Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Блоки живлення для ноутбуків Dell

У цьому розділі ви можете підібрати для себе і купити фірмовий блок живлення для ноутбука D ell У цьому розділі ви можете підібрати для себе і купити фірмовий блок живлення для ноутбука D ell. Коли ви купуєте такий блок живлення, зверніть увагу на форму і розмір штекера блоку живлення, на блоках харчування для різних моделей вони відрізняються.

Представлені блоки живлення D ell підходять до ноутбуків серій Inspiron, Studio, Latitude, AlienWare, Vostro і XPS. Найбільш поширений тип штекера, який має майже кожен блок живлення для Dell - 7.4 / 5.0 мм з голкою. Більш нові лінійки Inspiron, AlienWare, Vostro, Studio укомплектовані блоками PA-10, PA-12, PA-13 або ж адаптерами Slim PA-2E, PA-3E c таким же типом роз'єму. У рідкісних випадках можна зустріти блоки PA-6 і PA-9 з штекерами 3 -pin трапеція, якими оснащені старі моделі Latitude.

Якщо вищевказані значення для вас незнайомі, або у вас виникають труднощі при виборі блоку живлення, телефонуйте нашим консультантам, завжди будемо раді вам допомогти. Всі представлені у нас блоки живлення D ell є оригінальними. Також ми можемо надати гарантію.

Напруга. Допускається різниця в значеннях, вказаних на рідному блоці живлення і новому - не більш як 5-ти відсотків. Іншими словами, беріть той адаптер, напруга якого прирівнюється до того, яке записано на рідному блоці живлення вашого ноутбука або на дні ноутбука.

Вихідний струм. Показник ампер повинен прирівнюватися значенням вашої оригінальною зарядки, він може бути і вище, але, ні в якому разі він не повинен бути нижчим. Наприклад, якщо потрібний вам блок живлення для ноутбука Dell має силу струму в 3.6 ампер, то зарядка з струмом в 4.8 ампер теж підійде.

Потужність. Значення зазначено у ВАТ, як і сила струму: таке ж як на оригінальному блоці живлення, або вище. За ідеєю, блоки живлення з високим показником більш надійні, крім того вони менше нагріваються.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика