Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Чим нас порадує новий моноблок Apple iMac 27

Комп'ютер комп'ютера ворожнечу, різниця відчувається не тільки в дизайні, коли системний блок і монітор - це різні пристрої, або ж моноблок - все зібрано в одній корпусі. Найбільша різниця в потужності, як зображення, кількості оперативної і вбудованої пам'яті.

Apple iMac 27 - це кращий моноблок на ринку , Який вийшов в середині минулого року. Головною його особливістю став екран Retina 5K, який дозволяє з великою чіткістю і в чудовій якості відображати картинки.

моноблоки Apple поки сильно не відрізняються новим дизайном, але цього і не потрібно, так як назвати пристрій негарним, просто неможливо. Це втілення тонкого стилю і високих технологій.

Раніше, зі збільшенням продуктивності техніки збільшувалися і її розміри. Моноблок iMac 27 став значно потужнішим. Тепер пристрій може спокійно витримати будь-який самий «важкий» процес, навіть кілька. При цьому габарити моноблока зовсім не змінилися. Цю особливість в першу чергу відзначили критики відразу після виходу пристрою.

Витончений сріблястий дизайн моноблока робить роботу за ним ще приємніше. Ззаду розташовані чотири порти USB 3.0, роз'єми для підключення до мережі і навушників, слот для карти пам'яті і два два Thunderbolt 3.

Саме більше надбання даного моноблока - IPS-екран Retina 5K. Дозвіл залишилося колишнім (щільність точок на екрані 218 ppi 5120х2880), зате були внесені інші зміни. Наприклад, тепер є потужний антибліковий фільтр (спеціальна захисна пластина зі скла) на екрані, який попереджає поява будь-яких відображень, зазвичай заважають при роботі, і дає високу чіткість картинки.

Яскравість екрану знаходиться в діапазоні від 3,8 до 500 кд / м², це дозволяє спокійно читати при яскравому денному освітленні навіть тексти з дрібним шрифтом (ви не відчуєте ні найменшого дискомфорту). Коли ж ви працюєте в темряві, то можете налаштувати яскравість таким чином, що не потрібно включати лампу і при цьому світло не ріже очі. Ні при маленькому, ні при високому рівні яскравості немає мерехтіння екрану.

Продуктивність моноблока здивує будь-якого користувача. Цифри говорять самі за себе: 8 Гб оперативної пам'яті, 8 Гб відеопам'яті, SSD-накопичувач (+ 2 терабайта), частота процесора Intel Core i7-7700К 4,2 ГГц. Ця машина здатна вирішити будь-яке завдання, навіть працювати в декількох «важких» програмах одночасно. На даний момент - це найпотужніший і надійний моноблок для роботи.

Окремо хочеться сказати, що при потребі, це Apple iMac 27 потягне будь-яку гру, але якщо ви завзятий геймер, то вам краще для цих цілей придбати комп'ютер з Windows.

Єдиний непрямий недолік даного моноблока - це ціна, яка себе повністю виправдовує. Якщо ви зацікавилися цим пристроєм і хочете отримати його собі в помічники для роботи, то досить вибрати пункт видачі магазина КомпьютерМаркет, і придбати довгоочікувану модель


Ключові слова: кращий моноблок на ринку, Моноблоки Apple, вибрати пункт видачі, Характеристики, відгуки, USB, екран, дозвіл, пам'ять, ССД диск, накопичувач, розміри, дозвіл, Retina 5K, дизайн, частота, IPS-екран

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика