Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Автокредит за двома документами

 1. У будь кредиту на покупку авто буде низький відсоток
 2. Позика для покупки авто без підтвердження доходу
 3. Кредит на автомобіль без початкового внеску
 4. Вимоги банків при видачі кредиту
 5. Умови кредитування в банках
 6. висновок

Багатьом сучасним людям просто неможливо обійтися без особистого автотранспортного засобу. На жаль, для більшості людей покупка такого дорогого товару є складним завданням і все через відсутність значного обсягу грошових коштів. Благо банківські структуру раді запропонувати автокредит за двома документами, і саме ця послуга напевно допоможе вирішити проблему відсутності готівки.

У будь кредиту на покупку авто буде низький відсоток

Вирішивши купити автомобіль, можна скористатися кількома варіантами кредитів, які пропонують великі і середні банки країни. Звичайний споживчий кредит в обов'язковому порядку вимагатиме від здобувача підтвердження платоспроможності, але ставки по такій позиці будуть нижче.

Необхідно надати трудову книжку, яка містить запис про прийом на роботу. Відповідно значна частина громадян, не має ніякої можливості ним скористатися. Більш того, зареєстровані заявки за звичайним типом кредиту будуть розглядатися тривалий період часу, що часом не влаштовує багатьох позичальників.

Інша справа позика по двох документах, який можна отримати, якщо пред'явити діючий паспорт, а також посвідчення водія. Якщо водійських прав поки немає, фахівці кредитного відділу готові прийняти як заміну ІПН, СНІЛС, а також закордонний паспорт. Дуже важливо те, що здійснювати тривалий збір довідок не доведеться, відповідно реєстрацію звернення можна здійснити значно швидше.

Як правило, заявка на отримання кредиту на автомобіль за двома документами розглядатися пару десятків хвилин, але вартість такого автокредиту буде значно вище, ніж з підтвердженням доходу.

Навіть в разі отримання негативного рішення, є можливість подати заявку повторно. Уже в салоні банківський фахівець зможе запропонувати краще рішення, і підказати який саме варіант позики виявиться максимально комфортним і доступним.

Уже в салоні банківський фахівець зможе запропонувати краще рішення, і підказати який саме варіант позики виявиться максимально комфортним і доступним

У багатьох банках є можливість розрахувати онлайн суму щомісячного платежу, а також розмір переплати за весь термін кредиту

Варто знати, що банк практично завжди здійснює ретельну перевірку кредитної історії потенційного клієнта і якщо у людини присутні неоплачені борги, отримати ще одну позику не вийде.

Позика для покупки авто без підтвердження доходу

Сучасний ринок пропонує кредитні установи, готові надати автокредит без необхідності підтвердження постійного доходу. Якщо ви безробітний і не маєте ніякої можливості отримати довідку про доходи, то такий варіант кредитування як раз, то, що потрібно. Такі варіації істотно розширюють обсяг громадян, які тепер можуть розраховувати на отримання грошових коштів, необхідних їм для придбання довгоочікуваної машини.

Як тільки приймете рішення подати заявку на оформлення позики без підтвердження доходу, а також по 2 документам, ви повинні розуміти, що доведеться дотримуватися певних правил і нюанси, які вимагає той чи інший банк. Найкраще особисто відправлятися в фінансову компанію і отримати у штатного фахівця ємну і зрозумілу консультацію.

Кредит на автомобіль без початкового внеску

Багато потенційних покупців думають, що автокредит, що не передбачає обов'язкового початкового внеску, являє собою найзручніший тип позики. На жаль, це тільки поверхневе судження. При ретельному розгляді всього переліку нюансів і підводних каменів, можна помітити, що ринок такого роду пропозицій мінімальний, та й обсяг кредитних коштів, який може бути виданий здобувачеві невеликий.

Процентна ставка позики без початкового внеску набагато вище, якщо провести порівняння з аналогами, де присутня необхідність в забезпеченні першого внеску.

Пояснюється це дуже просто. Банк бере на себе підвищений рівень ризиків, адже в один день платоспроможність позичальника може просто зникнути в силу тих чи інших обставин. Початковий внесок, який, як правило, не перевищує чверті вартості придбаного автомобіля, виступає у вигляді певної фінансової спроможності позичальника.

Початковий внесок, який, як правило, не перевищує чверті вартості придбаного автомобіля, виступає у вигляді певної фінансової спроможності позичальника

Оформлення споживчого кредиту на покупку авто в Ренесанс Кредит банку виключає потребу залишати ПТС в заставу банку

Вимоги банків при видачі кредиту

Звертатися в кредитну організацію буде марно, якщо людина не має можливості задовольнити встановлені мінімальні вимоги. Перед тим, як починати заповнення заявки, варто ознайомитися з принципами роботи банку. Найчастіше, установи такого роду пред'являють до претендентів такі вимоги:

 • Отримати позику без довідок про доходи можуть позичальники віком від 21 до 65 років;
 • Обов'язкова наявність чинного паспорта і російського громадянства;
 • Буде потрібно відмітка про постійну реєстрацію громадянина;
 • Фахівці банку обов'язково вивчать кредитну історію, і краще, щоб вона виявилася позитивною;

Розраховувати на низький відсоток, оформляючи кредит по 2 документам, та ще й без підтвердження доходу не доводиться. Крім того, банки мають повне право висувати цілий ряд специфічних вимог, які мають свою індивідуальність в кожному конкретному випадку.

Крім того, банки мають повне право висувати цілий ряд специфічних вимог, які мають свою індивідуальність в кожному конкретному випадку

У багатьох банках, де є пропозиція оформити кредит за двома документами можна заповнити заявку онлайн і в цей же день отримати рішення про видачу

Умови кредитування в банках

Як тільки клієнт переконається, що повністю підходить для початку співпраці з банком, саме час переходити до проведення ретельного аналізу всіх особливостей обраної позики.

Багато параметри кредиту по 2 документам без довідок про доходи можуть значно відрізнятися в різних банківських установах, але все, ж основні нюанси схожі.

Нижче розглянемо кілька пропозицій від банків з низьким відсотком:

 • Ренесанс Кредит. Максимальна сума до 700 тис.рублей, на термін від 24 до 60 місяців, за ставкою від 11,9%. Грошові кошти можливо отримати в день звернення. З документів можна надати паспорт, а другий на вибір: ВУ, закордонний паспорт, іменна банківська карта і тд .;
 • Банк Східний. Розраховувати можна на суму до 500 тис.рублей, за ставкою від 14,9 до 29,9%. На сайті банку є список документів, який можна надати в якості другого;
 • Хоум Кредит Банк. Максимальна сума до 850 тисяч, на термін до 5 років, за ставкою від 14,9% річних за паспортом і другим документом зі списку банку.

висновок

Отримати вигідний автокредит за двома документами не так то просто. Іноді кредитні організації зобов'язують клієнта купувати таке страхове свідоцтво, як КАСКО. Хтось не надає кошти без попереднього внесення початкового внеску і т.п.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика