Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Чи буде в Apple iPhone 7 класичний роз'єм для навушників 3.5мм?

  1. Чим замінить Apple класичний роз'єм для навушників в iPhone 7?
  2. Назад у майбутнє
  3. З точки зору користувача

Чутки про те, що новий Apple iPhone 7 не отримає класичний роз'єм для навушників і гарнітури 3.5 мм вже не перший місяць розбурхують розуми шанувальників продукції «яблучної» компанії.

Можна навіть сказати, що дана «опція» є найбільш неоднозначною «інновацією» майбутніх iPhone 7 і 7 Plus. Небайдужі користувачі навіть створили спеціальну петицію на сайті компанії, щоб переконати Apple не робити «фатальної помилки».

Власне, сам відмову від звичного роз'єму для навушників в нових «яблокофон» не є чимось винятковим. Найбільш яскравий приклад - представлений навесні смартфон Motorola Moto Z , Який завдяки відмові від звичного 3.5 мм Audio Jack став одним з найбільш тонких смартфонів цього року.

Причому Moto Z - далеко не єдиний «китаєць» (зараз торгова марка Motorola належить тайванській компанії Lenovo), виробники якого вирішили «викинути» настільки звичний елемент конструкції.

Для довідки - «по-науковому» даний інтерфейс аналогової передачі звуку називається TRS (три контакту, стерео) або TRRS (стерео-гарнітура з мікрофоном, чотири контакту).

Чим замінить Apple класичний роз'єм для навушників в iPhone 7?

Найбільш ймовірний варіант, який підтверджується наявними в нашому розпорядженні витоками, - це підключення спеціальних дротяних навушників через інтерфейс Lightning, який підтримує передачу аудиопотока.

Для використання звичайних навушників в парі з iPhone 7 і 7 Plus буде потрібно спеціальний перехідник, який, цілком можливо, буде входить в комплектацію смартфона. Однак, знаючи Apple, ми не здивуємося, якщо його буде потрібно купувати окремо.

Однак, знаючи Apple, ми не здивуємося, якщо його буде потрібно купувати окремо

Фото ймовірного перехідника для навушників Apple iPhone 7

На даний момент в стані Android вже почалося активне впровадження передачі звуку через USB Type-C. Цим роз'ємом оснащується все більше число смартфонів, в тому числі згаданий вище Moto Z.

У стандартну комплектацію багатьох подібних пристроїв вже входить спеціальний перехідник з USB Type-C на роз'єм 3.5 мм для використання звичайних навушників.

5 мм для використання звичайних навушників

Перехідник для звичайних навушників з USB Type-C з комплектації Moto Z

Знову ж таки, ніхто не заважає використовувати бездротову гарнітуру або навушники, що підключаються по Bluetooth. На даний момент четвертої версії цього інтерфейсу цілком вистачає для передачі якісного звуку.

Назад у майбутнє

Відмова Apple в iPhone 7 від звичного роз'єму 3.5 мм повертає нас до ситуації десяти-п'ятнадцятирічної давності, коли кожен виробник мобільних телефонів мав власний коннектор для навушників і гарнітури.

Так що в деякому роді історія повторюється, причому багато в чому завдяки тому, що Apple за звичкою носиться з власними інтерфейсами на кшталт Lightning, а не прагне зробити аксесуари для iPhone максимально сумісними з іншими смартфонами.

«Привіт з минулого»: «музичний» смартфон Sony Ericsson W960i з підключеними через перехідник звичайними навушниками

Ми не здивуємося, якщо за всім цим стоїть просто тверезий розрахунок, причому «яблучна» компанія може «вбивати» відразу трьох «зайців»: заробити на аксесуарах, зробити новий iPhone 7 ще тонше і трохи збільшити ємність акумулятора.

З точки зору користувача

Як вже було сказано вище, новина про відмову від стандартного роз'єму для гарнітури була вкрай неоднозначно сприйнята шанувальниками Apple. Багато з них вже мають дуже пристойні і дорогі навушники від солідних виробників.

Подібні аксесуари забезпечують чистий і якісний звук. До того ж «серйозні» навушники при правильному використанні служать дуже довго, по кілька років.

Передбачувана гарнітура Apple iPhone 7 EarPods з штатної комплектації «сімки»

Однак, якщо вірити чуткам, користувачі не програють від переходу від відтворення аудіо через TRS / TRRS на Lightning: якість звуку як в штатній гарнітурі, так і в підключаються через перехідник навушниках у сьомого «яблокофона» ніяк не постраждає.

Що стосується обурених шанувальників, то, слідуючи сформованою традицією, вони в разі підтвердження відсутності у iPhone 7/7 Plus класичного роз'єму для навушників ще раз трохи обурюватимуться, а потім звикнути до нової реальністю.

Конкуренти Apple зі стану Android на кшталт Samsung отримають невелику перевагу, яким зможуть козиряти деякий час, поки самі не перейдуть одного разу на передачу звуку через USB Type-C.

Пара відео по темі

Гарнітура Apple iPhone 7 EarPods з інтерфейсом Lightning

Перехідник з Lightning на стандартний роз'єм 3.5 мм

Чим замінить Apple класичний роз'єм для навушників в iPhone 7?
Чим замінить Apple класичний роз'єм для навушників в iPhone 7?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика