Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Блок живлення для комп'ютера

  1. Блок живлення для комп'ютера 06.05.2013 8363 При покупці комп'ютера мало кого цікавлять параметри...

Блок живлення для комп'ютера

06 06.05.2013 8363

При покупці комп'ютера мало кого цікавлять параметри блоку живлення і його марка При покупці комп'ютера мало кого цікавлять параметри блоку живлення і його марка. Але коли виникає питання про модернізацію деталей або ремонту комп'ютера, блок живлення теж доводиться замінювати.

Якщо ви встановили більш продуктивну відеокарту або процесор то, блок живлення уже не зможе справлятися зі своїми функціями. Більш того, блок живлення може стати джерелом проблем.Любой комп'ютер підключається до звичайної електричної мережі, але всередині комп'ютера енергія розподіляється через блок живлення.

Кожна деталь комп'ютера розрахована для харчування під різні напруги і силу струму.
Крім того, в мережі часто бувають коливання напруги, а падіння напруги призводить до поломки ПК.
Блок живлення відіграє роль щита між тонкою електронікою комп'ютера і електромережею.
Спільно з корпусами поставляються зазвичай блоки живлення малої потужності. Вони підходять тільки до базових моделей.
Якщо власнику комп'ютера потрібно встановити продуктивну відеокарту то, йому доведеться вибирати блок живлення самостійно.
На що слід звернути увагу?

Головний параметр, який вас повинен зацікавити - активна потужність. Потужність блоку повинна бути більше загальної потужності, яку споживають деталі комп'ютера в цілому. Вимірюється потужність в ватах. Склавши потужність, яку споживає материнська плата, відеокарта, HDD і інші елементи комп'ютера, ми отримаємо необхідну потужність БП.
Якщо ж потужність БП буде недостатньою, комп'ютер може несподівано відключатися.
Можна не завантажувати себе обчисленнями. Прийнято вважати, що для офісних і домашніх комп'ютерів БП потужність від 350 до 400 пн. буде достатньою, а для ігрових - від 500 пн. і вище.
Якщо вам потрібен комп'ютер тільки для роботи з документами немає сенсу купувати потужний БП.
Можливості БП визначаються типом і числом силових шлейфів. Кожен шлейф має свій роз'єм, який має своє маркування.

  • шлейф харчування материнки має двадцять контактів плюс чотири додаткових;
  • шлейф процесора має чотири або вісім контактів;
  • шлейф відеокарти має шість контактів плюс два додаткових.


Якщо ви маєте намір збільшувати число вінчестерів, купуйте БП з достатньою кількістю шлейфів.
Блоки живлення можуть бути немодульность і модульні. Модульність дає можливість непотрібні кабелю від'єднати від роз'ємів на БП, а при установці нових деталей підключити їх знову.
Важливий показник БП - його система охолодження. Буває охолодження без вентилятора і з ним. У БП вентилятор працює за схемою виведення з корпусу повітря. Раніше в блоці живлення використовувалися 80-мм вентилятори, які досить гучні.
Сьогодні діаметри вентиляторів збільшили від 120 до 140 мм. Це дозволяло мати той же повітряний потік на малих обертах і, як наслідок, низький рівень шуму.
У сучасних блоках харчування для зменшення шуму застосовуються схеми, які контролюють швидкість обертання вентиляторів. Швидкість обертання вентиляторів змінюється в залежності від того, яка температура всередині БП.
Для найбільш економних
Немає сенсу купувати БП, у якого потужність нижче 350 пн. У ціні виграш невеликий, але при модернізації комп'ютера вам знадобиться БП потужніший.
Безшумність одна з вимог до ПК.Мало знайдеться любителів дивитися фільми на ПК, який видає звуки подібно барабану тубільця. Якщо ви використовуєте ПК для прослуховування музики, то безшумність стане першою вимогою поряд із звуковою картою.

Головний винуватець шуму в комп'ютері - система охолодження.

Висновок щодо вибору блоку живлення

Блок живлення, що має резерв потужності завжди дасть згодом можливість модернізувати систему.

PS Якщо у вас залишилися питання по заміні або купівлі блоку живлення, звертайтеся в наш комп'ютерний сервіс або замовте виїзд комп'ютерного майстра .

Додати коментар

На що слід звернути увагу?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика