Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Amazon: фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 2

20 березня 2018 о 4:20 PM 690

Якщо ви зробите покупку, натиснувши на одну з наших посилань, ми можемо отримати невелику частину доходу. We are a participant in the Amazon Services LLC Associates Program , an affiliate advertising program designed to provide a means for us to earn fees by linking to Amazon.com and affiliated sites .

Гаджети для спорту поступово переростають в повсякденні аксесуари. Особливо це здається актуальним з фітнес-браслетом Xiaomi Mi Band 2 , Пропонованим на Amazon зі знижкою 41%. Дуже вже багато обіцяє китайський виробник майбутнім власникам свого продукту: годинник з будильником, крокомір, пульсомір, лічильник калорій, сканер сну, посередник з телефоном. І все це полягає в одній маленькій капсулі 4х1,5 см.

Всередині упаковки знаходиться сама капсула, силіконовий ремінець обраного кольору (його оригінальність перевіряється за унікальним кодом на внутрішній стороні), кабель для зарядки і інструкція. Для різноманітності можна докупити різні ремінці, які продаються окремо, і підбирати їх до свого настрою.

Fitness Tracker, Xiaomi Mi Band 2 Bluetooth 4.2 Smart Wireless Heart Rate Monitor IP67 Water-Resistant Wristband Watch With OLED Display Wearable Pedometer Activity Tracker
Fitness Tracker, Xiaomi Mi Band 2 Bluetooth 4

Коли браслет просто знаходиться на руці, він нічого не показує - OLED-дисплей чорний. При першому натисканні на сенсорну кнопку ми бачимо годинник, при другому - кількість кроків, при третьому - витрачені калорії, при четвертому - пульс (після паузи вимірювання з'являється його значення). Результати вимірювань порівняні з іншими приладами - вони збігаються.

Для використання функцій повідомлення необхідно встановити на телефон додаток Xiaomi - Mi Fit. Взаємодія з пристроєм відбувається через Bluetooth. Браслет дає сигнал про вступників повідомленнях і дзвінках шляхом вібрації і підсвічування. Крім того, можна настроїти повідомлення від п'яти будь-яких додатків, встановлених на смартфоні

У додатку можна переглянути історію вимірювань, звірити поточні показники, час, подивитися просканувати сон, де відображаються окремо швидкі і повільні фази. Там можна навіть знайти друзів і дізнатися їх результати. Однак працює браслет не з кожної операційною системою - вона повинна бути не менше Android 4.4 або iOS 7.0. І то в кожному окремому випадку може не «скластися». Заряду Li-pol батареї ємністю 70 mAh вистачає в середньому на 20 днів, підзарядка відбувається за 40 хвилин.


Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика