Знижка на ремонт

Якщо ви підписані на одну з будь-яких наших груп в соціальних мережах, то ви можете попросити знижку на роботу в розмірі 10 відсотків. А якщо ви залишите відгук про нашу роботу, то ви отримаєте ще +3 відсотка знижки на роботу.


Розповісти всім друзям про Helpmymac:

репутація

Почавши працювати більше п'яти років тому ми напрацювали велику компонентну базу для проведення робіт. Завдяки наявності великого складу донорських запчастин (материнських плат, блоків живлення і ін.) Ми виробляємо ремонт в терміни, які в рази коротше термінів офіційних сервісів. Але всі ці запчастини нічого не варті без рук наших фахівців. Маючи в штаті кілька професійних електронників ми можемо вирішувати найскладніші завдання на найвищому рівні. Будьте впевнені, звернувшись до нас ви не пошкодуєте ні на хвилину.
Ми дуже дорожимо своєю репутацією і намагаємося надати послуги на найвищому рівні. На підтвердження наших слів ви можете подивитися відгуки про нашу роботу в Яндексі. Але це не все, в 2010 році наш сервіс увійшов в 20-ку кращих сервісів за версією Time Out, ось що пише про нас популярний журнал :

Дешево полагодити комп'ютер
Я випадково сів на свій новенький «Макбук Про», і екран розтріснувся! Мені його поміняють за гарантією? Ні, але якщо хочете полагодити його дешевше і швидше, ніж в офіційних сервісах, - зверніться в «Хелп травня мак» (645 1243, www.helpmymac.ru). Можуть прислати кур'єра, і не доведеться приїжджати. За 15-дюймову панель візьмуть 15 500 рублів. Для порівняння, в Deep Apple те ж саме обійдеться в 30 тисяч.

Чи можна зробити профілактику відразу при мені?
Мені його поміняють за гарантією?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика