Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Безкоштовна АТС для будинку - більше не міф

Один з наших клієнтів, підприємець з Єкатеринбурга, оригінальним чином вирішив проблему зв'язку з близькими. Випробувавши безкоштовну віртуальну АТС для свого магазину, він вирішив використовувати вільні внутрішні номери для дружини і дочки, не сплачуючи за це ні копійки, при тому що знаходяться вони в різних регіонах країни.

Наш клієнт хоч і проживає постійно в Єкатеринбурзі, але дуже багато робочого часу проводить в Москві. Дружина будинку на господарстві, молодша дочка поступила в університет в Санкт-Петербурзі, а поговорити один з одним вони люблять.

АТС успішно вирішує завдання бізнесу - дає можливість гнучко маршрутизировать вхідні дзвінки, не втрачаючи жодного клієнта, і дзвонити на місцеві та міжміські номери за розумні гроші. При цьому чому б не використати її і для оптимізації особистих і сімейних витрат на зв'язок?

При цьому чому б не використати її і для оптимізації особистих і сімейних витрат на зв'язок

Перший внутрішній номер (100) він привласнив собі, другий (101) видав дружині, а третій третій (102) - дочки. Набираєш всього три кнопки на телефоні - і ось тобі і Москва, і Єкатеринбург, і Пітер!

До кожного внутрішнім номером можна підключити як самий звичайний телефонний апарат за допомогою VoIP-шлюзу, так і спеціальні IP-телефони. Наприклад, популярний виробник радіотелефонів Gigaset випускає моделі з підтримкою як традиційної ( "аналогової") телефонної лінії, так і IP - такий апарат можна використовувати для звичайних і для IP-дзвінків одночасно. Зрозуміло, для роботи IP-телефону або шлюзу потрібно підключення до Інтернет. Можна обійтися і без покупки устаткування зовсім, за допомогою програмних телефонів ( "софтфонів"). Їх можна завантажити як для звичайних комп'ютерів, так і для смартфонів.

Всі дзвінки між внутрішніми номерами на АТС - абсолютно безкоштовні. Якщо буде потрібно, є також безкоштовна статистика, в якій завжди можна знайти потрібну розмову або підрахувати витрачений на дзвінки час. Внутрішні номери не прив'язані до регіонів і користуватися ними без переплати можна навіть в закордонній поїздці, не турбуючись про роумінг.

Підключити віртуальну АТС не складніше, ніж зробити покупку в інтернет-магазині.

Заповнюєш одну форму, відправляєш заявку.

Заповнюєш одну форму, відправляєш заявку

Вся інформація, необхідна для початку роботи з АТС, також автоматично приходить на email. Як бачите нічого складного Вся інформація, необхідна для початку роботи з АТС, також автоматично приходить на email

А як же Skype, WhatsApp, Telegram, запитаєте ви? Так, для голосового і відеозв'язку є багато рішень, проте всі вони мають як переваги, так і недоліки. Наприклад, Skype відомий настирливої ​​рекламою, його мобільна версія - надмірним споживанням батареї, Viber - регулярним спамом, а в Whatsapp і Telegram дзвінки працюють тільки зі смартфона, а це далеко не завжди зручно. Особливо для старшого покоління звичний телефонний апарат буде і надійніше в роботі, і простіше у використанні.

Залишилися сумніви, тоді зв'яжіться зі службою продажів і обслуговування MCN Telecom будь-яким зручним для Вас способом і спробуйте підключити хмарну АТС.

При цьому чому б не використати її і для оптимізації особистих і сімейних витрат на зв'язок?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика