Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Apple безкоштовно замінить браковану батарею в MacBook Pro

Компанія Apple оголосила про програму заміни дефектних акумуляторів в ноутбуках MacBook Pro. Як повідомляється на сайті виробника, проблема зачіпає "обмежена кількість" 13-дюймових моделей без тачбара, вироблених між жовтнем 2016- го і жовтнем 2017 років.

Чи потрапляє батарея під заміну, власники "макбуков" можуть дізнатися на сторінці підтримки Apple , Вказавши серійний номер пристрою. Якщо шлюб підтвердиться, користувачі зможуть відвідати сертифікований сервіс-центр або роздрібний магазин, де новий акумулятор поставлять безкоштовно. Якщо заміна була зроблена за свій рахунок, компанія обіцяє відшкодувати кошти.

Програма дійсна протягом п'яти років з моменту релізу дефектного "макбука". У той же час вона не продовжує стандартний гарантійний термін і не стосується 13-дюймових моделей з тачбаром, попередили в Apple.

Компанія Apple оголосила про програму заміни дефектних акумуляторів в ноутбуках MacBook Pro

Анонс нових "фруктових" ноутбуків очікується влітку. Очікується, що компанія представить здешевлений 13-дюймовий MacBook Air, цінник на який не перевищить $ 899. Виставка WWDC 2018, на якій можуть показати новинку, пройде з 4 по 8 червня.

Поділіться новиною:

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика