Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Бюджетний Dual-sim смартфон Nokia Asha 308 - тепер офіційно

Nokia розширює популярну лінійку Asha Touch і представляє нові Інтернет-можливості

Nokia представляє нову модель лінійки Asha Touch - Nokia Asha 308 з двома SIM-картами. Модель надає користувачам повний функціонал смартфона і ще більш швидкий доступ до інтернет за доступною ціною. Для поліпшення роботи в інтернет Nokia випустила нову версію браузера Nokia Xpress Browser, яка до 90% підвищує ефективність перегляду веб-сторінок з мобільного пристрою і забезпечує більш швидкий доступ до web-додатків в порівнянні зі звичайними браузерами.

Nokia Asha 308 - самі доступне на сьогоднішній день пристрій Nokia з сенсорним екраном. Телефон передбачає доступ в Інтернет на базі мереж 2G, має 3-дюймовий ємнісний дисплей WQVGA, кілька робочих екранів, стерео-радіо, динаміки і підтримку microSD-карт пам'яті до 32 Гб. Nokia Asha 308 підтримує роботу з двома SIM-картами, а також володіє передовою функцією Easy Swap від Nokia. Easy Swap дозволяє оперативно перемикатися між декількома SIM-картами і а також підключатися до найбільш оптимальним місцевими тарифами, не виймаючи акумулятор і не вимикаючи пристрій.

Телефон поставляється з 40 попередньо встановленими безкоштовними іграми з преміум-підпискою від Electronic Arts, а також окремими клієнтами Facebook і Twitter, сервісом миттєвих повідомлень Nokia Messaging, а також можливістю відео-стрімінга через браузер з інтернет-сайтів, наприклад YouTube, що є нововведенням для лінійки Asha Touch.

Крім цього, Nokia представила веб-додаток Nokia Nearby для свого інтернет-браузера Xpress, єдиного браузера на базі «хмарної» ОС, що підтримує веб-додатки. Дане веб-додаток дозволяє знаходити нові місця за допомогою пошуку прилеглих об'єктів і їх відображення на карті. Сервіс доступний через браузер Nokia Xpress або в якості функції Карт Nokia.

Завдяки сервісу Nokia Xpress Web App Builder, паблішер можуть створювати привабливі веб-додатки для пристроїв Asha Touch, при цьому навіть новачки зможуть перетворити свій веб-контент в просунуте розважальне інтернет-додаток для користувачів Nokia.

Nokia Asha 308 буде доступний в Україні в золотом і чорному кольорах, орієнтовна роздрібна ціна складе 1 100 грн. Початок продажів нової моделі очікується в 4-му кварталі 2012 року.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика