Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Чи не працює монітор, що робити - Сервісний центр Солярис

Багато користувачів напевно стикалися з ситуацією, коли системний блок включений, а зображення на моніторі немає Багато користувачів напевно стикалися з ситуацією, коли системний блок включений, а зображення на моніторі немає. Перше, що потрібно зробити, це провести діагностику Вашого комп'ютера. Таким чином, можна визначити причину. Якщо комп'ютер увімкнено, і при цьому монітор не реагує, значить, не надходить сигнал з комп'ютера. Ну а якщо монітор все - таки реагує, індикатор в такому випадку вказує на зв'язок, причина полягає в відеокарті. Правда, при таких симптомах, проблема може бути і в самому моніторі. У деяких випадках, якщо система не завантажується, винен комп'ютер.

В основному, монітор не включається з - за відсутності живлення від електромережі. При підключенні монітора до мережі, після чого має загорітися лампочка жовтого кольору. В цьому випадку, проблема не в харчуванні.

Другий, основною причиною є з'єднувальний кабель. В цьому випадку, його просто погано з'єднали. Якщо на моніторі не один роз'єм, можна перевірити сполучний кабель. Адже його могли підключити не до того гнізда. Справа в тому, що сучасні материнські плати підтримують інтегровані і дискретні відеокарти. Якщо в даний момент, користувач підключив дискретну відеокарту, значить, з'єднувальний кабель повинен підключатися до неї, і ні в якому разі не до інтегрованої. При підключенні дискретної, інтегрована відключається. Можна спробувати прочистити сполучні гнізда на моніторі, і системному блоці. Якщо монітор після цього не включається, необхідно спробувати інший кабель. Є висока ймовірність того, що деякі контакти пошкоджені.

У деяких випадках, причиною може стати збій в налаштуваннях зображення. Трапляється таке, як правило, з - за встановлення некоректного вирішення екрана або його частоти. В такому випадку можна увійти в безпечному режимі, і скинути всі налаштування монітора. Якщо на комп'ютері встановлено одночасно дві відеокарти, потрібно увійти в BIOS, і відключити інтегровану відеокарту. Але це малоймовірно, тому що як вказувалося раніше, при підключенні дискретної, інтегрована відключається автоматично. Але все - таки перевірити варто.

Проблеми з монітором можуть виникнути з - за драйвера відеокарти. Статися таке може з - за того, що старий драйвер був видалений, і замість нього встановлено новий. Або драйвер просто був оновлений. В цьому випадку, відеокарта стала працювати некоректно. Перша ознака - відсутність зображення на моніторі. Виправити це можна шляхом входу в безпечному режимі, і відкат драйвера. У більшості випадків це допомагає.

Наступна причина полягає у вставці самої відеокарти. В основному це трапляється після некваліфікованої чистки комп'ютера. Можливо, після чистки її погано вставили в роз'єм або пошкодили плату самої карти. В такому випадку, слід повністю відключити комп'ютер, вийняти відеокарту, і вставити її знову. Якщо проблема не зникне, можна спробувати підключити її до іншого роз'єму. Якщо присутній інтегрована, можна підключити до неї. Дискретну, в обов'язковому порядку слід витягти. Якщо ви не вмієте або не хочете займатися цим самі, ви можете звернутися в наш сервісний центр по ремонту моніторів та комп'ютерної техніки в Одесі .

Непогано буде також перевірити настройки монітора. А саме, в настройках повинен бути заданий потрібний тип підключення з'єднувального кабелю. Ну а якщо зламався сам монітор, не варто сильно хвилюватися. Монітор можна відремонтувати, якщо це звичайно не стосується матриці екрана.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика