Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Через вибух на АЕС у Франції загрози для Литви немає

Після вибуху на атомній станції у Франції Центр радіаційної безпеки (ЦРБ) заспокоює, що навіть в разі витоку радіоактивних речовин загрози для Литви не буде, тому що між державами дуже велику відстань.

"Точно нічого не загрожує (...) Щоб було додаткове опромінення - такого точно немає, тобто відстань занадто велика", - сказала BNS заступник директора ЦРЛ Марія Стасюнайтене.

За її словами, згідно з наявною у ЦРЛ інформації, вибух на АЕС у Франції стався в технічних приміщеннях і радіоактивного викиду в навколишнє середовище не сталося.

На будмайданчику АЕС "Фламанвіль", що на півночі Франції, в четвер стався вибух, легкі поранення отримали як мінімум п'ять чоловік, але інцидент мав місце не в ядерній зоні станції, так що загрози радіаційного забруднення немає, повідомили посадові особи.

Що знаходиться в Брюсселі з візитом міністр енергетики Жигімантас Вайчюнас сказав BNS, що поки не має інформації про інцидент. Його поки не коментують і Державна інспекція з безпеки атомної енергетики і МЗС.

Після вибуху на атомній станції у Франції Центр радіаційної безпеки (ЦРБ) заспокоює, що навіть в разі витоку радіоактивних речовин загрози для Литви не буде, тому що між державами дуже велику відстань

Naujienų agentūros BNS informaciją
atgaminti visuomenės informavimo
priemonėse bei interneto tinklalapiuose
be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика