Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Чи не працює частина екрану iPhone?

З кожним поколінням iPhone в смартфонах Apple використовується все більш якісні модулі, що забезпечують високу точність передачі кольору, а також володіють відмінними показниками щільності пікселів на дюйм (ppi).

Але навіть власники iPhone не застраховані від несправностей і випадковостей, після яких може не працювати частина або весь екран iPhone і як наслідок зображення на iPhone буде відсутній.

На відміну від перших поколінь iPhone 2G і iPhone 3G / 3GS, у всіх смартфонів Apple, починаючи з iPhone 4 і закінчуючи актуальними iPhone Xs і iPhone Xs Max, використовується нероздільний модуль з сенсорною панеллю.

Це означає, що при виникненні проблем з тачскріном або матрицею майстер виробляє не просто заміну скла iPhone , А змінює всю передню панель в зборі.

Найчастіше частина екрану iPhone перестає працювати, через потрапляння вологи всередину корпусу або падіння смартфона з висоти. В останньому випадку причиною стає не тільки розбитий модуль, але і поломка будь-якого з шлейфів після падіння.

Якщо ви помітили, що тачскрін перестав відгукуватися на натискання в певній галузі екрану або повністю, то єдиним рішенням проблеми є повна заміна екрану.

цей вид ремонту iPhone відбувається швидко за рахунок зручного кріплення екрану - на заміну у майстри нашого сервісного центру йде близько 20 хвилин.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика