Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Чи не друкують цифри на клавіатурі праворуч

Якщо ви візьмете саму звичайну клавіатуру, яка використовується разом з комп'ютером, то можете побачити в її правій частині додаткові цифри, які дублюють цифри, що знаходяться в лівій частині клавіатури

Якщо ви візьмете саму звичайну клавіатуру, яка використовується разом з комп'ютером, то можете побачити в її правій частині додаткові цифри, які дублюють цифри, що знаходяться в лівій частині клавіатури. Ці цифри необхідні, наприклад, для того, що б можна було набрати сердечко з допомогою клавіатури .

Деякі користувачі скаржаться, що цифри справа не працюють. Чому?

Проблема полягає в тому, що за включення даної групи клавіш відповідає спеціальна кнопка під назвою Num Lock. Коли ви натиснете на зазначену клавішу, то на клавіатурі з'явиться відповідний світловий сигнал. Якщо ви ще раз натиснете на Num Lock, то світловий сигнал згасне і, відповідно, перестануть реагувати цифри на натискання в правій частині екрана. На деяких клавіатурах світловий сигналізатор відсутня.

На деяких клавіатурах світловий сигналізатор відсутня

У деяких випадках клавіша може позначатися інакше, наприклад, nlk, так що будьте уважні. Іноді потрібно натиснути на поєднання клавішу Num Lock + SHIFT, якщо кнопка Num Lock виконує ще будь-яку дію.

На абсолютній більшості ноутбуків цифр в правій частині екрану немає. Воно і зрозуміло - місця для них абсолютно не залишається. Цифрова клавіатура справа буває тільки у великих ноутбуків, та й то не завжди. Проте, на ноутбуках є своєрідний аналог цифрової клавіатури - цифри можна розгледіти на кнопках в правій частині основної клавіатури. Що б їх включити, необхідно затиснути клавішу Fn і одну з клавіш F1-F12 (в залежності від ноутбука, зазвичай використовується клавіша F11). Після цього можна буде використовувати додаткову цифрову клавіатуру, за допомогою якої в тому числі можна писати спеціальні символи.

Чому?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика