Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Чи не працює веб-камера на ноутбуці. Що робити?

В даний час на ринку майже не зустрінеш ноутбуків, у яких відсутній вічко   веб-камери

В даний час на ринку майже не зустрінеш ноутбуків, у яких відсутній вічко веб-камери . Воно і зрозуміло - такі моделі напевно користуються слабким попитом, а все через те, що наші співвітчизники дуже часто стали користуватися інтернетом для зв'язку з родичами і друзями. Чому б і ні, якщо зв'язок надається абсолютно безкоштовно? У більшості ноутбуків камери щодо слабенькі, однак для спілкування цього цілком вистачає. Але яка б камера була, вона може перестати працювати несподівано для володаря лептопа. Що є причиною неполадки?

Насправді несправності діляться на дві категорії: апаратні і програмні. Неважко здогадатися, що в першому випадку проблеми пов'язані безпосередньо з внутрішньою частиною ноутбука, а в другому - з програмним забезпеченням, яке може давати збій.

  • Перше, що ви повинні зробити - це перезавантажити свій девайс. Вам смішно? А це, між іншим, може заощадити вам час, а в особливо запущених випадках - ще й гроші. При перезавантаженні може включитися служба, що відповідає за роботу камери.
  • Все ще не працює? Тоді необхідно перевірити, чи сама камера. Ось тільки зробити це не зовсім просто, тому що в різних лептопах вона включається натисканням на різні кнопки. Спробуйте затиснути клавішу Fn і по черзі понажимайте на кнопки, починаючи з F1 і закінчуючи F12. Крім того, на деяких старих моделях камера включається окремою кнопкою, прихованої десь на тильній стороні гаджета.
  • Наступний крок - перевірка драйверів. Для початку ви повинні дізнатися, чи встановлені вони взагалі на комп'ютері. Для цього треба зайти в «Диспетчер пристроїв», знайдіть свою камеру і подивіться, чи встановлені драйвери. Якщо встановлено, то їх, швидше за все, необхідно оновити. Останню версію ПО можна знайти на сайті виробника. Звичайно, ви можете завантажити драйвера і зі сторонніх сайтів, проте ми робити цього не радимо - можете завантажити вірус. Перед тим, як почнете встановлювати нові драйвера, обов'язково видаліть старі через все той же «Диспетчер пристроїв», інакше нові можуть некоректно встановитися. Після завершення процедури обов'язково перезавантажте ноутбук. Включивши пристрій, ви можете побачити, чи з'явилася камера в списку доступних програм чи ні - для цього треба зайти в меню Пуск або просто знайдіть на робочому столі утиліту, що відповідає за роботу камери. Якщо вами нічого не було виявлено, то просто відкрийте Skype і перевірте працездатність гаджета.
  • Якщо в «Диспетчері пристроїв» ви не можете знайти камеру взагалі, це, судячи з усього, програмний збій. Натисніть на кнопку «Оновити конфігурацію устаткування» і дочекайтеся того моменту, коли система покаже виявлені пристрої. Серед них повинна бути ваша камера. Встановіть її та оновити драйвера - вона повинна запрацювати.
  • До речі, дуже важлива деталь. Якщо камера не працює безпосередньо в програмах типу Skype і т.п., то справа може бути безпосередньо в програмі, яка з тих чи інших причин не хоче виводити зображення на екран. Спробуйте зайти в розділ налаштувань і подивіться параметри виведення зображення.
  • Якщо нічого з вищеописаного вам не допомогло, то з високою часткою ймовірності можна стверджувати, що проблема апаратна. Найчастіше з ладу виходить або сама камера, або шлейф, який з'єднує її з материнською платою. У таких випадках самостійно розбирати ноутбук може бути небезпечно - велика ймовірність того, що ви просто не зможете зібрати його в первісний стан. А ось якщо пристрій знаходиться на гарантії, то вам пощастило - камеру повинні поміняти або відремонтувати безкоштовно.

Чому б і ні, якщо зв'язок надається абсолютно безкоштовно?
Що є причиною неполадки?
Вам смішно?
Все ще не працює?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика