Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


CeBIT 2018

 1. Про виставку CeBIT

Про виставку CeBIT

Середина березня триває в Ганновері під знаком CeBIT . Найбільша в світі виставка телекомунікацій, IT-технологій і цифрових рішень щорічно стає центром галузевих інновацій. Експозиція орієнтована на бізнес-сегмент ринку, який відповідає запитам професіоналів. CeBIT - головна платформа для ІТ-фахівців, що дає можливість уявити передові продукти і технології.

Цифри і факти про виставку CeBIT

Експозиція в Ганновері відзначається стабільно високими показниками відвідуваності. У 2015 і 2016 роках CeBIT відвідали 221 000+ людина з 70 країн. Учасниками щорічно стають 3300+ компаній, що представляють цифрові рішення в областях телекомунікацій та інформаційних технологій. Компанія Deutsche Messe AG проводить однойменні виставки в інших регіонах: CeBIT Asia в Шанхаї, CeBIT Australia в Сіднеї, CeBIT Bilisim Eurasia в Стамбулі, CeBIT India в Бангалорі.

Кожна сесія виставки CeBIT Hannover проходить при партнерстві держави. Два роки тому їм став Китай, рік тому - Швейцарія. Країною-партнером майбутньої виставки буде Японія.

Розділи експозиції CeBIT Hannover:

Під дахом виставкового центру Ганновера розташовуються представники всіх сфер цифрового світу. Різноманіття структуровано в 10 великих секторів:

 • Великі дані і хмарні технології
 • Електронна комерція, інтернет-банкінг
 • Комунікація та мережі
 • Розвиток дата-центрів
 • ECM, робота з даними
 • Управління бізнес-процесами, ERP, HR
 • Інтернет речей
 • Маркетинг і продажі
 • Дослідження та інновації
 • Корпоративна безпека

Ділова програма CeBIT в Ганновері

Виставку супроводжує насичена програма конгрессних заходів. Протягом п'яти днів відбудуться панельні дискусії, засідання експертних груп, презентації продуктів.

Ключовою подією ділової програми стане блок конференцій CeBIT Global Conferences. Головні уми сучасності обговорять тенденції впливу цифрових технологій на промислові процеси, світову економіку, побут і особисте життя людини майбутнього. Щорічно учасниками конференції Цебит стають професіонали IT-індустрії з усього світу. Детальна програма буде оголошена пізніше.

Аудиторія експозиції CeBIT Ганновер

Виставка орієнтована на представників ІТ-компаній, девелоперів, інвесторів, керівників і менеджерів проектів, фахівців в сфері телекомунікаційних технологій, журналістів і всіх, кому не байдуже майбутнє цифрової індустрії.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика