Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


AMD підтвердила спільну роботу з Sony і Microsoft над консолями нового покоління

Днями виконавчий директор корпорації Advanced Micro Devices Ліза Су (Lisa Su) поспілкувалася з тележурналістом Джимом Крамером, ведучим програми на американському телеканалі CNBC. Пані Су коротко розповіла про найближчі плани компанії і поділилася думкою про недавні успіхи, і, як наслідок, зростання вартості акцій і ринковою капіталізацією AMD.

вартості акцій

Крім усього іншого, Ліза Су повідомила, що AMD в кооперації з Sony і Microsoft працює над новими ігровими консолями. Причому у кожної компанії є свій особливий «секретний соус», який чипмейкер допомагає їм робити. Під цією фразою, найімовірніше, мався на увазі набір апаратних модифікацій, відмінний для кожної приставки.

На жаль, пані Су не розкрила ніяких подробиць або хоча б тонких натяків щодо нових приставок. Проте, з даного інтерв'ю можна зробити висновок, що майбутні продукти на кшталт Sony PlayStation 5 і Microsoft Xbox Project Scarlet продовжать грунтуватися на графічних і процесорних архітектур AMD (імовірно Zen / Zen 2 і Vega / Navi).

Також Ліза Су згадала, що AMD інвестує значні фінансові та інтелектуальні ресурси в розвиток апаратних засобів для ігрових технологій. За її словами, даний напрямок зможе показати значні результати не раніше ніж через 3-5 років. Неясно, йшлося про дискретних графічних прискорювачах для персональних комп'ютерів або чіпах для консолей, однак Ліза Су впевнена, що це буде гарне довгострокове вкладення.

джерело:
CNBC

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика