Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Чи піде гра на комп'ютер - як повірити без установки гри?

За часів, коли комп'ютерні ігри потрібно було купувати тільки на дисках, складно було заздалегідь передбачити, чи буде ця сама гра добре працювати на комп'ютері. Адже питання лагов під час ігор, це питання вашої нервової системи. Упевнений, у кого зависала гра в найвідповідальніший момент або коли після проходження більшої кількості рівнів вона просто не запускалася, мене зрозуміють. Адже вся інформація, щодо характеристики гри, яка була написана на коробках, рідко була дійсною. Найчастіше дійсні системні вимоги дуже сильно відрізнялися від тих, які були вказані на коробці.

Саме тому доводилося брати гру, керуючись тільки лише здогадкою, чи піде вона на комп'ютері чи ні.

Але, ви ж з вами живемо в сучасному світі. Тепер, відповідь на це питання "Чи піде ця гра на моєму комп'ютері?", Не є загадкою. Тепер будь-яку ігруху можна перевірити, причому для цього навіть не потрібно її встановлювати. Все можна зробити онлайн і дуже швидко.

Все можна зробити онлайн і дуже швидко

Сьогодні саме про це ми і поговоримо. Я навчу вас перевіряти, наскільки гра підходить вашому комп'ютеру.

Для того, щоб протестувати будь-яку з ігор, вам необхідно знайти сайт-тест, який називається "Can You Run It". На цьому сайті ви зможете швидко протестувати важливі для ігор компоненти свого комп'ютера, а саме: процесор, оперативну пам'ять і відеокарту.

переходимо по засланні для тестування.

В поле для пошуку ігор "Search for a game", ви вводите назву потрібної вам гри, обов'язково на аглійсуом. Наприклад, я введу назва гри, в яку нещодавно гра, а саме "Need for Speed ​​Payback". Після заповнення поля для пошуку натискаємо кнопку "Can You Run It".


У вікні, яке відкриється після цього, необхідно відзначити "Desktop App", і натиснути на кнопку "Start".

Після того, як аналіз почнеться, на ваш комп'ютер буде завантажено. Не переживайте, він не шкідливий, тому можете сміливо його запускати.

Якщо завантаження не почнеться, то вам потрібно буде його завантажити самому. Для цього необхідно натиснути на кнопку "Run it now".

Як тільки запустите, почнеться останній етап тестування. Програма вимкнеться сама. Як тільки перевірка завершиться, на екрані знову відкриється сторінка сайту перевірки. На цій сторінці ви побачите результат тестування. Наприклад такий:

За результатами тестування стало ясно, що гра "Need for Speed ​​Payback" не піде на моєму ПК, а полетить. Навіть на найвищих вимогах.

Але це не цікаво, питання тепер від тих, кому ігрухі не підійшли. Цікаво, які саме параметри не дають можливості якісно працювати тій чи іншій ігруху. Відповідь ви зможете знайти все на тому ж сайті.

Нижче, від основного результат ви зможете спостерігати вікно з мінімальними і максимальними параметрами комп'ютера для бажаної гри.

Найчастіше саме відеоадаптер служить слабким місцем для не коректною роботи ігор або взагалі не запуску ігор.

Я вважаю, що сайт Systemrequirementslab корисний для користувачів зі слабкими комп'ютерами. Адже ще до того, як ви скачаєте і встановіть гру, а на це ви витратите мінімум години підлогу, вже буде ясно, чи піде гра на ваш комп'ютер чи ні.

Ще по темі статті, якщо гра у вас все ж пішла але вона видає занадто мало FPS рекомендую подивитися моє відео зі збільшення FPS:

Збільшуємо FPS в іграх

Залишайтеся з нами, щоб бути в курсі всіх новинок комп'ютерного світу і не забувайте ділиться цієї статті з друзями!


Тепер, відповідь на це питання "Чи піде ця гра на моєму комп'ютері?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика