Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Акумулятори для ноутбуків, або як продовжити життя ноутбуку!

Ми побачили багато чого, і з упевненістю заявляємо -
відремонтувати можна будь-який ноутбук!

Акумуляторна батарея - це одне з основних відмінностей між настільним комп'ютером і ноутбуком.

Батарея для ноутбука буває нікель-кадмієві (NICad), нікель-металогідридні (NiMH), літій-іонна (LiIon) і літій-полімерна (LiPoly).

Батарея для ноутбука   буває нікель-кадмієві (NICad), нікель-металогідридні (NiMH), літій-іонна (LiIon) і літій-полімерна (LiPoly)

Свого часу нікель-кадмієві батареї для ноутбуків були чи не єдиними, але поява нових видів батарей призвело до зменшення їх використання. NiCd акумулятор дуже великий і важкий, він приблизно в два рази товще ніж NiMh батарея для ноутбука. NiCd батарея для ноутбука схильна саморазряду. Вона втрачає близько 10% ємності в перші 24 години роботи, а потім по 10% кожен місяць. Це єдиний вид акумуляторів, який найкраще працює, якщо періодично повністю розряджається. І якщо періодичний повний розряд не проводиться, NiCd батареї для ноутбука поступово втрачають свою ефективність через, так званого ефекту пам'яті.

Суть ефекту пам'яті полягає в тому, що акумулятор для ноутбуків як би запам'ятовує скільки енергії було віддано і вважає, що це значення є її ємністю. Тому при наступній зарядці ноутбука, батарея накопичить менше енергії, ніж може. Поступово ємність такої батареї ноутбука може дуже сильно зменшитися. Щоб уникнути цього ефекту потрібно розряджати і заряджати батарею ноутбука до кінця.


Щоб подолати недоліки нікель-кадмієвих батарей для ноутбука були розроблені NiMH акумулятори. Ємність таких батарей на 30-50% вище ніж ємність NiCd акумуляторів. Так само нікель-металогідридні батареї для ноутбуків менше схильні до ефекту пам'яті і менш токсичні. При цьому їх довговічність таких акумуляторів нижче, оскільки вона пов'язана з глибиною розряду, а NiMH батареї для ноутбука "воліють" поверхневий розряд. При зарядці ноутбука з NiMH батареї виділяється більше тепла і швидкість зарядки ноутбука зазвичай в два рази більше, ніж у NiCd батарей для ноутбука. NiMH акумулятори так само схильні до саморазряду і він в 1.5-2 рази вище, ніж у нікель-кадмієвих батарей. До того ж ціна такої батареї для ноутбука на 30% вище, ніж NiCd батареї.

LiIon батареї для ноутбуків на сьогоднішній день стали стандартом в електроніці. Ємність таких акумуляторів в два рази вище, ніж NiMH, при тому, що вони важать на 35% менше. Крім того, LiIon зарядка для ноутбука зовсім не схильна до ефекту пам'яті. Але вона має більш високу вартість і невеликий діапазон робочої температури. LiPoly батареї для ноутбуків - це еволюція LiIon акумуляторів. Вони, в порівнянні з LiIon батареями ще легше і надійніше, а так же краще працюють при негативних температурах.

Вони, в порівнянні з LiIon батареями ще легше і надійніше, а так же краще працюють при негативних температурах

NiCd, NiMH і LiIon батареї для ноутбука мають різні параметри (наприклад спосіб заряду), тому в більшості випадків один вид батареї для ноутбука не може бути просто замінений на інший, якщо тільки це не передбачено виробником, що має бути зазначено в інструкції Вашого ноутбука.

Ноутбуки як правило продаються частково зарядженими і їх потрібно зарядити повністю. Краще залишити ноутбук на зарядці на всю ніч перед першим використанням. Кращим способом збільшити термін життя батареї ноутбука є кілька повних циклів заряду-розряду. Не варто залишати її на тривалий час (кілька місяців) без роботи і купувати батарею для ноутбука "про запас", так як вона старіє незалежно від того, працює він чи ні. Так само рекомендується використовувати енергозберігаючі режими ноутбука, і, звичайно, дотримуватися інструкції. В цьому випадку, ремонт ноутбука , Пов'язаний з несправністю акумулятора буде обходити Вас стороною довгий час.

Наші офіси: Перм, Єкатеринбург, СПБ і інших містах.

http://eburg.spravkus.com

До списку статей

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика