Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Android не бачить флешку (карту пам'яті) microSD

  1. Смартфон не бачить карту пам'яті після іншого пристрою
  2. Додатки не бачать карту пам'яті
  3. Смартфон взагалі не визначає карту пам'яті
  4. Карта пам'яті забита вщерть

Виробники сучасних смартфонів на базі Android надають користувачам можливість розширення вбудованої пам'яті пристрою за допомогою карт пам'яті формату MicroSD (мікро СД). Іноді ми стикаємося з такою ситуацією, що навіть абсолютно нова флешка не хоче визначатися телефоном. Давайте ж розберемося, чому Андроїд не бачить флешку microSD, які можуть бути причини і що робити, щоб вирішити цю проблему?

Увага. Ми не несемо відповідальності за ваші дії. Стаття носить інформаційний характер. звертайтеся за ремонтом телефону в сервісний центр.

Наші адреси:

Санкт-Петербург

  • Заміський пр-т, буд.2, ст.м. "Володимирська" / "Достоєвська", (поверх 3. Код домофона 17В). Тел .: +7 (812) 958-08-57 та +7 (911) 972-89-99
  • Коломяжскій пр-т 15, корп. 2, ст.м. "Піонерська" (вхід з боку пр. Випробувачів). Тел .: +7 (812) 980-30-71 та +7 (953) 160-30-71
  • Ліговський, 117, ст.м. "Ліговський проспект". Тел .: +7 (812) 903-64-62

Далі ми розглянемо основні причини чому не визначається флешка пам'яті SD на вашому телефоні під Андроїд.

Смартфон не бачить карту пам'яті після іншого пристрою

Бажання заощадити змушує власників сучасних гаджетів використовувати карти, які вже були у вжитку і використовувалися на пристроях зовсім іншого типу. Наприклад, ви можете взяти MicroSD з відеореєстратора або ж від фотоапарата, так як даний формат став своєрідним стандартом. Смартфон в такому випадку буде показувати помилку читання і запропонує форматувати карту. Це знищить всі дані, але в 90% випадків такі дії допоможуть вирішити проблему.

Якщо ж ситуація після форматування не змінилася, необхідно провести всі операції вручну за допомогою комп'ютера. Різні пристрої можуть працювати з певними файловими системами в форматі NTFS, ExFat (як правило системна пам'ять) і Fat32, але нас цікавить саме останній тип, так як він використовується сучасними смартфонами для зберігання файлів за замовчуванням.

Для цього встановлюємо карту в картрідер, підключаємо до комп'ютера і йдемо за наступною інструкції:

  1. Знаходимо нашу карту пам'яті в провіднику або будь-якому зручному файловому менеджері. Їй присвоюється статус знімного накопичувача і відповідна літера диска.
  2. Кількома на диск правою кнопкою миші і вибираємо в контекстному меню пункт «Форматувати».

    Кількома на диск правою кнопкою миші і вибираємо в контекстному меню пункт «Форматувати»

  3. Перед нами з'явиться вікно з настройками форматування. В поле «Файлова система» вибираємо Fat, а для прискорення всього процесу можна поставити галочку на пункті «Швидке (очищення змісту)». Остання дія рекомендується тільки в тих випадках, якщо ви впевнені, що на карті немає даних.

    Остання дія рекомендується тільки в тих випадках, якщо ви впевнені, що на карті немає даних

Після форматування можете відразу встановлювати карту в телефон і повноцінно користуватися пристроєм. Ця ж інструкція застосовна і в тих випадках, якщо смартфон не бачить флешку встановлену з іншого смартфона, особливо від різних виробників.

Додатки не бачать карту пам'яті

Бувають такі ситуації, коли Андроїд не бачить SD карту в додатках. Рішення проблеми буде залежати від причини, а вони бувають наступними:

  • програмний збій, який можна вирішити тільки скиданням до заводських налаштувань і / або перепрошивкой;
  • великі обсяги карти пам'яті - сучасні смартфони підтримують 16/32/64/128 Гб, але точна кількість пам'яті потрібно уточнювати безпосередньо для своєї моделі, якщо максимальний підтримуваний об'єм менше ніж є на карті пам'яті, можуть зустрічатися збої;
  • відсутні права на читання і запис файлів - налаштовується в налаштуваннях конкретного додатка.

Причин насправді ще більше, але в цьому списку вказані найпоширеніші з них. У деяких випадках додатки починають нормально розпізнавати флешку тільки після перезавантаження смартфона.

Смартфон взагалі не визначає карту пам'яті

Програмна оболонка смартфона може не визначати флешку взагалі, і така ситуація зустрічається в двох випадках:

  • перевищено максимальний обсяг пам'яті, який підтримується пристроєм;
  • стався системний збій і смартфон не визначає ні одну карту, навіть ту, яка була встановлена ​​в ньому раніше;
  • карта пам'яті просто несправна.

Щоб знайти справжню причину необхідно завантажити пристрій в рекавери. Для кожного виробника спосіб переходу в це меню різний, а при наявності root-прав зробити це можна за допомогою утиліт, без перезавантаження гаджета вручну. До того ж, на деяких Android-смартфонах ця можливість заблокована виробником і зайти в рекавери без попередньої її розблокування неможливо.

Отже, якщо ви розібралися з тим, як перейти в приховане системне меню, необхідно перевірити, чи працює карта взагалі. Так як самих оболонок існує дуже багато, загальною інструкції немає. Якщо смартфон в рекавери бачить карту пам'яті, значить проблем з її несправністю немає. В цьому ж меню можна виконати повне скидання до заводських налаштувань, пункт найчастіше має назву Wipe data / Factory reset. Після проведення цієї операції смартфон самостійно перезавантажиться і покаже екран початкового настроювання. Якщо ж гаджет і зараз не побачить флешку, значить потрібно його оновити або перепрошити. Як правило, після прошивки більшість проблем зникає.

Карта пам'яті забита вщерть

Смартфон відмовляється відображати файли, хоча показує що місце зайняте і на карті щось є навіть після повного очищення. Ця ситуація зустрічається в тих випадках, коли для форматування використовувалися утиліти від сторонніх виробників, а сам накопичувач використовувався в якості звичайної флешки для ПК. Більш того, в цій ситуації обсяг карти пам'яті буде набагато нижче реального, наприклад, карта пам'яті на 16 ГБ, а є всього 2,3 Мб. Весь секрет тут криється в тому, що сама флешка має прихований розділ, який не визначається ні смартфоном, ні стандартними утилітами вашого комп'ютера.

Для вирішення цієї проблеми нам потрібно перевірити карту на наявність прихованих розділів, а для цього знадобиться комп'ютер з картрідером. Після установки в картрідер, відкриваємо меню «Пуск» і прямуємо в сторону пункту «Керування комп'ютером» і в лівій частині вікна знаходимо підпункт "Керування дисками". У правій частині знаходимо нашу флешку, яка буде визначена, як знімний носій і дивимося на кількість розділів. Їх може бути кілька, але вони будуть приховані, зашифровані і позначені чорним, з написом «не розподілені».

Їх може бути кілька, але вони будуть приховані, зашифровані і позначені чорним, з написом «не розподілені»

Всі ці розділи потрібно об'єднати в один і форматувати в Fat32. Робиться це в такий спосіб:

  • відкриваємо вікно виконати (WIN + R) і переходимо в командний рядок (вводимо cmd);
  • запускаємо системну утиліту командного diskpart;
  • виводимо повний список дисків, встановлених в системі командою list disk;
  • знаходимо тут нашу флешку (визначити можна по зразковому обсягом пам'яті, в нашому випадку то «Диск 2»), після чого фокусуємося на ньому командою select disk 2;

відкриваємо вікно виконати (WIN + R) і переходимо в командний рядок (вводимо cmd);   запускаємо системну утиліту командного diskpart;   виводимо повний список дисків, встановлених в системі командою list disk;   знаходимо тут нашу флешку (визначити можна по зразковому обсягом пам'яті, в нашому випадку то «Диск 2»), після чого фокусуємося на ньому командою select disk 2;

  • вводимо команду clean, щоб очистити карту пам'яті від всіх файлів, і навіть файлової системи;
  • повертаємося в «Управління диском» і тиснемо на нерозподіленого області правою кнопкою миші;
  • вибираємо пункт «створити простий том» і слідуємо за підказками майстра.

Після закінчення процедури можемо повертати карту пам'яті в смартфон Андроїд і повноцінно працювати з нею.

У більшості випадків причиною того, що телефон відмовляється визначати карту пам'яті, винна сама флешка. Якщо смартфон відмовляється з нею працювати, а комп'ютер бачить, значить вирішити проблему буде досить просто. У всіх інших ситуаціях доведеться звертатися в сервісний центр для повної діагностики телефону, або ж повертати несправну Micro SD недобросовісному продавцеві.

Читайте ще Смартфон Android не бачить СІМ карту

← Всі статті

Давайте ж розберемося, чому Андроїд не бачить флешку microSD, які можуть бути причини і що робити, щоб вирішити цю проблему?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика