Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Chrome стане на порядок зручним

Поліпшення з'явиться в наступних оновленнях.

Фото: Computer Hoy

Користувачі популярного браузера Chrome стикаються з неймовірним незручністю при роботі з величезною кількістю вкладок. Причому, "з'їдання" браузером оперативної пам'яті не найбільша біда.

При відкритті більш 40 вкладок вони сильно скорочуються в розмірах, що користувачам не видно не тільки назви, але навіть іконки відкритих веб-сторінок. Таким любителям тримати безліч відкритих вкладок в браузері Google приготувала приємний сюрприз - в найближчих оновленнях здійснювати перемикання між ними буде на порядок зручніше.

Виберіть в Chrome в поточній версії дуже сильно стискаються

Фото: AndroidInsider

Робота над впровадженням нової можливості вже ведеться. Про це повідомив один з розробників Google Chrome Пітер Кастинг в коментарях на Reddit. Він зазначив, що такий підхід до організації вкладок вже застосований в останній версії браузера Mozilla Firefox.

Любителям працювати з багатьма вкладками одночасно розробник дав невелику пораду. Він запропонував їм виділяти тематичні групи сайтів за допомогою комбінацій клавіш Ctrl + ЛКМ або Shift + ЛКМ і перетягувати їх в нові вікна. Видання PhoneArena, в свою чергу, рекомендує активніше користуватися закладками.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали, як як включити корисну функцію в Chrome . А ось старим сайтам Chrome зробив неприємний сюрприз .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: AndroidInsider

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика