Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Безшумна ударна установка

Вирішив собі купити додому безшумну ударну установку - щось на кшталт того, що фірма Roland показувала на Cebit .

Cebit

Потрібна чисто для душі - постукати в своє задоволення. Дуже бажано, щоб установка була з блоком налаштувань, ну і щоб до неї можна було підключати комп / плеєр - відтворювати якісь треки, щоб під них постукати, записувати музику разом зі звуком установки і так далі.

Тепер питання до знавців. Я повивчати ситуацію на ринку, на кшталт Roland - найвідоміші, найякісніші, але одночасно і найдорожчі установки. Чи потрібно купувати обов'язково Roland або можна взяти що-небудь дешевше, враховуючи простоту завдання? Я в одному з магазинів бачив схожу установку невідомої мені фірми, і вона коштувала близько $ 1000.. Roland помітно дорожче.

Буду вдячний за поради і рекомендації.

Upd: Дали посилання на хороший німецький магазин (Ціни набагато нижчі за наші, вибір - на порядок більше). Обираю між ось цієї моделлю і ось цієї . Ще б зрозуміти, як це буде доставлятися ...

Чи потрібно купувати обов'язково Roland або можна взяти що-небудь дешевше, враховуючи простоту завдання?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика