Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Apple iPhone 6s Plus, купити айфон 6с плюс, ціни на iPhone 6s plus в Одесі, Києві, Україні

iPhone 6s Plus - це міцний сучасний смартфон, який здатний вирішувати створений для вирішення повсякденних завдань і спрощення життя. Опірність екрану різних ушкоджень підвищена за рахунок інноваційної іонної обробки.

Усередині телефону працює процесор третього покоління A9, який збільшує продуктивність системи на 70% в порівнянні зі своїм попередником iPhone 6 Plus.

Вбудований співпроцесор M9 для обробки інформації з різних датчиків дозволяє максимально швидко обробляти інформацію, що надходить. Крім цього, таке рішення є більш енергоефективним, ніж використання роздільних чіпів, що економить заряд акумулятора.

Крім цього, таке рішення є більш енергоефективним, ніж використання роздільних чіпів, що економить заряд акумулятора

Інноваційні технології 3D Touch додає простоти в управлінні пристроєм. Айфон 6с плюс розрізняє силу натискань на дисплей, і дає зворотний відгук за допомогою Taptic Engine - технології, відомої власникам Apple Watch .

Камера iPhone 6s Plus має камеру 12 МП, можливість зйомки 4K відео і фотографій відмінної якості.

iPhone 6s Plus продається в трьох варіантах в залежності від обсягу пам'яті для зберігання даних:

• 32 ГБ;
• 64 ГБ;
• 128 ГБ;

Купивши новий iPhone 6s Plus в нашому інтернет-магазині «Скай», ви отримуєте якісний оригінальний телефон і гарантію. У нас найнижчі ціни в Одесі, і ми доставляємо товар в межах міста Одеса безкоштовно. Доставка по всій Україні здійснюється в найкоротші терміни за допомогою Нової Пошти.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика