Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Чи не працює айфон 5 s з'являється яблуко. Причини і рішення по яких айфон не включається

 1. програмні
 2. апаратні
 3. Контролер живлення
 4. попадання води
 5. перепади напруги
 6. Cостарілся акумулятор
 7. Відео: IPHONE 5 заряджати АЛЕ НЕ ВКЛЮЧАЄТЬСЯ
 8. Через зламаний роз'єму зарядки
 9. після прошивки
 10. Після падіння з висоти
 11. Після заміни дисплея
 12. Після скидання налаштувань
 13. при зарядці
 14. після джейлбрейка
 15. після перезавантаження
 16. Відео: ЖОРСТКА ПЕРЕЗАГРУЗКА
 17. Не включається після падіння Айфон? зламалася плата
 18. Що робити, якщо Айфон впав і не включається
 19. Швидкий ремонт з гарантією!
 20. Як розібрати iPhone
 21. iPhone 3G:
 22. iPhone 3G
 23. iPhone 4
 24. iPhone 5
 25. Примітки

Як і з будь-яким іншим смартфоном, з iPhone також можуть траплятися неприємні ситуації. Вони пов'язані як з програмним забезпеченням, так і з механічною частиною пристрою.

У даній статті ми розглянемо різні види проблем, з якими може зіткнутися користувач, і запропонуємо шляхи їх вирішення.

програмні

В такому випадку з'являються такі «симптоми»:

Чому вони з'являються? В першу чергу це пов'язано з:

 1. спробами самостійно провести Jailbreak (відкриття системи);
 2. засміченням смартфона великою кількістю додатків, яким потрібен доступ до мережі, що призводить до перевантаження операційної системи;
 3. втрата пароля, яка веде до блокування апарату.

Вирішити ці проблеми досить просто - довірити Jailbreak професіоналам або відновити апарат після нього, видалити непотрібні програми або відключити їм доступ в мережу, відновити пароль.

апаратні

Вони можуть з'явитися в наступних випадках:


Вони можуть з'явитися в наступних випадках:

У більшості випадків несправність безпосередньо пов'язана з пошкодженим екраном або корпусом, що дозволяє просто замінити ці деталі. При впливі вологи або забрудненні телефону (роз'ємів, кнопок, тачскрін, динаміків) може допомогти проста сушка або чистка.

З ушкодженнями системної плати і процесора справа йде куди складніше - усунути їх неполадки можна тільки шляхом повної заміни цих деталей. Нижче ми розповімо про інші випадки, пов'язаних з механічними пошкодженнями iPhone.

Контролер живлення

Одна з поширених проблем пов'язана з контролером харчування - невеликий деталлю, поломка якої призводить до швидкої втрати заряду. Користувач не встигає моргнути, як телефон вже повністю розрядився. Насамперед можна спробувати замінити батарею, але це лише один з можливих варіантів такій ситуації.


По-перше, давайте переконаємося, що справа дійсно в поломці контролера харчування.

Повинні бути в наявності наступні ознаки:


Увага! Ремонт цієї деталі - досить копіткий і потребують спеціальних навичок процес. При наявності вищеперелічених ознак рекомендуємо звернутися в сервісний центр .

попадання води

Попадання апарату в воду - один з головних страхів власників смартфонів. Що робити, якщо айфон впав у воду і не включається?

У такій ситуації діяти необхідно без зволікання:


перепади напруги

Вас турбують швидкі розрядки смартфона? Це може бути також пов'язане з неправильною подачею харчування, особливо, якщо використовується неоригінальна зарядка. Це може завдати непоправної шкоди акумулятора і приводити до перепадів напруги, від яких смартфон може згоріти.

Щоб уникнути невиправданих витрат на ремонт системної плати і батареї - рекомендує замінити зарядку на оригінальну.

Cостарілся акумулятор

Батарея iPhone, звичайно ж, не вічна. Згодом апарат починає швидше розряджатися і навіть повністю відключатися. Допомогти тут може тільки один засіб - заміна акумулятора.


Щоб продовжити термін експлуатації батареї, зверніть увагу на наступні поради:

 • завжди заряджайте смартфон до 100%, уникайте частих короткочасних зарядок;
 • лише використовуючи оригінальний зарядний пристрій;
 • або не перезавантажуйте телефон непотрібними додатками - їхня робота також впливає на старіння акумулятора.

Відео: IPHONE 5 заряджати АЛЕ НЕ ВКЛЮЧАЄТЬСЯ

iPhone не включається

iPhone не включається - одна з найбільш страшних користувачів ситуацій. У чому її причини? Це буде розглянуто далі.

Через зламаний роз'єму зарядки

Даний випадок пов'язаний з неможливістю зарядити пристрій. Це дуже поширена поломка, що виникає при критичному забрудненні роз'єму зарядки. Також роз'єм може просто зламатися при недбалої спробі зарядити телефон.


Можна спробувати вирішити цю проблему самостійно, прочистив роз'єм, але це не завжди виходить в домашніх умовах. При сильному забрудненні найкращим рішенням буде звернутися до фахівців.

після прошивки

Ця проблема виникає під безпосередньо під час прошивки, коли телефон раптово відключається.

Цьому може бути два пояснення:


У будь-якому з цих випадків не потрібно панікувати - допоможе нова прошивка пристрою.

Після падіння з висоти

Причина виникнення неполадок, якщо користувач впустив телефон, досить ясна. Найчастіше вона криється в від'єднанні одного з шлейфів, що веде до акумулятора, екрану або кнопки включення.


При сильному ударі могли виникнути проблеми і серйозніше - порушення пайки на системній платі або поломка однієї з мікросхем. Якщо ви володієте необхідними навичками - можна спробувати усунути поломку самостійно, розкрутивши смартфон і приєднавши проблемний шлейф. Якщо ні - доведеться звернутися в сервісний центр.

Після заміни дисплея

Ще одна часто зустрічається проблема. Її причиною в основному буває неправильна збірка або проблеми зі шлейфом, який веде до екрану. Усунути неполадку можна самостійно, розібравши корпус і перевіривши проблемний шлейф, або за допомогою фахівця.


Після скидання налаштувань

Якщо iPhone не включається після скидання налаштувань, то допомогти може наступна процедура:


Якщо iPhone не включається після скидання налаштувань, то допомогти може наступна процедура:

при зарядці

Відключення пристрою при зарядці найчастіше пов'язані з проблемами акумулятора або ж неоригінальною зарядки. Також це може бути пов'язано з поломкою контролера харчування, про який ми вже розповідали вище.

після джейлбрейка

Звісно пристрою після джейлбрейка - ще одна часта проблема.

Вирішити її можна наступним чином:


після перезавантаження

Що робити, якщо телефон не запускається після перезавантаження і тільки вібрує? Допоможе в цьому випадку примусове перезавантаження. Для цього достатньо затиснути кнопки «Номі» і «Power» на кілька секунд, поки не з'явиться логотип Apple.

Увага! примусове перезавантаження не видаляти ніякі дані з пристрою. Провести її можна навіть в тому випадку, якщо екран погас, а кнопки не реагують на натискання.

Відео: ЖОРСТКА ПЕРЕЗАГРУЗКА

На айФоні горить яблуко і він не включається

Така проблема виникає після натискання на кнопку «Power». Її часто називають «білим яблуком», тому що завантаження пристрою «застряє» на фірмовому логотипі. Примусове перезавантаження (затискання кнопки харчування і «Додому») в даному випадку найчастіше не працює. Що ж робити?


Фото: зависання на логотипі пристрої

Рішення досить просте:

 1. вимикаємо смартфон, використовуючи примусовий перезапуск (затискаємо і утримуємо «Home» і «Power»), чекаємо включення;
 2. якщо проблема повторюється і пристрій знову зависло на логотипі - оновлюємо програмне забезпечення телефону.

Важливо! Не можна також виключати можливість, що проблема виникла з вини будь-якої програми. В такому випадку допоможе його видалення.

Ми розглянули найбільш часті проблеми , Що призводять до того, що iPhone перестає включатися. Сподіваємося, що наші покрокові інструкції усунення проблеми не ефективні і відновити працездатність пристрою.

Як відбувається ремонт:

 • 1 Безкоштовно діагностуємо прівезен-
  ве Вами або нашим кур'єром пристрій.
 • 2 Проводимо ремонт, а також даємо гарантію на нові встановлені деталі. В середньому ремонт триває 20-30 хвилин.
 • 3 Чи отримуєте працюючий пристрій самі або викликаєте нашого кур'єра.

Якщо iPhone 5s, 5 або 4 перестав працювати після «жорсткого приземлення», то це може бути наслідком розриву або від'єднання шлейфів. Їх в айфоне безліч і кожен відповідає за роботу певного модуля. Найчастіше визначити який саме з шлейфів зламався неможливо без комплексної діагностики пристрою.

При ударі телефону об підлогу можуть відійти контакти, що з'єднують акумулятор з корпусом. Як наслідок, він залишається без харчування і перестає функціонувати.

Не включається після падіння Айфон? зламалася плата

Ще один плачевний підсумок падіння - це зламана материнська плата . Ця деталь відповідає за справну роботу багатьох функцій. Зі зламаною «материнки» перестає функціонувати динамік, не працюють кнопки гучності, починаються проблеми з прийомом сигналу. Девайс може відмовитися включатися в цілому. Ступінь пошкодження може бути різною. Якщо зламалася сама плата, то швидше за все, телефон вже не підлягатиме відновленню. При поломці окремих компонентів потрібно звертатися в спеціалізовані сервісні центри. На моделях 4, 4s материнська плата відрізняється крихкістю і будь-який удар може спричинити за собою її поломку.

Конструкція iPhone 5, 5c рясніє різноманіттям мікросхем, які легко пошкоджуються при падінні. Найбільш схильні до поломки мікросхема Q2, яка захищає інші елементи від перевантажень. Слідом за нею може вийти перестати працювати мікросхема U7, що відповідає за розподіл струму по ключовим модулів пристрою. Таким чином, телефон виявляється не в змозі отримувати необхідне харчування і перестає функціонувати. При падінні пристрою також може знадобитися заміна панелі.

Що робити, якщо Айфон впав і не включається


Якщо Ви упустили свій девайс, і він більше не подає ознак життя, то головне не піддаватися паніці і спробувати спокійно розібратися в ситуації. Можливо, всередині корпусу від'єднався потрібний шлейф. В цьому випадку можна постаратися розібрати пристрій і приєднати відійшов контакт самостійно. У разі більш важкої поломки (пошкодження друкованої плати, мікросхем і т.д.), то слід негайно звернутися в сервісний центр.

Ми обслуговуємо співробітників цих компаній

 • Швидкий ремонт з гарантією!

  В окремих випадках причину несправності визначити неможливо без проведення глибокої діагностики пристрою. Працівники сервісного центру Apple оглянуть ваш iPhone 4s і встановлять точну причину поломки. Поки наші фахівці займаються своєю роботою, Ви можете почекати в нашому офісі, де для клієнтів створені всі зручності. Ремонт виконується протягом півгодини, після чого надається гарантія на надані послуги.

  Інструкція: Якщо впав і не включається iPhone 6, існує кілька причин, за якими це відбувається. Пропонуємо розглянути найпоширеніші.

  1. Якщо після падінь не включається ваш Айфон, спробуйте спершу перезавантажити апарат. Для цього потрібно буде натиснути кнопку home і кнопку живлення. Утримуйте їх кілька секунд, після чого апарат перезавантажиться.
  2. Можливо, пошкодився сам акумулятор. Що робити в цьому випадку? Потрібно просто ставити новий.
  3. Цілком можливо, що апарат просто розрядився. Перевірте сам роз'єм, який міг вийти з ладу.
  4. Ушкодився контролер харчування. Це найчастіше відбувається від перепаду напруги або сильних ударів. В цьому випадку комплектуючу потрібно буде міняти.
  5. Якщо смартфон не реагує на зарядку, при цьому роз'єм цілий, пошкодиться могла обв'язування, плата. Це також може статися через потрапляння вологи в апарат. Точно визначити, чому не включається iPhone 6, можна буде після діагностики.

  Якщо після падіння не включається Айфон 6, інструкція і ремонт своїми руками можливий нашою допомогою.

  Підсумок: В першому, другому чи третьому випадку, можна спробувати самостійно полагодити апарат. Решта поломки усуваються тільки в сервісному центрі.

  Ремонт в сервісному центрі Apple Telemama

  самостійний ремонт

  Наші переваги

  1. Завжди використовуємо тільки оригінальні запчастини.
  2. Вартість. Деталі беремо оптом в великих кількостях . За це отримуємо знижку і вам пропонуємо низькі ціни.
  3. Якщо поломка не серйозне, усунемо її за 20 хвилин. Найчастіше доводиться робити діагностику, яка забирає від 20 хвилин, залежно від поломки.
  4. Гарантія видається на 1 рік.

  Гарантія видається на 1 рік

  Якщо Айфон 6 дійсно не включається після падіння, мис радістю допоможемо. Поломка може бути дуже складна, тому ми рекомендуємо вам звертатися в сервісний центр Telemama за допомогою. Якщо у вас не виходить приїхати особисто, в цьому випадку скористайтеся кур'єрською доставкою.

  Якщо у вас не виходить приїхати особисто, в цьому випадку скористайтеся кур'єрською доставкою

  У нашому СЦ буде зроблена діагностика безкоштовно. Після того, як визначимо поломку, з клієнтами погоджуємо вартість ремонту і терміни роботи. Якщо ми ремонтуємо техніку, тоді ставимо тільки оригінальні запчастини. По завершенню обов'язково видаємо на 1 рік гарантію.

  По завершенню обов'язково видаємо на 1 рік гарантію

  Після того, як ми ремонт проведемо, вам буде видана на 1 рік гарантія. Відразу після цього, ви зможете забрати з СЦ ваш Айфон. Можете скористатися послугами кур'єра. Далі ми запропонуємо вам і вашим друзям знижки на подальший ремонт. Потрібно буде просто назвати номер замовлення.

  Ми багато років продаємо запчастини та чиним мобільну техніку. Крім того, зможемо вас проконсультувати, якщо захочете самостійно апарат відремонтувати. Як тільки продіагностіруем Айфон, скажімо, якусь деталь потрібно замінити і чи зможете ви це самостійно зробити. Ціни на послуги та деталі є в нашому прайс-листі. Ознайомившись з ним, ви переконаєте особисто в тому, що у нас недорого зроблять ваш апарат. Більш того, ми надаємо вигідні знижки, проводимо Акції. Якщо вчасно ними скористатися, можна буде техніку за собівартістю відремонтувати.

  Постійні клієнти обслуговуються за спеціальним прайсом, де вже надані самі низькі ціни.

  iPhone 3, 4 або 5 не включається після падіння? Досить поширена проблема. Удар, особливо сильний, може викликати не тільки зовнішні пошкодження (Тачскрін, дисплея, корпусу), але і куди більш серйозні внутрішні. Дві найбільш популярних проблеми, що виникають після того, як iPhone 4 / 4S, iPhone 3G / 3GS, iPhone 5 впав і не включається - це:

  • Пошкодження або від'єднання шлейфу
  • Пошкодження друкованої плати.

  Другий випадок вимагає втручання фахівців сервіс-центру. Навряд чи людина без досвіду і спеціальних навичок зможе самостійно здійснити заміну друкованої плати, та й добути потрібні запчастини досить важко. Однак здійснити заміну або приєднання шлейфа не так вже й складно, особливо якщо у вас є запасний. Але для початку iPhone потрібно розібрати.

  Як розібрати iPhone

  В загальних рисах , Процедура розбору всіх iPhone приблизно однакова. Однак є важливі нюанси. Повністю процес розбору демонструється на даних відеороликах:

  iPhone 3G:

  iPhone 4:

  iPhone 5:

  Заміна або приєднання шлейфа iPhone

  Після розбору iPhone можна приступати до заміни. У разі неполадок зі шлейфом мова йде або про верхньому, або про нижньому шлейфі. Верхній шлейф в моделях після 3G відповідає за роз'єми і кнопки, в тому числі і за кнопку включення. Це і може бути причиною того, що iPhone не включається. Можливо також пошкодження нижнього шлейфу - цей шлейф є системним, і його пошкодження якраз і призводить до неможливості запуску Айфона. Повністю процедура заміни показана на відео.

  iPhone 3G

  1) заміна верхнього шлейфу.

  2) заміна нижнього шлейфу.

  iPhone 4

  1) заміна верхнього шлейфу.

  2) заміна нижнього шлейфу.

  iPhone 5

  1) заміна нижнього шлейфу.

  2) Заміна верхнього шлейфу в iPhone 5 не дуже сильно відрізняється від аналогічної операції для iPhone 4.

  Примітки

  Якщо iPhone не включається після падіння, то неполадки, швидше за все, пов'язані саме з нижнім системним шлейфом. Якщо ви не впевнені в собі, то не варто намагатися самостійно замінити шлейф, тим більше що проблема може бути зовсім не в ньому. І вже тим більше не потрібно намагатися замінити самостійно друковану плату , Адже це може призвести до необхідності покупки нового айфона.


  Що робити, якщо айфон впав у воду і не включається?
  У чому її причини?
  Що ж робити?
  Не включається після падіння Айфон?
  Що робити в цьому випадку?
  IPhone 3, 4 або 5 не включається після падіння?

  Читайте нас:

  Голосование

  Какой раздел вам наиболее интересен?
   
  Яндекс.Метрика