Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Apple, iPhone 7: Дата випуску, Ціна, Відео та зображення

  1. iPhone 7 Дата випуску Чутки Якщо чутки, щоб повірити, Apple, iPhone 7 дата випуску 7 вересня. Кілька...
  2. iPhone 7 Відео Чутки
  3. iPhone 7 Особливості Чутки

iPhone 7 Дата випуску Чутки

Якщо чутки, щоб повірити, Apple, iPhone 7 дата випуску 7 вересня.

Кілька ховати заголовок в статті про MacBook Pro оновлення, Bloomberg випадково підтвердив, що компанія Apple запустить iPhone 7 на заході по 7 вересня: "У MacBook Pros, ймовірно, не дебют на заході, в даний час запланований на вересень. 7 уявити версії наступного покоління на iPhone, "Пише Марк Гурман, який зробив собі ім'я як хвацько точний Apple, фахівець витоку на 9to5Mac.

Що ще 7 вересня в зв'язку з новинами зовсім минулого місяця від Evan Blass (він же @evleaks) що попередні замовлення на iPhone 7 розпочнеться 9 вересня, з подальшою датою випуску 16 вересня. Blass не надала дату для iPhone 7 запуск, але я дійсно писав в той час,: "З цього слід очікувати Apple, щоб запланувати офіційний анонс телефону для 7-го вересня - Apple робить любов по середах".

iPhone Історія Дата випуску

Назва моделіДата випускуiPhoneчервень 2007iPhone 3Gчервень 2008iPhone 3G Sчервень 2009iPhone 4червень 2010Айфон 4Сжовтня 2011iPhone 5вересень 2012

iPhone 7 Ціна Чутки

Що ж стосується ціни цього продукту стурбований, це дійсно важко міркувати про це. Однак, Раніше ми вже бачили ціна флагманських продуктів залишаються більш-менш те ж саме. Отже, ми можемо припустити, що iPhone 7 буде поставлятися з ціною $ 850 для 16 Гб, $ 1000 64 ГБ і $ 1100 для 128GB.

Модель запис середній верхній iPhone 7 професіонал ¥ 7088 ¥ 7888 ¥ 8888 iPhone 7 плюс ¥ 6088 ¥ 6888 ¥ 7888 iPhone 7 ¥ 5288 ¥ 6088 ¥ 7088 iPhone 6S Plus ¥ 6088 ¥ 6888 ¥ 7788 iPhone 6S ¥ 5288 ¥ 6088 ¥ 6888

iPhone 7 Відео Чутки

iPhone 7 зображення Чутки

iPhone 7 зображення Чутки

iPhone 7 Особливості Чутки

Чутки припускають, що iPhone 7 може прийти за допомогою смарт-роз'єм так само, як присутнього в IPad Pro діапазоні від Apple. Ідея iPhone 7 приходячи з роз'ємом вперше з'явився в просочилася образі моделі телефону. Ці роз'єми використовуються в основному для підключення гаджета до клавіатури. Оскільки ці роз'єми навряд чи будь-якої утиліти в iPhone 7, ми задавалися питанням, що це не може бути правдою. Однак, Є ймовірність, що iPhone 7 Крім того можуть бути оснащені роз'ємами.

сапфірове скло - Згідно з останніми чутками, новий iPhone 7 може мати сапфіровим склом замість Gorilla Glass Corning, яка використовується в поточному iPhone. Сапфірове скло досить багато жорстке скло, яке не є легко крихким, і компанія вже використовує його в iWatch. Було б справедливо, якщо рішення Apple, вирішує використовувати один і той же стакан в новому iPhone, а також. Apple, є підтримка Арізона на основі заводу в веденні GT передових технологій, які можуть бути використані для виготовлення дисплея iPhone.

Кнопка-менш дизайн - Компанія може угробити свою традиційну конструкцію і придумати все нові кнопки менш дизайн для свого нового iPhone 7. Домашня кнопка, яка використовується в поточному iPhone може бути усунена повністю, щоб забезпечити більший простір на екрані.

Бездротова зарядка - Суперник, як Samsung вже пропонує бездротової зарядки об'єкта замовнику, який в значній мірі зручно. Samsung Galaxy S6 край може заряджатися бездротовим способом і клієнти оцінили цей об'єкт. Apple, не може дозволити собі відставати від своїх конкурентів, і це має сенс для компанії, щоб дозволити iPhone 7 зарядки без проводів.

Поліпшена камера ISight - Для підвищення якості зображення, Apple, можливо, використовувати ISight камеру, яка допоможе вам прийняти яскраве і чітке зображення через його передбачуване 13 мегапіксельною основною камерою. iPhone 7 матиме можливість прийняти досить багато кращу картину через свою 8 мегапіксельна додаткова камера, а також.

Вода і пилонепроникний - Для того, щоб забезпечити максимальний захист такого пристрою преміум, Заснований California технар стругання, щоб зробити iPhone 7 Вода, а також захист від пилу. З чуток, телефон буде водонепроникним за стандартом IP67, який призначений для виготовлення пристроїв води і пилу. Відповідно до IP67 пристрій не ушкоджуються, якщо вона занурена під 1 Лічильник води для 30 хв.

OLED-дисплей - Останні чутки припускають, що iPhone 7 може особливість OLED-дисплей замість РК-дисплея, який в даний час використовується. OLED-екран генерує свій власний світ, щоб висвітлити однак ЖК-екран вимагає назад світло світитися.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика